Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorota, marta89 dopisalam was do tabelki tylko jeszcze musza ja zaktualizowac i zrobic male przerobki jak skoncze to wkleje aktualna tab.

Wiolka jeszcze ty nie podalas roku,ruchow i imienia.
Mikula nie masz roku i reszty.(masz tylko date Om)

Jesli kogos jeszcze ominelam z wpisaniem do tabelki niech da znac. 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie,

Wreszcie wyczolgalam sie z lozka. Mialam dzis beznadziejna noc. Brzuch mnie tak strasznie bolal, ze nie moglam sie przekrecic, ani nawet mog podkurczyc. Rano to samo. 🥴 🥴 🥴 A ja na dzis tyle planow mialam... 😞

Dorotko i Pszczelarko super sa wasze dzieciaki w szkole. 🙂 Ja tez z zawodu jestem nauczycielem, ale nigdy nie pracowalam w tym fachu. Na studiach jezdzilam za to na kolonie jako wychowawca i bardzo mile wspominam te lata. Dzieci potrafia byc takie kochane... Laurki i rysunki trzymam do dzis 🙂

Czarna zazdroszcze Ci tych zworzonych mebli. I juz za tydzien bedziesz spac w swoim mieszkanku 🤪 🤪
Ja dzis wlasnie mialam jechac zamowic sypialnie... Wreszcie podjelismy ostateczna decyzje... 🙃 🙃 Bedzie dopiero za 6 tyg, ale poki co mamy gdzie mieszkac wiec nie jest zle... 😆 W piatek jedziemy na tzw "prezentacje domu" Bedziemy zglaszac wszelkie braki, bledy i reklamacje. oj beda mnie po tym spotkaniu nienawidziec. Ja zauwaze wszystko - kazde zadrapanie i niedamalowanie 😁

Tysiu starsznie mi przykro z powodu Twojej psiny 😞 😞

Sandroos o co chodzi z tymi warzywami? 😮 Nie kumam? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada, mam nadzieje, że ból przejdzie.. ja ostatnio miałam częste bóle żołądka, aż musiałam pić siemię lniane...a to taka ohyda.. bleeee, na sam widok mam mdłości. Ale już mi lepiej 🙂

Co do szkoły, ja uwielbiam swój zawód i dzieciaki, chociaż czasem się nie uczą to uwielbiam z nimi przebywac i się chichrać 🙂 Zawsze coś dzieje, każdy dzień w pracy jest inny. Ale teraz czas zająć się własnym Maleństwem 🙂

mam nadzieje, że będziesz miała okazje pracować jako nauczyciel, oczywiście jeśli chcesz jeszcze 🙂

Buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PSZCZELARKA a czego uczysz w gimnazjum??ja mam corke w drugiej klasie i biedna sobie nie radzi...od dzis ma korepetycje z matmy i fizyki 🙂a tak w ogole to dzien dobry 🙂ja dzis spalam dobrze ,malo przytylam przez ten tydzien bo tylko 300g i cale szczescie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarko podziwiam Cie za prace w szkole 🙂 wiek gimnazjalny to strasznie trudny wiek, wiem to bo moja siostra wlasnie chodzi do gimnazjum 😲 😲 😲

Midorado u mnie jest pare usterek zglaszalam je , ale wiesz nie ma czego żadać , bo to jest mieszkanie na wynajem a nie na własnosc.... Najgorsze w tych meblach jest to skręcanie 😠 😠 wszystko jest w paczkach 🤢 🤢
ciekawa jestem jaka ta kuchnia przyjedzie bo jak w paczkach to 😠 😠 😠 😠
sypialni to ja nie mam tylko ogromna wersalkę kupiłam, ten pokoik gdzie bedziemy spac bedzie w przyszlosci dla dziecka wiec się nie zapędzalam z łozkiem ogromnym 😞
poki co kupilam juz do "baby pokoiku" biała komodę z 3 ogromnymi i pojemnymi szufaladami, w planach mam kupic białe łożeczko , zeby bylo tak wlasnie jasno czysto i niewinnie 😁 😁 😁
alez mi wali 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Katia podalam chyba ze 3 razy 😁 1985, 18tc, imienia jeszcze nie mamy. Narazie tyle bo obiad robie i dla nas i dla mlodej dodatkowo probujemy pozbyc sie pieluchy wiec jest kupoa roboty przy tym 🤢


