Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja Ci powiem, ze ja ambitnie tez chcialam zeby robila, siedziala, siedziala... wstala i na podloge robila...

Zalozylam pieluche.. az pewnego dnia, usiadla na nocnik, patrzy ze sie udalo do nocnila i jak reka odjal od tego dnia zaczela wolac siusiu..Wiadomo, ze sie zdarzalo tez w majtasy, ale rzadko...
Ponad miesiac walczylysmy z kupskiem, bo Nadia zywa jak cholera, i jej sie chyba siedziec za dlugo ni chcialo.. wolala po 5 razy siadala a kupa nie wylazila i w koncu ladowala w gaciach... 🙂
Ale nie igielam sie i chodzila bez pieluszki, a ja praktycznie miesiac wyciagalam jej z gaci...no ale po miesiacu zalapala o co chodzi...

Teraz wola na ostatni gwizdek, wec jak nie ma nocnika w pogotowiu to zdarzy sie, ze sobie majtasy pobrudzi, bo kupsko na wychodzie 🙂)

Mloda zaczela wolac 2 tygodnie przed dwoma latkami, al to sprawa indywidualna, niektore dzieci pozniej uzyskuja taka dojrzalosc fizjologiczna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja znajoma ma syna co ma prawie 3 lata. Mówiła że jej mały jest przewrotny. Jak idą do miasta to ona zakłada mu jeszcze pieluszke a on wtedy woła że chce siku, a jak ona mu mówi że ma pampersa i niech robi w pampersa to on na to że nie że on chce na nocnik. A jak jest w domu to bez pieluchy i wtedy sika w gatk 🤔 Nie wiem na czym to polega 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Różnie z tymi dziecmi naprawde.. Choc prawie 3 latka to juz dosc duze dziecko i powinno sygnalizowac juz swoje potrzeby..
Moze zle robią ze zakladaja mu pieluszke?? Cholercia wie...

My od czasu jak mloda zaczela wolac wogole juz nie uzywalismy pieluszki, po rpostu jak gdzies wychodzilismy zawsze mialam ze soba na zmiane spodnie, majtasy i rajstipki...

A co dziwne mloda najpierw przestala uzywac pieluszki na drzemki i na noc a dopiero pozniej wolac...

Matko jak mi sie spac chce....

Jaj uz chce 27!!!!!!!!!!!!!!!!!! Umre ze stresu do tego czasu...moglabym juz isc, ale po co, skoro i tak nic nie bedzie widac... 😞 Chce poczekac tak do 6 tygodnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):


Jaj uz chce 27!!!!!!!!!!!!!!!!!! Umre ze stresu do tego czasu...moglabym juz isc, ale po co, skoro i tak nic nie bedzie widac... 😞 Chce poczekac tak do 6 tygodnia..


Ja poszłam do lekarza tydzień jak mi sie okres spóźniał. Było widać już otoczke 🙂 I usłyszałam te magiczne słowa: "Jest pani w ciąży" 🙂 To był 4 tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam 😁

niestety za tydzień musze powtórzyć 4 D bo Adaś niestety gimnastykował się był w trakcie fikołka 😁 i połozenie miał głowkowe :P więc nie było widać widziałam tylko jak robił AHOJ 😁

za to połowkowe zrobił całe wszystko w jak najlepszym porządku 😁 wszystkie narządy i waży już 560 gram 😁

termin porodu się zmienił na 16 maj więc chyba zostane majóweczkąą ale i tak będę tutaj z Wami siedziała bo jest mi tu z wami lepiej 😘

zwolnienie mam do 14 lutego narazie 😁 nie było żadnego problemu mówiedziałam ,że bym chciała zwolnienie a on oczywiście Pani Renia zaraz wypisze 😁

Dziękuje za wsparcie już mi przechodzi chociaż czasem łezka poleci 😞 kochane jesteście 😘

pokaże Wam moją kochaną żabę która się w ogóle nie wstydzi i pokazuje co ma między nóżkami 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia ciesze sie ze z Adasiem jest wszystko wporządku 🙂
Na kazdym usg mój maluch tez robi fikołki nie da sie zmierzyć,
skacze w moim brzuchu jak oszalały 😁 😁 zawsze sie smiejemy z lekarzem , ze jakis sportowiec z niego bedzie 🤪 🤪 🤪

sandroos 3mam kciuki za Ciebie kochana mam nadzieje ze sie udało 🙂 u mnie same znajome w ciązy , już jestesmy w cztery a co dalej 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Anett napisał(a):
PSZCZELARKA
Ja uczę angielskiego 🙂 ale w gimnazjum dzieciaki mają tyle na głowie, że ja się nie dziwie, że Twoja ma problemy. Ja moim to nawet prac domowych nie zadaje. Przychodzą na 8, kończą ok 15-16, bo jeszcze kółka, zespoły wyrównawcze. W zamian mają częste kartkówki, ale wolą tak.


ja też inglisz ticzer jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...