Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej, ja juz od godziny na nogach mimo ze do teraz miglabym pospac. ruszamy za godzinke z moim Bartkiem laryngologa. no wezcie, ile mozna chodzic choremu? w styczniu 2 tygodnie na zatoki a teraz juzz trzy!!! zobaczymy co laryngolog wyczaruje, oby skutecznie bo juz 2 antybiotyki nie pomogly...
udanego dnia brzuszki :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć kochane 🙂

fiu aż tak sporo nie popisałyście 🙂
wczoraj mnie coś rzucało po łóżku, zasnąć nie mogłam, a każde przekręcanie się łączyło się z ogromnym bólem kręgosłupa 🤢 🤢 🤢

co do sexu to u nas było tak: pierwsze -4 miesiące ja non stop miałam rozmowy z wielkim uchem a mojemu się w tedy chciało, potem jak skończyłam żyganko to mnie naszła ochota to mojemu się odechciało 😁 😁 a poza tym zaczęły mu się problemy z układem moczowym i wieczne leczenie więc wiadomo jak to facet chory...heheh no a teraz? to ja już chyba nie mam ochoty, mój też mnie nie ciśnie ale teraz to mam wrażenie że on się boi a poza tym powiedział mi że nie ma żadnej frajdy jak ja nic nie odczuwam także generalnie u nas króliczenia (jak to ładnie nazwałyście) nie ma 😁 😁 😁

pogoda dupna, tj szarawo ale mam wrażenie że słonko próbuje się przebić no i raczej ciepło będzie 🙂

przewieźliśmy już mebelki na balkon i może w weekend już poustawiamy i zostanie jeszcze tylko posadzenie roślinek coby przyjemniej się siedziało i na majówkę balkonik na grilowanie gotowy 🙂

miłego dzionka brzuchate 🙂

aha Justyna skoro nic nie piszesz tzn że skurcze się uspokoiły?
Aneta a Ty jak się czujesz?
no a pozatym coś wiadomo o naszej Aneczce?
a jak się cała reszta czujecie? nocki przespane? 😉 czy tak jak wczoraj? na całe szczęście głowa mnie dziś już nie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga u mnie ze skurczami to są ale już nie takie częste jak te wczorajsze mam nadzieje ,że troszkę się uspokoiło chociaz teraz znowu mnie birzuchol boli ale zaraz idę się rzucić na wyrko i poleżeć jeszcze 🙂

Anetko jak Ty się dzisiaj czujesz?

czekamy na wiadomości dotyczących Ani i Niuni??????????

u mnie króliczenia też nie ma chociaż może niedługo się skuszę i poruszę coś w sobie? 😁 może będzie chciał wyjść 😜

dzisiaj zostaje wieczorem z siostrzenicą rodzice wyjeżdzają na weekend do znajomych do wrocławia siora ze szwagrem idą na urodziny do siostry szwagra do pubu a Robert dopiero będzie po 22 mam nadzieje ,że dam małej mleko o 21:00 i zasniemy 😁 i oby nic mi się nie przytrafiło bo na porodówkę jej nie wezmę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
Ja zaraz śmigam do fryzjera podciąć końcówki i jakaś maseczke na kudły zrobie 🙂
Dzis mam nadzieje, że zakonczymy dokumentacje z autkiem i będzie można śmigać, najgorzej to czekać na tłumaczenie dokumentów, a holenderski nie jest popularny wiec tyle to trwa.. 😠 😠

Co do rosnących stóp.. to jak urosną i wrócą do siebie, to pół biedy.. kumpeli urosły i tak zostały.. musiała się pozbyć ok 20 par butów, bo nogi nie wcisnęła.. płakała jak bóbr..

Ja dziś robie to ciasto 🙂
Krem jest w sklepie do kupienia, krakersy słone 🙂
zwijam sie do fryzjera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna Ty się jeszcze nigdzie na porodówkę nie wybieraj 🙂 dobrze że się troszkę uspokoiło
mnie wczoraj tak młody napierdzielał że widziałam gwiazdy, a tak siedział na żołądku że nawet kolacji nie zjadłam bo miałam wszystko w gardle, heheh dba o linię mamusi 😁 😁 😁 😁
Maja miłego relaksu u fryzjera 🙂 ja nie mogę dojechać od sylwestra hahaha ale mam tępo ...może w maju skoczę, bo mam dość tych moich prostych drutów które w żadną fajną fryzurę się nie układają, chcę jakiejś zmiany 🙂

