Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fajnie ze wam sie podoba wózek 🙂 mam nadzieje ze mojej córci bedzie wygodnie
Iskierka twój tez wypasiony ale pewnie drozszy od mojego o pare ładnych zł. ahhh brakuje mi jeszcze tylko komody ale juz mam upatrzona taka jedna 😉


dziewczyny fajnie ze sie pogodziłyscie z facetami oni sa jak dzieci !

no moj wczoraj zyczenia i niespodzianki dostał 🙂 a potem padł po pracy i tyle bylo z meza pozytku hiii

a własnie kiedy zaczełyscie cwiczenia czy zaczniecie ????
ja po synu przez 4 miechy niespalam wiec o jakimkolwiek wysilku niebylo mowy dodatkowym 🙂
Gosia ile tam na wadze mniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do mojej wagi to ja mam 10 kg mniej jak narazie, ale brzuszek został ...
Ja moge cwiczyc dopiero od niedawna no bo ja po cc- to wszystko w srodku musialo sie zagoic.
Anetko ty poczekaj jak ci sie skonczu pológ i ćwicz sobie:0 no chyba ze juz cie nic nie boli i bardzo dobrze sie czujesz ale to jak juz to lekkie cwiczonka.
a tych pasów wyszczyplajacych nie moge bo jak go zakladam to mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia spokojnie brzuszek jeszcze sie wciagnie ja z 1 dzieckim tez pasa niemialam i jakos sie wciagneło tak ze nikt mi niewierzył ze to moj syn i ze ja go urodziłam 🙂
a co do obrazów mi sie podobaja 🙂

Aniu - no to gratuluje zakupu !!!! naprawde okazja niesamowita jak za ten model.
ja niestety dałam 1500 ale moj maz chcial nowy bo to jego 1 dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Naprawde niektóre obrazy sa bardzo ładne 🙂

No wiec do czerwca zostało mi jeszcze niecałe 3 mc więc muszę ćwiczyć 🙂

Dziś zaczełam już robic brzuszki i rociąganie 🙂 mam nadzieje że spacery robią też mi dobrze z waga 🙂 chodze po 3 h na spacer i dosyc szybkim krokiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No powiem Wam, że po porodzie już szybko wróciłam do formy już na drugi dzień normalnie siedziałam na swoich 4 literkach - krocze to wogóle mnie nie bolało. Krwawiłam tam fest z 4 dni a pózniej już tak lajtowo a teraz prawie nic - matwi mnie jeszcze ten największy szef ale on juz tez sie goi 🙂

Nawet juz za seksem tesknie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

No i nie czekałam już dłuzej :P w nocy spróbowaliśmy z mężem - ale byłam tak zestresowana że przerwałam 😞

Ale przynajmniej wiem, ze nic mnei nie boli i wszystko tak jest na miejscu no i że nie potzrebuje jakiegoś sztucznego poślizgu hiih

Ania233 wiesz ja tez sie boje teraz zajsc w ciaze wiec gumeczki a pozniej u lekarza zakładam spirale i wtedy bede chasać :P

Ale dzis zrobimy powtorke hihi trzeba przełamywac lody ciazowej dziewicy hihi

Moja Nadia dziś kończy swój 1 mc ale ten czas leci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak nie brałam tabletek to miałam ochotę na sex.. a jak zaczęłam brać to mi się kompletnie odechciało 🤢
i w dodatku mąż nie ledwo co czuje, bo te tabletki zagęszczają śluz no i ogólnie jest TAM tak gładko, że głowa mała... 😞

od kwietnia spróbuję Azalii, może po nich będzie lepiej. Gosiu, a u Ciebie jak po tych tabletkach? Libido w normie? :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez po porodzie zakładam spiralke 🙂

Montusia nie wiarygodne ze mała ma juz miesiac ! ja juz chce urodzic ale niechce zeby moje dziecko tak szybko rosło 😉

ja po tabletkach mialam w normie wszystko 🙂
a kiedy najwczesnij mozna załozyc spiralke po porodzie?
kolezanka mowila ze powinno sie ja załozyc podczas okresu wtedy nieboli a ona osobiscie zakladala jak niemiala okresu i mowi ze nieprzyjemnie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinaka, polecam pediatrę-lekarza rodzinnego w przychodni na wolska polskiego , "NZOZ Medycy". Moja teściowa nie gryzie i ma fajne podejście do dzieci 🙂
Kojarzy mi się, że przychodnia dla dzieci jest na 9 Maja na Pomorzanach, przy budynku przedszkola. Chociaz nie polecam tam lekarzy, dr Zawistowska ( mój były pediatra ) robi więcej szkód niż pożytku, nie dowidzi, niedoszłyszy i nie leczy dobrze ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...