Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kocik napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Kocik napisał(a):
więc Maja siedzi w domu, czuje się dobrze i młoda puka.
ja to bym chyba jechała. no ale skoro ona czuje się spokojna no to najważniejsze,


No podziwiam Maję za taki spokój, opanowanie i nastawienie, ja to bym chyba zwariowała jak bym sie nie zabadała na jej miejscu, ja jak plamienie miałam w 23 tyg. to od razu jechałam do szpitala wiozła mnie w tedy teściowa, zanim po mnie przyjechała to mineło ze 20 min to juz nie mogłam wytrzymac ze tak długo na nia czekam, a potem ze w szpitalu jeszcze musze czekac a nie biora mnie od razu na badanie.


ja też bym raczej pojechała zwłaszcza że to nic nie płacisz tylko jedziesz mówisz co się dzieje i jesteś spokojna, poza tym nie mam daleko do szpitala więc na pewno bym jechała.
napisała mi jeszcze ze z 3 lekarzami to uzgodniła i powiedzieli jej że nie ma co panikować.


Ja takiemu gadaniu lekarzy to nie ufam bo co moze mi lekarz powiedziec bez zbadania mnie??? Skąd mogą mieć pewność ze nic sie powaznego nie dzieje??? Dziwne to dla mnie


no ja tak samo bym pojechała bo co mi może lekarz na telefon powiedzieć...no ale to są ich decyzje są dorośli i jeśli są spokojni to dobrze.
nie ma co ich napierać bo to też wkurza. ich dziecie ich decyzje my możemy jedynie powiedzieć co radzimy i co same byśmy zrobiły. ale tez mi przeszła myśl że może mają daleko do szpitala i cała wyprawa by to była. no nie wiadomo.
czekamy na wieści do jutra.
a ja się wył. i wszystkim brzuszkom życzę spokojnej nocki 🙂
wciągnęłam dwa tosty popiłam bezalkoholowym i idę się położyć 🙂
do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej brzuszki 😉
Pamiętacie mnie jeszcze? ☺️ ☺️ ☺️
Ostatnio straaasznie zaniedbałam forum ale tyle się u mnie dzieję że już nie ogarniam, rozpoczęliśmy budowę domu pełną parą i jest co robic...... Ale mury przynajmniej rosną w oczach 🤪
Poza tym Pati daje w kośc, ciągle na polku siedzimy jak ładna pogoda, wszędzie jej pełno i ciężko w spokoju przysiąsc choc na chwilkę 🙂
Ja czuję się jak wieeelka słonica, czasem nie nadążam Małej złapac a ciągle mi ucieka 😁

Z Karolcią wszystko wszystko w porządku, w 32 tyg miała 2 kg dokładnie i mam nadzieję że gigantem nie będzie przez moją cukrzycę! Ja z dietą już jakoś daję rade, jakoś się przyzwyczaiłam choc nie powiem że codziennie kusi na coś słodkiego! Ale już nie dużo zostało 🙃 🙃

A co tam u Was mam nadzieję że wszystko w porządku i nie mamy jeszcze żadnego przedwczesnego Maluszka??? 🙂 Sorki że tak pytam ale nie dam rady nadrobić ponad 400 stron ☺️ ale macie tempo 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Kolezanka, matka karmiaca mi wlasnie napisala, ze pol szklanki piwa mozna wypic jak juz... i czekac minimum 3 godz, pierwsze mleko odciagnac 😉 Po pol szklanki to bede spiewac zapewne 😁 😁 😁


hahaha no po takiej przerwie to pewnie tak 🙂 hihihi

ja to tak samo jak bym się do takiego desperados dorwała to bym się nie odessała 😁 😁 😁 😁
a i jeszcze mam smaczka na whisky z pepsi.....uwielbiam a mój mężo mi tu pod nosem pachni właśnie taką whisky tyle że on to czystą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Maja zycze wszystkiego najklepszego, mam nadzieje, ze to nic takiego.

Czarna nie pamietam jak z tym piwem bylo 🤔 😉


No ja mysle ze tak od wypica to trzeba ze 4 godziny poczekac, sciagnąc pokarm i go wylac i dopiero nastepnym pokarmem co sie nazbiera karmic dopiero, najlepiej to wypic wieczorem, a rano sciagnac ten pokarm z piwem bo w tedy w sumie pewnosc ze sie przetrawiło, mi tak sie zdaje bynajmiej


Te sciaganie to tak po 1,5 godzinie a nie po 3 bo wtedy niby jest najwieksze stezenie alkoholu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne macie brzuszki dziewczyny 😉
No ja w sumie też wpadłam tylko dac znac że żyję bo padam już na pyszczek ale myślę że w przyszłym tygodniu zalejemy pierwszą płytę więc trzeba będzie z miesiąc dwa odczekac aż beton wyschnie więc bede miec więcej czasu 🙂
Teraz gotuję ciągle bo mamy tylko jednego murarza i reszta to z rodziny wszyscy pomagają co by taniej było, no ale jedzonko im trzeba zrobic więc całymi dniami w kuchni siedzę ostatnio.... no ale już niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia w końcu znak życia dałaś, już się martwiłyśmy.
Co do sytuacji Mai to ja bym w konsultacje telefoniczne w takim przypadku nie wierzyła.
W listopadzie gdy byłam w szpitalu leżała ze mną dziewczyna która straciła poprzednią ciążę i też miała lekkie jednorazowe plamienie, okazało się że miała wysokie ciśnienie i łożysko się odkleiło, a dziecko się ruszało do czasu, za późno do szpitala trafiła 😞
Mniemy nadzieję że z Polusią i Mają wszystko ok
Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry :-)
juz na nogach bo po 9 mamy usg - za moment zobaczymy nasza dzidziunie, ach :-) can't wait
mam nadzieju ze Wasze nocki minely spokojnie i jestescie gotowe na piekny weekend. u mnie podaja ze ma byc 20stopni.
pozdrawiam Was i zycze spokojnego dnia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂
U nas wydaje sie byc ladnie na dworze zobaczymy jak bedzie pozniej. Moj pojechal do tesciow i ma gdzies o 14 po mnie przyjechac chyba ze zadzw do niego z pracy ze bedzie musial jechac na wesele kolegi z pracy zobaczymy jak to bedzie.
Ide teraz umyc wloski i zrobie sobie kakao mmm.

Ciekawe jak tam z Majka 🙂
DorotaK zazdraszczam ci ze dzis bedziesz podgladac coreczke 🙂
Kozinka jak sie czujesz?
Tysia Aneta jak bole?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo z ranca 🙂)

Jejku, ale sie tu rozprawa piwna rozpoczela... ja z tego co pamietam... to jak np. piwko czy dwapilam okolo 20, bo mloda na noc dostawala butle to karmilam ja juz normalnie ok 3 rano... no chyba, ze popilam troche wiecej ☺️ 🤢 no to czekalam dluzej 🙂)

Majka trzymam kciuki!!!

Niunia super, ze sie odezwalas!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana 🙂
nocka minęła spokojnie, ja jak na razie nie mam problemów z bezsennością 🙂 z resztą nigdy nie miałam.
u nas tez ma być ciepło tyle że pada 🤨 🤨 🤨
weszłam się przywitać i luknąć czy Maja coś naskrobała ale na razie cisza. więc czekamy na wieści i decyzje bo nie chcę jej sms-mi molestować 😁
Sandra rozprawa piwna się zrobiła bo nam brakuje tego smaku 🙂 chociaż tak jak pisałam wczoraj, mi starcza to bezalkoholowe i jest git malina 😁 😁

miłego dzionka wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...