Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
ja po gin - wszystko ok 🙂 !! uffff jak się cieszę!!!!
pyt się o jakieś ćwiczenia żeby upełnie się nie roztyć i gin zabronił mi nawet basen do 16tc - tylko spacery, a jak już bedę musiała ten basen to dopero za kilka tyg i b delikatnie... eszz czyli znowu w ciąży się roztyję ...:/ :/ ale co zrobić?
lecę na tv bo zmęczona jestem - miłej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Mamuśki! Ale pustko, chyba wiekszość powyjeżdżała na długi weekend. U nas normalny dzien, ja do pracy, mąz chory wiec masakra w domu. Dziecko poł dnia nic nie jadło bo tatus zapomniał nakarmić. Ehhh faceci
Wczoraj byliśmy u cioci. Piotruś nazbierał troszke słodyczy, a mamusia prawie wszystkie zjadła ☺️ ☺️ ☺️ A później płacze żę gruba jestem. Chyba trzeba sie za siebie wziąć bo to nic z tego nie bedzie 🙂 Uciekam bo trzeba jakieś zakupki zrobić jak tatus w domku. Pa mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrócilismy do domu od Teściowej. Byliśmy z nią na 2 cmentarzach. Wypiliśmy kawkę i pogadałam sobie z nią. Było bardzo miło.
Dziś już padam na pyszczak.
Eliza współczuję Tobie... Biedaczka... Może lekarz faktycznie znajdzie jakiś sposób by CI ulżyć.
Trzymaj się Kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Witam po długim weekendzie 🙂 super pogoda się udała 🙂
Ja jutro wybieram sie na badania a w piątek albo poniedziałek idę na wizytę i mykam na L4 😁 😁 😁
Kurcze czytałyście jaki bajzel zrobił sie na Grudniówkach 2011, Kwietniówkach 2012 i Czerwcówkach??? Ktoś podawał sie za pewne postacie na tych watkach w rożnych etapach ciąży i wklejał fałszywe zdjęcia 😮 😮 😮 😮 😮 w grudniówkach już urodził wcześniaka , kwiecień to koleżanka zza płota tej co niby urodziła wcześniaka a na czerwcu to niby w ciąży z trojaczkami 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 niezłe ktoś ma zaburzenia psychiczne 🤪 🤪 🤪 🤪 mam nadzieje ze wy wszystkie jesteście prawdziwe 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki! Cicho, cicho niestety. U nas jako tako, w następny czwartek ide do szpitala na tutejsze badania. Bede miała w końcu usg i zobacze moje maleństwo 😉
A co do tych niestworzonych rzeczy co sie działy na wątkach, u nas na styczniówkach 2010 też były takie dziwne rzeczy i między innymi dlatego wątku styczniówki 2010 od roku już nie ma;/ Nio ale teraz jes maj 2012 i tego sie trzeba trzymać hehe. Ja uciekam robić obiadek. Pa mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się umówiłam na poniedziałek na wizytę 🙂 🙂 🙂 jej jeszcze czwartek , piątek i freedom 😁 😁 😁 😁 😁 muszę do piątku pozamykać sprawy w firmie i uciekam 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Justyna jak do tej pory spotkałam się z zabieraniem oklasków 😮 co dla mnie już było dziecinadą 😮 😮 😮 🤔 🤔 🤔 🤔 ale coś takiego to nawet do głowy by mi nie przyszło..... 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...