Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej 🙂
Jak miło wstać i nigdzie się nie spieszyć 😁 😁 😁 😁 wstaliśmy już przed 7 ale to przez to że Bartek nie może się przestawić na nowy czas 😮 a Asiu jak jest u was ?? bo U Ciebie Justyna nie wiem czy też przestawiają czas 🤢 🤢 🤪 🤪 no i super ze udał się wyjazd Asia 🙂 my się wybierzemy ale jak już śnieg spadnie do naszej ukochanej Szczawnicy 🙂 jestem zakochana w Pieninach 😁 😁 😁 a dziś zaplanowałam sobie bardzo pracowity dzień 🙂 już jedno pranie wstawiłam 🙂 okna umyję 😆 😆 😆 no ale na razie DD TVN i kawusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bartulex napisał(a):
Hej 🙂
Jak miło wstać i nigdzie się nie spieszyć 😁 😁 😁 😁 wstaliśmy już przed 7 ale to przez to że Bartek nie może się przestawić na nowy czas 😮 a Asiu jak jest u was ?? bo U Ciebie Justyna nie wiem czy też przestawiają czas 🤢 🤢 🤪 🤪 no i super ze udał się wyjazd Asia 🙂 my się wybierzemy ale jak już śnieg spadnie do naszej ukochanej Szczawnicy 🙂 jestem zakochana w Pieninach 😁 😁 😁 a dziś zaplanowałam sobie bardzo pracowity dzień 🙂 już jedno pranie wstawiłam 🙂 okna umyję 😆 😆 😆 no ale na razie DD TVN i kawusia 🙂

U nas tez sie przestawia czas, ale Piotrek bardzo szybko sie przestawił. Tylko ze u nas 7 to normalny czas na wstawanie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ja mam termin na 26 maj 🙂 mam 21 lat.
Powiedzcie mi jak sie czujecie?? Bo ja nie mam zadnych ksiazkowych objawów ciąży, czuje się świetnie.
Jedyny mankament to to ze przeszlam, prawdopodobnie w ciazy, cytomegalie.
Troszkę sie martwie, za tydzien mam badania prenatalne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela, my nie przestawiamy Bartka. Zostawiamy jego zegar biologiczny więc teraz chodzi spać godzinę wcześniej i wcześniej też wstaje. Latem fajnie jak dziecko chodzi późno spać bo można dłużej posiedzieć np. u znajomych na grillu a zimą lepiej jak wstaje wcześniej bo przynajmniej załapie się na trochę słońca 😉 A tak godzinami operując- latem Bartka kładliśmy 22:30 i przynajmniej do 9 , 9:30 spał, teraz kładziemy do najpóźniej 21:30 no i do 8 śpi. No i w dzień solidna, obowiązkowa dawka snu - w każdych warunkach (w górach spał w nosidle niewygodnym, albo w wózku jak po mega wertepach go prowadziliśmy; poprzedniej zimy potrafił na sankach zasnać a wiosną w foteliku rowerowym 🙂 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do Pienin - też je uwielbiam!!! Ale w sumie nie znam ich zimą: 😞 Raczej tylko z pieszych wędrówek. Z Bartkiem w ciąży ostatni raz trochę złaziłam Pieniny i teraz tęsknię... ale od nas to wyprawa. Tatry to chyba na długo w odstawkę pójdą, chyba, że uda nam sie kiedyś bez dzieci wyskoczyć 😉 Bliżej w Karkonosze 😉 Ech góry....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
No Sylwie pisze chyba już tylko na czerwcu, a Eliza z tego co pamiętam to chyba gości teściową 🙂 😁 😁 😁
Dziś podobno ostatni dzień ciepła 😞 😞 😞 😞 😞 już tęsknie 😞 🙂 dziś zmykam na plotki do przyjaciółki, mamusi cudownych bliźniaków 🙂 PODZIWIAM TĄ KOBIETĘ!!!
wiec pewnie zaglądnę dopiero jutro 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 😘 powrocilam do swiata zywych hihihi 🤪 🤪 🤪 tesciowa dzieki Bogu juz sobie pojechala 😜 w koncu mamy cisze i spokoj 😁
wczoraj bylismy u lekarza i wedlug usg dzis mamy juz 15tydzien i 3dzien 😁 malenstwo nam peknie rosnie,serduszko bije ale plci nie znamy jeszcze.Przytylam poki co 1,5kg 🙂
http://tinypic.com/r/oqhmdg/5 a to nasza malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Ela, my nie przestawiamy Bartka. Zostawiamy jego zegar biologiczny więc teraz chodzi spać godzinę wcześniej i wcześniej też wstaje. Latem fajnie jak dziecko chodzi późno spać bo można dłużej posiedzieć np. u znajomych na grillu a zimą lepiej jak wstaje wcześniej bo przynajmniej załapie się na trochę słońca 😉 A tak godzinami operując- latem Bartka kładliśmy 22:30 i przynajmniej do 9 , 9:30 spał, teraz kładziemy do najpóźniej 21:30 no i do 8 śpi. No i w dzień solidna, obowiązkowa dawka snu - w każdych warunkach (w górach spał w nosidle niewygodnym, albo w wózku jak po mega wertepach go prowadziliśmy; poprzedniej zimy potrafił na sankach zasnać a wiosną w foteliku rowerowym 🙂 ).