idę poukładać ciuchy w szafie. wczoraj zwalczyłam mężastego działkę a teraz czas na moją hehe połowa za małe 🤢 🤢 znaczy się wstąpiły się w pralce 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry uffffff w koncu nadrobilam zaleglosci od wczoraj 😁
Zapamietalam ze pisalyscie o seksie wiec u mnie raz na jakis czas jest.
Co do pomocy bliskich to nam duzo Sebastiana rodzice pomogli, dali kase na wozek i pewnie cos kupia malej jak sie ur. Z mojej str to nam ciocia po malej dala ciuszki, mate, lezaczek i jakies drobiazgi a moja babcia kupila prawnusi kocyk 🙂 Ostatnio od kolezanki dostalam dla malej ciuszki bo i tak by je wywalila bo nie chce ona miec juz wiecej dzieci ( ma 2 cory) szwagierka ma dla nas lozeczko wiec jakis wiekszych wydatkow nie robimy ale i tak sporo juz poszlo na inne rzeczy dla malej a to komode trzeba bylo kupic a to kosmetyki i rozne roznosci.

U nas dzis pochmurno ale podobno cieplo, ja ciagle w pizamie a musze isc do sklepu po smietane i chleb. Dzis na obiad pomidorowa 🙂 Najchetniej to bym sie znowu polozyla i poszla spac i chyba tak zrobie chociaz jeszcze z godz 🙂 🙂 🙂

Nie pamietam juz o czym pisalyscie za duzo tego bylo do nadrobienia. Mam ochote na ciasto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

Wtryniam wlasnie sniadanko. 🙂
Musze przyznac, ze noce dla mnie sa coraz bardziej meczace... Wytoczyc sie z moim brzucholem na siusiu to juz wyzwanie 😉

Kurcze ja tez powinnam juz kicac do fryzjera, ale moja fryzjerka jest chora. Nie chce ryzykowac, a wygladam juz nie za fajnie 🤢 🤢 🤢 No coz, postrasze jeszcze troche i jak jej nie przejdzie, to pojde gdzie indziej. 🤨

Dzis przyjezdza paczka z piredolkami dla synka. Zamowilam karuzele nad lozeczko, taka zakrecana zabawke z miskami - mozna ja przyczepic do lozeczka albo nosidelka - jak was znam to macie takie cos juz dawno, a ja dopiero dwa dni temu zrobilam odkrycie 😁 (to tak na pozniej), nieprzemakalne pokrycie na materacyk (nie wiem jaka jest tego nazwa w Pol), znak, ktory przyczepia sie do tylnej szyby samochodu
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_6092_10751_-1_69196_4377_10001_14576
A propos tego znaku - moja mama mowi, ze w Polsce tego nie ma 😮 😮 😮 Musialam jej tlumaczyc o co chodzi i twierdzi, ze nigdy czegos takiego nie widziala... I abazur dzieciecy z samolocikiem do lampy glownej w Dominiaka pokoju. 🙂 juz nie moge sie doczekac 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Można spróbować z herbatnikami, tylko te mieksze trzeba by wybrać, chociaż mimo ze krakersy slone, to w cieście w ogóle tego nie czuć.. 🙂
Ja mam na głowie taka śmieszna kule i mi sir sauna robi hahaha wyglądam jak główny bohater filmu Obcy 😁

Midorada super ze paczula będzie 🙂 mi dziś kurier przywiezie takie literki z imieniem Pola i na ścianę przykleje, na allegro sporo tego, też nie mogę się doczekać.. Ja się cieszę z rzeczy dla Poli jakby to da mnie było 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie Majka. Ostatnio smialam sie z mezem, ze ludzie tak sie zachwycaja tymi wszystkimi rzeczami w sklepach, pluszakami i ozdobami, a to tak na prawde tylko ich oko ma cieszyc bo dla dziecka to przeciez obojetne 🙂 😁 A moj mezula jak zobaczyl jak pokoik mozna dziecku urzadzic to najlepiej wszystko by kupil!!! 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas spokój - nie doczytalam niestey wszystkiego co pisałyście bo nie nadążam!!
umówiłam się do innego gin na konsultację dziś na 16 zobaczymy co powie - torby jeszcze nie pakuję żeby nie kusić losu!
Kocik polecam fryzj na fikakowie obok Delicji - p. Magda - jest genialna i do tego ceny normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
No wlasnie Majka. Ostatnio smialam sie z mezem, ze ludzie tak sie zachwycaja tymi wszystkimi rzeczami w sklepach, pluszakami i ozdobami, a to tak na prawde tylko ich oko ma cieszyc bo dla dziecka to przeciez obojetne 🙂 😁 A moj mezula jak zobaczyl jak pokoik mozna dziecku urzadzic to najlepiej wszystko by kupil!!! 😁 🙃 😁