Oj oj oj ja gapa no faktycznie podawalas ☺️ ☺️ Zaraz uzupelnie bo znowu zapomne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Midorada, mam nadzieje, że ból przejdzie.. ja ostatnio miałam częste bóle żołądka, aż musiałam pić siemię lniane...a to taka ohyda.. bleeee, na sam widok mam mdłości. Ale już mi lepiej 🙂

Co do szkoły, ja uwielbiam swój zawód i dzieciaki, chociaż czasem się nie uczą to uwielbiam z nimi przebywac i się chichrać 🙂 Zawsze coś dzieje, każdy dzień w pracy jest inny. Ale teraz czas zająć się własnym Maleństwem 🙂

mam nadzieje, że będziesz miała okazje pracować jako nauczyciel, oczywiście jeśli chcesz jeszcze 🙂

Buźki


Obawiam sie, ze moze byc problem, bo wg przepisow po 5 latach trace uprawnienia na wykonywanie zawodu. Mozna to oczywiscie odswiezyc, czyli zrobic jakis kurs zaoczny na univerku, ale wybralam zupelnie inna droge i tak juz chyba zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
PSZCZELARKA a czego uczysz w gimnazjum??ja mam corke w drugiej klasie i biedna sobie nie radzi...od dzis ma korepetycje z matmy i fizyki 🙂a tak w ogole to dzien dobry 🙂ja dzis spalam dobrze ,malo przytylam przez ten tydzien bo tylko 300g i cale szczescie 😁


Ja uczę angielskiego 🙂 ale w gimnazjum dzieciaki mają tyle na głowie, że ja się nie dziwie, że Twoja ma problemy. Ja moim to nawet prac domowych nie zadaje. Przychodzą na 8, kończą ok 15-16, bo jeszcze kółka, zespoły wyrównawcze. W zamian mają częste kartkówki, ale wolą tak.

Ps. Ja tez nie tyje, więc cieszmy się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez ne wiem 😁 😁 Tylko mi sie wydawalo, ze kuchnia to troche bardziej skomplikowana konstrukcja i wychodzilam z zalozenia, ze wysylaja specjalistow 😜 Myslelm ze o tym pisalas 😁

Co do pokoju dziecego, to planuje kupic mebelki takie "na dluzej". Czyli rozkladane lozeczko, w ktorym dziecko bedzie spac do 3go roku zycia. Meble, do ktorych bedzie mozna dokupowac stoliczki krzeselka itd... Chce uniknac kupowania mebli dla baby, a jak podrosnie to zmieniac wszystko jeszcze raz... Szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam kuchnie w black red white , ale napewno przyjedzie do skrecania 🤢
Skrecanie zajmuje duzo czasu, wiem bo juz tyle sie narobilismy nad tymi mebelkami ze szok.
Aneta komoda taka a ikei w kolorze białym http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30053921/#/40214551 ma naprawde pojemne szuflady 🙂 a kupilam ja z mysla , zeby wlasnie jak pisze midorada, była na troszkę dłużej 🙂 łozeczko tez bym chciala takie praktyczniejsze przynajmniej na 3-4 lata 🙂
Midorada masz juz jakies łozeczko na oku? mozesz zaprezentowac?zreszta jak sie wprowadze to cykne kilka fotek i wam przesle jak sie urzadzilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Black ReD White sa bardzo dobrymi jakosciowo meblami. Szkoda ze trzeba je samemu skaldac, ale co zrobic zycie. 🤢
Przejze stonki z mebelkami i cos wrzuce. Nawet w Ikea widzilam kilka interesujacych propozycji, ale musze tam najpierw podjechac i zobaczyc jak to wyglada z bliska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki
Tysia przyłaczam się do dziewczyn i też bardzo współczuje straty pieska.
Czarna i midorada urządzanie mieszkania jest takie ekscytujące, ja urządzałam się 4 lata temu i wiem że czasami głowa boli od tego na co tu sie zdecydować (chyba za duży wybór mamy teraz w sklepach 😁), gdy wybierałam płytki do kuchni (pomiędzy meblami ) to ze 2 razy jechałam je oddawać bo jak przymierzyłam do mebli to się okazywało że nie pasują. JA się przymierzam do remontu łazienki bo nic w niej nie robiliśmy odkąd się wprowadziliśmy, a jaki to jest koszmar wybrać płytki 🙃 a to przecież na jakieś 10 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My remont robilismy we wrzesniu malowalismy cale mieszkanie i okna wymienialismy. W lazience odkad kupilismy mieszkanie(3,5roku temu) zmienilismy tylko wc a kafelki i wanna wszystko ladne bylo i nie trzeba bylo wymieniac.
Dobra ide sie uszykowac i lece do biblioteki ksiazki trzeba oddac bo jeszcze troche a beda dzwonic ze przetrzymuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My robilismy pokoik dzieciecy rok temu i od razu na dwojke dzieciaczkow takze mamy wszystko z glowy 🙂 🙂 🙂 🙂 kolorki robilismy uniwersalne gdyby sie okazalo ze 2 dzidzia bedzie jednak synkiem 😁

