Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak myślę że chyba wszystkie mamy które są drugi raz w ciąży nie myślą tyle o ciąży ile o dziecku 😉 myślę że jak już brzuch wyjdzie to wtedy faktycznie poczuję że w ciąży jestem i nie bede tak zapominac a jak się już urodzi to już wogóle 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Ja tak myślę że chyba wszystkie mamy które są drugi raz w ciąży nie myślą tyle o ciąży ile o dziecku 😉 myślę że jak już brzuch wyjdzie to wtedy faktycznie poczuję że w ciąży jestem i nie bede tak zapominac a jak się już urodzi to już wogóle 😁 😁

mi jedynie ciąża daje o sobie znać samopoczuciem albo troszkę widocznym brzuszkiem,a tak to niczym innym nie zdąży bo zaraz wpadnie mała torpeda i już uwaga odwrócona,nasze mamy to młode babcie po 20lat do emerytury mają jeszcze więc jestem zdana na samotne siedzenie w domu i opiekę nad małą,żłobka nie ma,niania zabrałaby mi całą wypłatę,więc wolę być z dzieckiem w domu niż oddać obcej kobiecie pod opiekę w dodatku z zerowym zyskiem z pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Ja tak myślę że chyba wszystkie mamy które są drugi raz w ciąży nie myślą tyle o ciąży ile o dziecku 😉 myślę że jak już brzuch wyjdzie to wtedy faktycznie poczuję że w ciąży jestem i nie bede tak zapominac a jak się już urodzi to już wogóle 😁 😁

mi jedynie ciąża daje o sobie znać samopoczuciem albo troszkę widocznym brzuszkiem,a tak to niczym innym nie zdąży bo zaraz wpadnie mała torpeda i już uwaga odwrócona,nasze mamy to młode babcie po 20lat do emerytury mają jeszcze więc jestem zdana na samotne siedzenie w domu i opiekę nad małą,żłobka nie ma,niania zabrałaby mi całą wypłatę,więc wolę być z dzieckiem w domu niż oddać obcej kobiecie pod opiekę w dodatku z zerowym zyskiem z pracy

No moja mama ma 15 lat do emerytury więc też się dzieckiem nie zajmie, żłobka nie ma ja zarobię marny grosz więc jestem w takiej samej sytuacji jak Ty i też wolę siedziec w domu z dzieckiem a za niedlugo z dziecmi 😁 No ja w sumie do popołudnia jestem sama w domu bo później się wszyscy schodzą ze szkoły tak że wesoło się robi 🙂
Moja Mała zjadła i w końcu zasnęła więc lecę obiad gotowac póki śpi, bo tylko wtedy jak śpi mogę coś zrobic. Co prawda nie mam takiej torpedy jak Ty ale moja jest cała skrępowana, ruszyc się nie może i muszę ją ciągle czymś zabawiac albo nosic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Mój też na zmiany robi i też jak ma na popołudniu to szybko robię a dziś ma wolne więc obiad bedzie później 🙂 😁 ojjjj jak mi się nic nie chce ☺️

fajnie masz,że masz męża w domu,mój to jak cień-jest i go nie ma 😁


Eeee tam w domu, jak tylko ma wolne to leci zaraz do garażu do swojego i teścia królestwa i sobie razem majsterkują 😁 I przychodzi do domu tylko na obiad, do toalety i do spania 😁 😁 Tak że dopiero na wieczór pewnie bedzie! Teraz się śmieje ale czasem mam już tego dośc bo ja ciągle tylko w 4 ścianach siedzę i tyle mam swojego co raz na 2 tygodnie na uczelnię jade a tak to dom dom dom 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dołaczam do kobiet ktore maja rodzic w czrerwcu 😜 ja dopiero pierszy raz wiec przezywam to ogromnie 😜 nie wiem czy to normalne ale brzuszek mi juz rosnie.. 😮 musialam odstawic spodnie ktore nosilam do tej pory i zakupic nowe i jak tak dalej pojdzie to bede wieksza od ciezarowki 😁

