Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ja właśnie czekam na wynik badań które w końcu dziś zrobiłam i na razie mam mocz i morfologie i juz sie zdenerwowałam bo mam podwyższone PDW 17,3 i P-LCR 47,1 i żebym ja to wiedziała co to znaczy??? 😮 😮 😮 😮 z Bartkiem tego nie miałam... jej już się boje bo naczytałam się o jakimś leczeniu szpitalnym... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Justyna i ona ma zamiar byc u nas do wtorku bo chce isc z nami na usg..... 🤢

u nas pogoda do d..... 😠

O ku... że tak sie brzydko wyrażę. W życiu bym teściowej na usg nie zabrała. To jest nasze dziecko i teściowej wara od tego co sie dzieje. Moze ewentualnie zobaczyc zdjecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂 W pięknym miesiącu przyszło nam rodzić 🙂 Mam do was takie pytanie: czy boli was kręgosłup? Mnie od jakiegoś czasu łupie kiedy chodzę lub zbyt długo siedzę. No i w ułożenie się do snu jest istnym wyczynem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lubcia10 napisał(a):
Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂 W pięknym miesiącu przyszło nam rodzić 🙂 Mam do was takie pytanie: czy boli was kręgosłup? Mnie od jakiegoś czasu łupie kiedy chodzę lub zbyt długo siedzę. No i w ułożenie się do snu jest istnym wyczynem.

Boli boli i będzie bolał coraz cześciej, i po porodzie też boli. NIestety taka przypadłość nas kobiet w ciąży i po porodzie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
ja dzisiaj mam kiepski dzień zakończony rzyganiem 😞 Nawet nie mam siły Wam poodpisywać na posty 😞
wczoraj wróciliśmy ze Szklarskiej - bardzo przyjemny wyjazd ale to może jutro coś więcej napiszę.
A tym czasem spokojnej nocy wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanko: Jutro mam kolejne usg. Pierwsze miałam dopochowe. Powiedzicie mi proszę czy drugie też takie będzie czy też będzie to usg brzuszka?? W skierowaniu mamtylko napisane usg ciąży. Ma to dla mnie znaczenie z uwagi na to w co się mam ubrać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan100 napisał(a):
Mam pytanko: Jutro mam kolejne usg. Pierwsze miałam dopochowe. Powiedzicie mi proszę czy drugie też takie będzie czy też będzie to usg brzuszka?? W skierowaniu mamtylko napisane usg ciąży. Ma to dla mnie znaczenie z uwagi na to w co się mam ubrać??


czesc Megan100
teraz bedzie przez blone brzuszna ale jezeli zarodek bedzie malo widoczny zrobia dopochwowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan100 napisał(a):
Mam pytanko: Jutro mam kolejne usg. Pierwsze miałam dopochowe. Powiedzicie mi proszę czy drugie też takie będzie czy też będzie to usg brzuszka?? W skierowaniu mamtylko napisane usg ciąży. Ma to dla mnie znaczenie z uwagi na to w co się mam ubrać??

Hej ja po wizycie na L4 🙂 za miesiąc mam dopiero przyjść 🙂

Megan ja miałam dopochwowe bo pani doktor stwierdziła ze lepiej będzie widać wszystko 🙂 dla porównania podczas dopochwowego zaczęła robić tez przez brzuszek, no i faktycznie różnica kolosalna 🙂 natomiast z Bartkiem miałam normalne przez brzuch wiec to chyba zależy od lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Ja po nieprzespanej nocy - z rzyganiem d o rana 😞 Dzisiaj zdycham, na szczęście mąż wziął urlop żeby sie Bartkiem zająć. No masakra jakaś. Dzisiaj obolały żołądek, jakies skurcze co chwilę.. To chyba nie zwykła przypadłość ciążowa.. Mam podejrzenia, że winowajca jest rosół ze schroniska w górach Izerskich (Megan, uważaj 😉 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Dziękuję za info 🙂 czyli w razie co mam się przygotowac na to i na to.

To najlepszy pomysł. Ja miałam 2 usg w 12 mies dzień po dniu - pierwsze przez brzuch (3d/4d) a drugie sondą dopochwową... Pewnie to też zależy od jakości sprzętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie 🙂
Dawno mnie tu nie było ale jakoś albo samopoczucie kiepskie było i brak chęci do czegokolwiek albo brak czasu. 🙃
Nieźle z tą Arletą niby mamą trojaczków 😮 Ja nie rozumiem czegos takiego, taka osoba musi mieć na bank jakieś zaburzenia psychiczne 🤪
A ja od kilku dni czuję sie lepiej odpukać i nawet sił mam też więcej i w weekend mieszkanko wysprzatałam na błysk i zrobiłam dwa ciasta 🙂 A poza tym to dokucza mi ból kości ogonowej jak długo leżę lub siedzę ale głównie przy leżeniu dłuższym na plecach więc staram się leżeć na boku.
A co do przeczucia to my z mężem mamy przeczucie, że będzie chłopiec ale co będzie to się okaże i najważniejsze, żeby zdrowe było. Mąż się śmieje, że on wie bo przecież wie co robił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Ela za informacje. Muszę być przygotowana na obydwa i tyle. Super, że jesteś na L4. Może teraz będzie tu się coś wiecej działo.

Asia współczuję. Dziękuję za radę. 🙂 Mam nadzieję, że już Ci przechodzi.
Jutro 17:15 badanie,ale od rana będę już latała. BO muszę jechać do deramatologa, na badanie itd.
Cały dzień mi zejdzie. Pewnie wrócę padnieta.
Zyczę spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj sama nie wiem czy mi przechodzi.. niby lepiej ale wciąż niepewnie się czuję. Oby noc była spokojna.

A co do mojego wypadu - bardzo przyjemnie było w górach ale na szczytach strasznie zimno. "U Boryny" było ok, byliśmy w ładnym, nowym, cieplutkim pokoiku. Ale standard pozostałych jest sporo niższy. Właścicielka przyjemna. Lokalizacja jest ok (dokładnie po sąsiedzku z Willą Echo, w której byliśmy 2 lata temu), na uboczu a stosunkowo blisko centrum. Myślę, że głównym minusem jest kuchnia - baardzo słaba, stara. Jak nastawiacie się na gotowanie tam to zabierzcie ze sobą garnki, patelnię, sztućce i zapałki do kuchenki. Jest tam mikro czajnik elektryczny 0,5 litra, który strasznie długo gotuje wodę. Zabierzcie lepiej swój 🙂 Polecam pizzę w Pizzerii Alberto - boska. Jedliśmy też w knajpie Metamorfoza - bardzo smacznie.
W schronisku Pod Łebskim Szczytem dobre jedzenie (w przeciwieństwie do tego w Świeradowie...).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...