Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O to faktycznie biedulka 😞 ale to dla jej dobra...
Kochane są te dzieciaczki- racja.
U mnie to teraz mega głośno jak jeszcze Aida jest w domu... ona to 3 razy taka jak Igor. 😁
Ja jeszcze w sumie sama z nimi non stop, wiec muszę sobie radzić z tym rozgardiaszem,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ocia napisał(a):
O to faktycznie biedulka 😞 ale to dla jej dobra...
Kochane są te dzieciaczki- racja.
U mnie to teraz mega głośno jak jeszcze Aida jest w domu... ona to 3 razy taka jak Igor. 😁
Ja jeszcze w sumie sama z nimi non stop, wiec muszę sobie radzić z tym rozgardiaszem,.


Dasz sobie radę 🙂 Aida - jakie oryginalne imię, nie słyszałam jeszcze o takim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocia napisał(a):
No dokładni.. w sumie wtedy powodem do dumy nie było, babcia zawsze mówiła ze kiedyś to dla niej była krzywda ale z czasem się przyzwyczaiła.
dlatego moja mal dostała to imię- tak o... prezent dla babci 🙂


Fajnie 🙂 teraz są już inne czasy 🙂 ja się wzięłam za szukanie materiałów na internecie do obrony pracy inzynierskiej która czaka mnie w lutym 🥴 nie wiem jak to zrobię ale muszę ją napisac i się obronic!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Ocia gratulacje! Na pewno niedlugo przywykniesz do mysli, ze rosnie Ci kolejne malenstwo pod sercem.

Ojej NIunia wspolczuje Twojej coreczce, szkoda takiego malenstwa,zeby sie meczylo nop ale to dla jej dobra wiec trzeba przebolec. Co jej dokladnie dolega?

Ja sie nie odzywalam pare dni bo po pierwsze mdlosci doprowadzily mnie do skraju wyczerpania nerwowego i fizycznego a poza tym zylam w wielkim stresie bo w moim miasteczku panuje teraz epidemia ospy a my mielismy kontakt z chora osoba. Nie pamietalam czy bylam juz chora a w przychodni nie mieli zadnych info a jak wiadomo, zachorowanie w ciazy moze wiazac sie z wieloma komplikacjami dla plodu. Na szczescie dzisiaj moja mama znalazla moja karte zdrowia z podstawowki wiec wracam do zywych bo juz ospe przeszlam. Po prostu kamien z serca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
ocia napisał(a):
No dokładni.. w sumie wtedy powodem do dumy nie było, babcia zawsze mówiła ze kiedyś to dla niej była krzywda ale z czasem się przyzwyczaiła.
dlatego moja mal dostała to imię- tak o... prezent dla babci 🙂


Fajnie 🙂 teraz są już inne czasy 🙂 ja się wzięłam za szukanie materiałów na internecie do obrony pracy inzynierskiej która czaka mnie w lutym 🥴 nie wiem jak to zrobię ale muszę ją napisac i się obronic!!! 😜


o widzę ze panią inżynier będziemy mieć 🙂 Ja studia mam na szczęście za sobą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Czesc dziewczyny!

Ojej NIunia wspolczuje Twojej coreczce, szkoda takiego malenstwa,zeby sie meczylo nop ale to dla jej dobra wiec trzeba przebolec. Co jej dokladnie dolega?


Ma dysplazje prawego biodra. Wszystko wyszło na usg, jeździlismy po kilku lekarzach aż w końcu wylądowaliśmy w trybie pilnym w prokocimiu w krakowie! No i niestety skończyło się na gipsie bo już nic nie pomagało 😞 Straszne to wszystko ale to przecież dla jej dobra, tak mi jej szkoda. W środę bedzie miesiąc odkąd nosi gips i 2 listopada jedziemy na ściągnięcie i założenie jakiegoś innego. Strasznie się tego boję jak jej ściągną to dziadostwo jak ona sobie poradzi z tymi nóżkami bo teraz ma założony gips w pozycji na żabkę, na boki rozłożone nóżki jabky szpagat robiła i zgięte w kolanach. Ja jak miałam rękę złamaną to po 3 tygodniach noszenia nie mogłam ręki wyprostować a co dopiero po 6 😞 Ehhh szkoda gadac, nie będę tu zasmucać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola i całe szczęście że już ospę przechodziłaś choc u mojego sąsiada dziecko miało 2 razy w życiu 😮 tak że wyjątki się zdarzają, ale nie ma się co martwic, ja też się cieszę bo też już miałam w dzieciństwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia to serio przkre... tzn szkoda mi Twojej pysi. Nie wobrażam sobie mojego malucha w gipsie, no le wiadomo ze nikt zle dla niej nie chce i to tylko dla je dobra.

niunia a moge wiedziec gdzie mieszkasz? Bo widze ze o Krakowie piszesz.. 🙂

sandroos czytalam co sie dzialo. przkro i strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂 Chciałabym się do Was przyłączyć 🙂 Z moich wyliczeń wynika, że termin mam na 3 czerwca, jakieś dwa tygodnie temu test pokazał 2 kreseczki 😁, a wizyta u lekarza dopiero w piątek 😠. To moja druga ciąża, mam córeczkę, która ma 2 latka i 5 miesięcy. Zaczęliśmy się starać i od razu się udało, aż jesteśmy zdziwieni, bo za pierwszym razem nie poszło tak szybko.
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 Witam nową mamusię 🙂 fajnie że jest nas coraz więcej!
Ocia ja mieszkam jakieś 60 km od krakowa a czemu pytasz? Masz tam rodzinkę? Bo Ty chyba z poznania 😉
Sandra trzymam kciuki za wizytę, na pewno wszystko będzie ok i zabieg nie będzie potrzebny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!

Jak samopoczucie? U mnie dzisiaj ok, poki co.

Witam nowa mamusie!

Sandroos trzymam kciuki, zeby zabieg nie byl potrzebny 😞

Musze chyba zaczac brac jakies witaminy oprocz kwasu foliowego bo tak mi sie syupia wlosy z glowy, ze niedlugo zostane lysa! 🤢 😮 Jutro sie zapytam mojej gin o ile nie zapomne 😜 Jutro wizyta i poslucham serducha! 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...