Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas buzia już gładziutka, nawet nie zauważyłam kiedy 😉 Nic z tym nie robiłam. Ale nasza kaszka na buzi to tylko z bardzo bliska była widoczna albo wyczuwalna pod palcami.

Hubert dzisiaj miał pierwsze szczepienie 🤪 Zuch chłopak tylko odrobinę zapłakał przy ukłuciu 🙂 Teraz mam nadzieję, że żadnego odczynu poszczepiennego nie będzie bo z Bartkiem to różnie bywało... A przy okazji zważony i zmierzony 5700g i 65cm na 6 tygodni!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Punktowo smarowalam i potem linomagiem i buzka jak marzenie 🙂


Nastepnym razem sprubuje 🙂
puki co padam juz po dzisiejszym dniu a maly jak na zlosc spac nie chce tylko sie rozglada i chce by gadac do niego 😮


Ty się ciesz, że towarzyski chłopak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
z młoda na rekach sorry za pismo
emi jak twoja cc? zagoilo sie juz? moja emma tez e co 2 godz bo zjada tylko ok60-90 i wiecej nie chce :/
dzis baki ja mecza i tylko na rekach - juz mam dosyc bo blizna po cc boli i nawet pas nie pomaga 🤨


Szczerze to ja juz nie czuje ze miałam cc, smigam jak nigdy, rana nie boli, nie swedzi nic sie z nia nie dzieje wogule jakby jej nie bylo 🙂 całe dnie latam, sprzatam i nic nie odczuwam w sumie he 🙂 co do bąków mojego tez męczą bardzo sie przy tym denerwuje, czasem taki bak potrafi go az ze spania wybudzić 😞
Ana a jakie mleko dajesz swojej Emilce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! Nareszcie chwila dla siebie. Ja sajgonu ciąg dalszy. Mam nadzieje ze wkrótce minie. Jeszcze Adas ma pleśniawki w buzi. Dobrze ze chociaż chce jesc mi. No nic co nas nie zabije to nas wzmocni.
Dudasia jak tam oczka Huberta? U nas z każdym dniem lepiej co mnie bardzo cieszy 🙂
A tak w ogóle to moje dziecko jutro kończy miesiąc. Nie wiem kiedy to zleciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
juz mam dosyc bo blizna po cc boli i nawet pas nie pomaga 🤨


Aniu nie stresuj się, nie wiem czy to Twoja pierwsze cesarka czy nie ale ja po pierwszej też byłam bardziej obolała (wtedy miałam też duuużo zajęć z powodu rehabilitacji córki), dowiedziałam się też że normalnym jest że można ból odczuwać do około 6 m-cy (i to wiem z doświadczenia innych kilku mam). U mnie trwało to całkiem długo ale powoli przeradzało się w uczucie dyskomfortu wokół rany przy najmniejszym dotknięciu brzucha czy rany. Uczucie dyskomfortu trwało bardzo długo ale nawet nie wiem kiedy przestałam zwracać uwagę na brzuch.
teraz blizna szybciutko przestała boleć (mimo powikłań), okolice rany jeszcze twarde ale i uczucie dyskomfortu dużo mniejsze.
Dla świętego spokoju możesz się pokazać ginekologowi czy położnej. życzę wytrwania- bo wiem, że to nie miłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ale Twoja gwiazda wielka! 🤪 aż mnie z lekka zatkało 😁 (my dopiero mamy szczepienie 26 VI. Ile razy Hubert był kuty?
zapisałam się do gin, ale dopiero na 3 lipca bo ma urlop teraz. Dziś kończy mi się połóg. zdziwi się jak mu tą dokumentację ze szpitala przy okazji zaniosę......

Jak długo rozpuszczają się szwy? któraś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, mnie już nie dziwi ta waga Huberta bo z Bartkiem to samo miałam - przybierał na potęgę!!! Pediatra mnie tylko wypytywała czy ja aby na pewno nie dokarmiam 😉 Jakiś mam wypasiony pokarm chyba 😉
A Igor ile waży teraz? Bo urodził się większy od Huberta jak dobrze pamiętam...
My wybraliśmy opcję szczepienia 6w1 więc raz ukłuty był Hubert.

Justyna u nas oczka raz lepiej raz gorzej. Wczoraj juz super, dzisiaj jedno oczko masakra. Aż na spacerze biegłam do apteki po sól fizjologiczną i jałowe gaziki żeby to zaklejone oczko przemyć. Podczas szczepienia dostalismy receptę na antybiotyk więc chyba dzisiaj podam... Ale jeszcze mi napisz jak z tym pokarmem, wyciskasz na gazik i przemywasz czy wkrapiasz? Jeszcze nie próbowałam ale może warto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki!
Jak u Was?
U mnie z dobrych wieści to brzuch maleje z dnia na dzień 😁

Czy smarujecie dzieciaczki filtrem jakimś? Jakim bo nie mogę znaleźć takiego od urodzenia?
Jak długo trwał u was trądzik?

Jak ważyłam mloda wczoraj na wadze łazienkowej to wyszło mi ze ma 4.4 😁 ale chybo niemożliwe w 4 tyg z 3 kg na tyle!

Emi nosze pas cały dzień mimo ze nie jest wygodny ale jednak pomaga bo mniej boli no i na plecy super! Polecam! No i brzuch mniejszy 🙂 Daje mleko bebilon comfort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...