Tylko pozazrościć dziecka. Piotrka bez wzgledu o ktorej poloze i tak wstaje kolo 7. Próbowałam mu nawet zlikwidować popołudniową drzemke ale i tak nic z tego więc wole jak idzie spac o 13, wstaje kolo 15 a pozniej to tak mniej wiecej o 21-22 śpi nio i wstaje kolo 7 rano. Może drugie bedzie spało lepiej.
Ja jutro ide na wizyte do szpitala. Bede miała usg i wywiad z polożną. Ehhh znowu to czekanie. Jak sobie przypomne z pierwszej ciąży to mi się coś robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tylko o tym myślę to zaczynam płakać. Widocznie nie było nam to teraz dane. Dziś byłam na konsultacji bo łudziliśmy się, że może się lekarz pomylił. Ale niestety potwierdzono to. Trzeba wywołać poronienie i wyczyścić wszystko. Dostałam skierowanie do szpitala. Byliśmy. Czekaliśmy 1,5 godziny po to by mnie zbadano i odesłano z kwitkiem do domu, bo nie ma miejsc. Mam się jutro wstawić na 8. Dostanę leki na rozszerzenie macicy i wywołanie poronienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i niestety Maleństwo zniknie z mojego brzuszka. Miało być tak pięknie. Tak się cieszyliśmy. A wyszło.... ehh braknie słów. Łzy się same cisną do oczu. Podobno co nas nie zabije to nas wzmocni. A wszystko ma jakiś ukryty sens. Na szczęście mamy siebie. Damy soie radę. A za 3 miesiące możemy zacząć się starać na nowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
ja po usg wczoraj - dziecko zdrowe i książkowo się rozwija 🙂 ufff kamień spadł mi z serca!

dzisiaj zdawałam moje obowiązki - nie mam już komp i tel 🙂 jaka ulga! 🙂 wolność!!!!!

dziewczyny - pyt do tych które odhzodziły z pracy na l4 - fundowałyście jakieś ciasto z tej okazji współpracownikom??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmykam do Teściowej. Od niem będziemy mieli bliżej do szpitala.
Dziękuję Kochane. Co mam powiedziec nie ma w tym niczyjej winy. Maleństwo nie chciało przyjśc teraz nie świat. Przyjdzie później. Będzie jeszcze bardziej wyczekiwane i kochane.
Będę tu do Was wpadać i patrzeć co się u Was dzieje. Jak Wasze brzuszki i Maleństwa rosnąi rozwijają się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...