pewnie że pokoik robimy bardziej dla siebie niż dla dziecka. nawet starszemu jak teraz zrobiliśmy remont to też tak na prawdę dla siebie to zrobiłam bo co 10-cio latka obchodzi jaką ma szafę 🙂 hehe no z łóżka jest mega zadowolony ale na tym koniec jego zachwytów 😁

Dorota co do naklejki do auta to u nas pełno takich jest 🙂 może Twoja mamcie nie zwróciła na to uwagi 🙂

Justyna fajne tuniczki 🙂

ja zrobiłam porządek w szafie i znalazłam białe ogrodniczki po poprzedniej ciąży więc będą w sam raz na ciepłą wiosnę bo przecież teraz to aż szkoda coś nowego już kupować. trzeba się przekulać w tym co się ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Aga u mnie podobnie jesli chodzi o ciuchy 😁 coś małe jak po młodszej siostrze ale kupiłam na allegro takie tuniki rozne kolory z których jestem mega zadowolona 😁

http://allegro.pl/sliczna-tunika-na-kazda-okazje-kolory-i2118070399.html



Dzien dobry 🙂

zarąbiste te tuniczki 🙂 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
hej
u nas spokój - nie doczytalam niestey wszystkiego co pisałyście bo nie nadążam!!
umówiłam się do innego gin na konsultację dziś na 16 zobaczymy co powie - torby jeszcze nie pakuję żeby nie kusić losu!
Kocik polecam fryzj na fikakowie obok Delicji - p. Magda - jest genialna i do tego ceny normalne


to daj koniecznie znać co tam Ci powie 🙂 dopisz się może z nr telefonu na naszej grupie żeby w razie co dać znać no i sobie jakiś kontakt spisz cobyśmy wiedziały co i jak 🙂
ale mam nadz że będzie dobrze

ja fryzjera mam poleconego takiego na 10-go Lutego co prawda nie za tani ale mega super fryzury robi i ma oko i podejście, potrafi na prawdę super \'metamorfozę\' zrobić 🙂 sprawdziła go moja siostra i faktycznie zmiany na lepsze jej zaproponował 🙂
u mnie to problem ze zwleczeniem dupska hahaha a przecież i tak siedzę w domu....raczej to chyba strach przed tym jak będę wyglądała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już dzisiaj byłam u dentystki, całe szczęście to nie ząb sie ruszał tylko plomba, któa mi wymieniła uffff przy okazji miała lukę i zrobiła mi 2 ząbki , bo tam znalazła dwie dziureczki.
Oprócz tego zostaną jeszcze do roboty 2 zęby, tez małe ubytki ale to juz śmigne tam po porodzie 🙂 No ale cieszę się ,że tak to się skończyło JUPI 🤪 🤪 🤪
teraz nie mogę nic jeść do 12stej a pojechałam tam na czczo bo nie miałam czasu zjeść 🤢
Jestem głodna jak cholera !!!!

Midorada mój Mąż ma na imię Sebastian 🙂
Emi Ja to też bym chciała Witolda lub Wiktorka ale Anett mi wybiła te imiona z głowy
Kocik fajnie ze macie gdzie grilla sobie zorbić 🙂 Ogólnie widze dziewczyny ze macie ogrody itp - a ja nawet balkonu nie mam 😁 😁 Grilla sobie zrobie chyba na piecu 😁
Marzy mi się taki ogródek działkowy , ale tutaj trzeba dać za taki około 20,000-30,000 a tyle to ja niestety nie mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna u nas tak samo, też nam się marzy taka działeczka jeszcze najlepiej nad jeziorkiem bo moi chłopacy uwielbiają moczyć kije ale to też koszt dość spory...nawet ponad 30tyś 🤢 🤢 🤢

my grila możemy jedynie takiego elektrycznego sobie zapodać bo węglowego na balkonach nie wolno, no ale tak jak mówisz, lepszy choć taki niż żaden 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...