Zalamuje mnie normalnie to odpieluchowywanie Majki 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak kiepsko idzie??
Moze jeszcze nie czas? Kazdy maluch indywidualnie... no i pogoda typowo jesienna, niesprzyja..

Nie wiem dlaczego, tak ostatnio sie zastanawialismy,bo u naz w zlobku jak odpieluchowywujemy dzieciaki i jest dzien taki jesienny to normalnie sikaja za 15.. i tak sie zastanawiamy, ale spowodowane to chyba jest, ze mniejsza ilosc plynu paruje..Latem jak wypije litra, to wiekszosc wypoci 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak kiepsko idzie??
Moze jeszcze nie czas? Kazdy maluch indywidualnie... no i pogoda typowo jesienna, niesprzyja..

Nie wiem dlaczego, tak ostatnio sie zastanawialismy,bo u naz w zlobku jak odpieluchowywujemy dzieciaki i jest dzien taki jesienny to normalnie sikaja za 15.. i tak sie zastanawiamy, ale spowodowane to chyba jest, ze mniejsza ilosc plynu paruje..Latem jak wypije litra, to wiekszosc wypoci 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂 Wreszcie na jakiś czas mogę być z wami 🙂 Długo mnie nie było bo komp się zepsuł i jest teraz w naprawie a teraz mam pożyczonego od siostry 🙂 Zlitowała się nade mną 🙂 Byłam w sobote w szkole i... od środy zaczynam czterotygodniowe praktyki w sekretariacie u mnie w szkole. Dobrze że teraz a nie póżniej. Kończe 3 semestr a w czwartym semestrze są one obowiązkowe a ja już będę miała z głowy 🙂 Przynajmniej nie będę się nudzić w domu sama. ąż dzisiaj pojechał do pracy tym razem na 2 tygodnie. Za dwa tygodnie wraca też moja mamusia. Nie widziałam jej ze 3 miesiące.

Co do tabelki to jeszcze nie czułam ruchów i nie znam jeszcze płci. W piątek idę do lekarza więc może się dowiem 🙂 Mam nadzieje.

No i oczywiście witam nowe mamusie na naszym forum 🙂
Tysia współczuje straty psiaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nie wiem Sandra, chyba nie za wczesnie przeciez juz ma ponad 2 lata, poza tym ostatnie pare dni byla wogole bez pieluchy, caly dzien w rajstopkach i kazde siku na kibelak a dzisiaj kazde siku w rajstopki, oszalec mozna. No i jeszcze nie wola 🤢 🤢 🤢 Siedzi na tym kiblu i sie modli a jak schodzi to po 2 min robi pod siebie, ech. W jaki sposob wy odpieluchowujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...