Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jeju, trzymam kciuki za Was bardzo mocno! Żeby poszło szybko i sprawnie... bez bólu i stresu - Twojego, Filipka i Tatusia! aż mnie ciarki przechodzą, jak sobie pomyslę, że Ty juz... a ja w sumie za niedługo... 😁 😁 😁
Dawaj znaki, co i jak...
ide się powłóczyć po rynku... jak wrócę, masz urodzić!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I co? Jesteś jeszcze?

Wróciłam... nic ciekawego nie upolowałam na rynku, ale za to w naszym akademiku w holu jest kiermasz świątecznych ozdób zrobionych przez dzieci z jakiejś szkoły specjalnej czy innego ośrodka - bomba!!! Uwielbiam takie akcje i to, co te dzieci potrafią zrobić! Kupiłam trzy aniołki z masy solnej - są po prostu piękne! Będą akurat nad łóżeczko Helenki! Są tak radosne, że aż! 😁 Sama pamiętam, jak robiłam takie aniołki i moja Mamusia też je wieszała na ścianie (do tej pory kilka wisi). A ja z moją córą za parę lat będę robiła nowe... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana - ja tam widzę na fotce siusiaka między nogami :P

ah, myślałam, że któraś się już rozpakowała, a tu cisza :P No uparte te Wasze dzieciaczki :P z drugiej strony nie dziwię się im - w brzuszku mają ciepło to na zewnątrz nie chcą wychodzić 😉
a tak wogóle to wody płodowe są bardzo ciepłe 🙂 Jak będą wam odchodziły to napewno je rozpoznacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, uparciuchy... fakt... ja wczoraj swoją córę zmasakrowałam w kinie na filmie katastroficznym, później w gościach byliśmy - było mi źle, niewygodnie, uciskało, drętwiało, głośno i strasznie, a ona i tak nic... Ja juz nic nie rozumiem...

Gosia... jesteś? Może już? 😁 Idziesz dziś na kontrolę? Jak wrócisz, to daj znak, co Ci lekarz powiedział...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂

wróciłam z Poznania i odrazu zasiadam, żeby sprawdzić czy któraś się rozpakowała a tutaj nic 🙂

Nina widzię, że nareszcie zamieściłaś swoją fotkę 🙂 ależ Ty masz zgrabniutki brzuszek - bardzo ładnie wyglądasz 🙂

Zakupy wykonane w Ikea i spędzenie nocy na Starym Mieście ehh tam to impreza za imprezą miasto żyje - a dziś rzeźbienie w lodzie było w tv pokazują to a ja tam byłam ale nam się udało 🙂

Jutro jadę obejrzeć porodówkę w Policach zdam później relacje 🙂

Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha! To na specjalne zamówienie dla Was, Lasencje! Zgwałciłam Damiana wczoraj i z wielką łaską cyknął mi tę fotę... ☺️ Drugiej, jakiejś ładniejszej, już nie chciał - i tak zdegustowany fuknął: "zapisz się jeszcze na jakieś forum..." 😁 Uwielbiam jego podejście ;/ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj szkoda dzieciaczka 😞((((straszne

w zdrojach tez zamkniete dla odwiedzajacych...i dobrze! skoncza sie schadzci przeziebionych ludzi. [img size=242]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia1493.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O masakra! Montusia, nie informuj nas o takich rzeczach w przeddzień naszych porodów! 😲 Chcesz, żebyśmy dostały paranoi? Ja i tak odchodzę już od zmysłów, chociaż do terminu jeszcze 3 dni... Nie wiem, jak Gosi, ale mi bardzo często zdarza się myśleć, co by było, gdyby...i tu masa komplikacji... staram się odganiać te pesymistyczne myśli, ale to silniejsze ode mnie!

Gosia, przykro mi, że też zamknęli... Iskierka ma rację, oczywiście, co do minimalizacji zagrożeń, ale to smutne, że ojciec nie może zobaczyć swojego dziecka! O ile wszystko jest w porządku i wychodzą po 2-3 dniach, to ok... ale znajoma leżała ponad dwa tygodnie sama z chorym dzieckiem i niestety dopadł ja potężny baby blues... ;/

Iskierka, też juz masz ładniutki brzunio! 😁 mój dopiero mniej więcej od 29-30 tygodnia zrobił się prawdziwie ciążowy... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina - ładnie Ci z brzuszkiem 🙂

co do tego dziecka co się zaklinowało, to mój Grzesiek podczas porodu też ramieniem zahaczył o odbyt. Nacięli mnie bardzo mocno i udało się wyciągnąć. Aż ciarki mnie przeszły jak czytałam ten artykuł co wkleiła Montusia..

Grunióweczki i inne ciężaróweczki 😘 - hartujcie swoje brodawki. Ja mam teraz bardzo niemiłą sytuację - Grzesiek ma kolejne zęby, bardzo mnie gryzie i aż krew leci. Smarujcie sobie brodawki maścią bądź hartujcie pd zimną wodą. Ja tego nie robiłam i teraz bardzo cierpię bo ciągle pękają..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor Wam

Ja dopiero wrocilam ze Szczecina.Moj chlopak zlamal noge i troche pojezdzilismy po szpitalach.Najpierw bylismy w tutejszym Polickim ( i tu odwiedzin na oddzialach nie ma), a pozniej na Unii. Biedny ma noge w gipsie, no ale juz sama nie bede siedziec w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...