Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ja odstawilam te tablety w cholere ..ale Ty musisz je brac ja mam jeszcze ten pesser to zawsze jakies zabezpieczenie jest..

no ja je biorę 3 razy dziennie i do tego sobie dołożyłam magnez 2 razy bo brałam tylko raz a teraz i rano i wieczorem biorę,więc fajnie nie jest przy tych tabletkach,ale ich napewno nie odstawię bo chcę donosić dzidzię i odstawię dopiero kiedy lekarz mi każe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Dobry wieczór 🙂

Anetka
rzucisz linka z wtym wózkiem??

Aniu
uważaj na siebie 😘


Robię pstrągi ale poszłam na łatwiznę i uwaliłam im głowy 🤪 🤪 🤪 🤪[/
quote]
spryciula :-) ale dzieki temu skroceniu o glowe masz problem z glowy :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to jest taki wózio http://bejbi.eu/sklep/jedo-wozek-glebokospacerowy-classic-p-7568.html
ja mam ten co jest w rogu u gory fiolet tylko na czarnym stelażu .wrzucę jeszcze linka do producenta tam są wszyskie mozliwosci wyboru koloru itd... http://www.jedo.pl/.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂 ja po wizycie 🙂 wszystko jest oki 🙂 klusek waży 3,100 kg, mam jednak nadzieje że duzo juz nie przybierze bo go nie wycisne hehe, dopiero co ściągneliśmy do domu bo jeszcze do rodziców do maca i tak zeszło, a teraz robie szybko pita bo zapomniałam o nich całkiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
hejo 🙂 ja po wizycie 🙂 wszystko jest oki 🙂 klusek waży 3,100 kg, mam jednak nadzieje że duzo juz nie przybierze bo go nie wycisne hehe, dopiero co ściągneliśmy do domu bo jeszcze do rodziców do maca i tak zeszło, a teraz robie szybko pita bo zapomniałam o nich całkiem 😮


Gratulacje 🙂 Duży Klopsik już 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi supcio, że Klusio biggi i zdrowy, to chyba na chwilę obecną jest najbardziej dorodny wagowo z całego naszego towarzystwa, co nie?
Jutro Tysia może zaskoczy nas wagą 🙂

Anett
ten wózek co masz jest super, i kolor masz taki jak mi się podoba 🙂
One są tez w przyzwoitych cenach co nie?

Czarna i jak te rybki wyszły ? 🙂 🙂 ja to bym chyba tez te łby odcięła 😁 😁

Ania poogarniac delikatnie można, ale pewnie Ty zaszalałaś z tym sprzątaniem, uważaj na siebie kochana 😘

My w szkole rodzenia mieliśmy o porodzie i miałam ćwiczenia relaksacyjne 🙂
Kumpela zaprosiła mnie na spaghetti na jutro 🙂 więc super czadzio 🙂 Mąż poszedł do kolegi na mecz, ja jutro wieczór z laskami, trzeba korzystać póki można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
no wlasnie cena jest calkiem, calkiem tylko ze ja wzielam dokupilam fotelik innej firmy dokladnie maxi cosi wiec wozek mnie wyniósł 2100zl plus baza family fix do auta 630zł ale juz kupione i z głowy 🙂


No mnie wszystko wyszło 2028, czyli podobnie 🙂
ale ja za 3 w 1 (fotelik był tej firmy w zestawie) torba, adaptery, tej bazy nie brałam, bede zapinać fotelik w pasy jak już będę jeździć z małą, a pewnie czasem bede musiała się karnąć, chociaż u nas wszędzie blisko, a ta baza jest tylko do roku czasu nie?
Nam tak typ tłumaczył w sklepie, potem się inną kupuje czy coś 😮 😮 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uważam na siebie i na maluszka 🙂
dzięki za troskę 🙂
ja jutro rano idę się wcisnąć na ktg,bo nie mam umówionej wizyty,ale po szpitalu jej nie umawiałam,a położna jak byłam w szpitalu i dzwoniłam do niej to mówiła,żebym przyszła bez kolejki to mi zrobi ktg i wciśnie mnie do lekarza,więc jutro rano pobudka i jak od 9 jest lekarz to ja muszę być najpóźniej na 8 więc po 7 wyjście z domu,bo muszę jakiegoś busa złapać 🥴 a ja tak lubię spać ☺️ no,ale przynajmniej wsiadam w busa koło domu i wysiadam koło ośrodka,więc się nie nachodzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Aniu dobrze, że masz tak fajowo z tymi przystankami 🙂 niż jakby człowiek miał drałować nie wiadomo ile.. fajnie, że wbijesz bez kolejki, mam nadzieje,że raz dwa uda Ci się to załatwić 🙂

Ps. ja też jestem mega śpioszek ☺️ ☺️ ☺️

a mój mnie wkurzył teraz,bo mnie wystawił,miał mi zostać z dzieckiem to sie na rano umówił na jakąś robotę 😮 i albo nie idę do lekarza albo kogoś sobie załatwię do opieki nad małą... tak o tej porze to napewno... wczas się obudził,na nim chyba nawet w takiej sytuacji nie można polegać a kurwa od wyjścia ze szpitala mu mówiłam codziennie o jutrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie Maja...family fix jest do wszystkich fotelikow juz dla dziecka a easy fix jest tylko do tego pierwszego fotelika pozniej jest juz nie przydatna 🙂ja kupilam ta baze bo wrazie wypadku jak ktos uderzy Cie w bok to dziecko lec mowiac w przenosni "na łeb na szyje" nie chcialam brac fotelika z tej firmy co wozek bo jest brzydki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
nie Maja...family fix jest do wszystkich fotelikow juz dla dziecka a easy fix jest tylko do tego pierwszego fotelika pozniej jest juz nie przydatna 🙂ja kupilam ta baze bo wrazie wypadku jak ktos uderzy Cie w bok to dziecko lec mowiac w przenosni "na łeb na szyje" nie chcialam brac fotelika z tej firmy co wozek bo jest brzydki 🙂


aaaaaa to juz teraz wszystko wiem 🙂 dzięki kochana 🙂
Te foteliki maxi cosi są extra, chyba jedne z lepszych z tego co słyszałam i czytałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...