Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Od kilku dni a dziś szczególnie często stawia mi się brzuszek i towarzyszy temu nieprzyjemny ból od pępka w dół kaczuchy w dodatku mam wrażenie jakby mała się mi tam "wwiercała" cholernie nieprzyjemne uczucie a czasem brzuch stawia sie i nic nie boli :\ Zapewne to skurcze przepowiadające.

Dobrej nocy brzuchate mamcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie o poranku,

W zyciu bym nie przypuszczala, ze kiedys uda mi sie rozpoczac dzien n na naszym form... 😁 😁 🤪 🤪
Moje dziecko tak zaczelo nagle i intensywnie kopac 😲 😲, ze musialam wstac i pochodzic. Siedzi teraz grzecznie i znow sie nie rusza. 😮
Poza tym czop mi chyba odszedl, ale nie jestem do konca pewna. Choc mysle, ze to bylo wlasnie to 😮 😮 😮 W sumie zostaly mi tylko 4-5dni... Brzuchol troche pobolewa, jak do okresu, takze jestem na czujce jak pisze Maja... 😉 😉 😉Ale zobaczymy, co bedzie to bedzie. Moze to tylko falszywy alarm, albo wstepne oznaki...

Nic to dziewczyny. Klade sie do lozia. U mnie 6:12. Trzeba jeszcze pospac.
Zapowiada sie piekny, sloneczny dzien 😎 😎 😎 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!

Ja czekam na obchod,juz spakowana ale pewnie przed 12 nie wyjde. Mloda spala cala noc ale jak z zegarkiem w reku budzila sie co godzine na cyca.Cycki przyzwyczajaja sie do odpowiedniej produkcji i juz nie musze sciagac po kazdym karmieniu.

Wczoraj siedzialam i przeklinalam po polsku na czym swiat stoi bo tak mnie niektore laski tu wkurwiaja ze mala bania.Na szczescie to juz koniec.

Emi i Midorada dzisiaj nie ma pelni ale mam nadzieje,zeby szybko sie wykluja wasze uparciuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂Emi trzymam kciuki zebys juz miala wyczekanego swojego skarba 🙂
Midorada informuj nas nawet o najmniejszym skurczu 🙂
Wiola fajnie ze juz do domku idziesz ja jestem od piatku i w domku sie najlepiej dochodzi do siebie calusy dla Twoich dziewczynek 😘 😘 😘
my dzisiaj idziemy do urzedu rejestrowac malego Adam nie moze isc sam bo ja jestem rozwódką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis w szpitalu mam byc moj gin takze mam nadzieje ze zostane tym bardziej ze to cisnienie mi tak skacze 🤢 zaraz bede jechac bo mam byc ok 10 tam po obchodach niby no ciekawe czy sie jeszcze nie nasiedze znajac zycie jakis poród bedzie czy cos 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Dzis w szpitalu mam byc moj gin takze mam nadzieje ze zostane tym bardziej ze to cisnienie mi tak skacze 🤢 zaraz bede jechac bo mam byc ok 10 tam po obchodach niby no ciekawe czy sie jeszcze nie nasiedze znajac zycie jakis poród bedzie czy cos 🤢


A może Twój poród się zacznie, jak mały wyczuje szpital 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na 14 idę do lekarza, ale chyba będzie tylko omówienie wyników i skierowanie na kolejne. Może ostatni raz już dzis się zobaczymy. Tak bardzo bym chciała maleństwo zobaczyc... ale chyba zobaczę ją dopiero jak się pojawi po drugiej stronie brzuszka. No ale już niedługo. Mam ostatnio jakieś dziwne fazy, czy dzidzia zdrowa, jak sobie poradzic ze wszystkim, jakie niespodzianki zgotuje los w ciągu tego miesiąca... panika mnie ogarnia momentami.

Wczoraj przyjaciółka poradziła mi pogotowac kilka obiadów i pomrozic na wszelki wypadek, żeby zaraz po porodzie był zapas i awaryjne wyżywnie dla wymęczonego mężczyzny. Tak wiec chyba trzeba się do roboty zabrac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haaaaaaj 🙂

u nas dziś pięknie słonecznie 🙂
Emi kochana, mocno trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieje, że juz niebawem Wiktorek będzie na brzuszku, a nie w nim 😘
Midorada dawaj znac co i jak, bo brzmi jakbyś lada dzień na porodówce miała wylądować 🙂

Wiola dobrze, że tam Cie nie kumają, człowiekowi chociaż ulży jak powyzywa 😁 super, że z pokarmem w sam raz dla malutkiej 🙂 daj znac jak bedziesz w domciu z całą rodzinką 😘

Dorotka sie nie przemęcz z tymi posiłkami 🙂 ja na szczęście mam tak, że mój to sam o siebie zadba i nie wymaga od mnie codziennie obiadów 🙂 Zreszta ja mam o tyle fajnie, oboje rodzice blisko mieszkają i już zapowiedzieli, że obiady moga gotować a mąz może odbierac lub sami przyniosą 🤪 🤪 jak dla mnie bomba 🙃 🙃

Anetka jeju Oskarek już ma 6 dni.. jak ten czas leci.. Adaś w tym tygodniu już 3 tygodnie 🙂 🙂 ja mam wrażenie że mi się tak koszmarnie dłuży.. tak chce już swoją niunię !!

Nenia ja tez mam czasami takie uczucia i się zastanawiałam co to może być.. takie promieniowanie od pępka, i mała jakby się wbijała gdzieś obok.. koszamrne uczucie..
rano to tak mi girami wali po scianach brzucha, że s;pać nie można 😮 😮 ale i tak ją za to kocham 🙂 🙂

Miłego dnia Hipciaki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie tak będzie, ze rodzinka będzie dużo pomagac - obie mamy w zasięgu ręki a mój Bartek też dobrze gotuje - tylko czy w tej nowej sytuacji z dzieckiem będzie w stanie coś sam wyprodukowac - zobaczymy. Maleńka nasza tez kopie jak szalona, w sobotę wystraszyła tatusia, bo przytulał się do brzuszka, a ona go z kopa. Czasem też chce wyjsc jakoś inaczej, niestandardowo, ostatnio najchętniej podejmuje próby wyskoczenia nad pępkiem - na razie bezskutecznie.

Może dziś znów zostaniemy ciociami - 2,5 tygodnia temu powitaliśmy dwa maluchy, później kolejne dwa a jeszcze tyle emocji przed nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra to trzymam kciuki, z glukozą na pewno dasz sobie rade 🙂
kto jak nie Ty 🙂
ja za pierwszym razem zwymiotowałam. 😞 😞
mam nadzieje, że morfologia wyjdzie ok!

ja do gina smigam za tydzień w środę - 6 czerwca 🙂 do tej pory myśle spory żłobek nam się na forum może zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...