pozdrawiam wszystkie mamy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszynka1821 napisał(a):
dołaczam do kobiet ktore maja rodzic w czrerwcu 😜 ja dopiero pierszy raz wiec przezywam to ogromnie 😜 nie wiem czy to normalne ale brzuszek mi juz rosnie.. 😮 musialam odstawic spodnie ktore nosilam do tej pory i zakupic nowe i jak tak dalej pojdzie to bede wieksza od ciezarowki 😁

pozdrawiam wszystkie mamy! 😘

no to grono się powiększa 🙂 🙂
witamy nową mamusię 😘
na kiedy masz termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia mój też nie usiedzi na miejscu bo garaż albo inne zajęcia,bez tego by oszalał chyba 😁
fajnie,że Was jest więcej w domu,zawsze to weselej. ja mieszkam teraz z mężem prawie sama więc nie ma możliwości podrzucenia Klaudii komuś do zabawy

Ale w domu zostało najmłodsze rodzeństwo brat 11 lat i dwie siostry 8 i 6 lat więc mi Małej za bardzo nie zabawią, boję im zostawiac dziecko na dłużej. No a wesoło to jest nie powiem 😁

I witam nową mamusię 🙂 Większośc z nas to już mamusie więc służymy radami 🙂 Niektóre z nas mają dzieci nie odchowane a następne w drodze 😜 np JA 😉 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka widzę że Ty chyba świeżo upieczona mężatka?? Czyżby to owoc nocy poślubnej??? 😁
Mi brzuszek trochę się już zaokrąglił, nawet mąż zauważył ale reszta rodziny myśli że to od tamtej ciąży bo jeszcze nie wiedzą że kolejne w drodze 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruszynka1821 napisał(a):
No to sie ciesze ze wszysko ze mna ok 😁 dokladnie jestem mezatka od 3 miesiecy ale nasze szczescie nie jest efektem nocy poslubnej 😁 noo chyba ze mozna uznac ja troszke pozniej 😜


Ja zaszłam w pierwszą ciążę 1,5 miesiąca po ślubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Witam nowa mamusie!

Mojego meza nie ma w domu przez 8 miesiecy w roku, ja to dopiero bede miala wesolo z 2 na karku 😁 😮 i psem 😁 😁 😁 😁

Z pierwsza ciaze zaszlam dopiero 2 lata po slubie.

to gdzie on pracuje?


Na statku wycieczkowym Miami-Karaiby-Miami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
kozinka napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Witam nowa mamusie!

Mojego meza nie ma w domu przez 8 miesiecy w roku, ja to dopiero bede miala wesolo z 2 na karku 😁 😮 i psem 😁 😁 😁 😁

Z pierwsza ciaze zaszlam dopiero 2 lata po slubie.

to gdzie on pracuje?


Na statku wycieczkowym Miami-Karaiby-Miami

Kurcze też bym sobie chciała tak pływac 😉 Byłaś kiedyś z nim??? Fajnie tak ale Tobie to nie zazdroszczę 🤢 Co ile przyjezdza?? Bo chyba nie wyjezdza na 8 miesięcy???? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Plywa 4 miechy na statku, 2 w domu. NIe bylam jeszcze i nie wiem kiedy to nastapi, bo z dwoma bachorkami to raczej ciezko bedzie. Na emeryturze sobie tak poplywam 😁 😁 😁 😁

Kurcze ale się rozmarzyłam jakby to było sobie tak popływac 😁 Myśałam że po ślubie może sobie kiedyś wypłynęliście 🙂 no bo teraz z dwójką to już chyba niemożliwe 🙂 A ile trwa taki kurs, może kiedyś na złote gody mój mężulek mi taki rejs sprezentuje 🤪 🤪 😁 😁 bo myślę że chyba nie 4 miesiące?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...