Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anett napisał(a):
WIOLA a widzialas ceny maltanow z rodowodem...tragedia dac 5tys za psa 🤪


No tak, takie sa ceny ale takiego psa bym kupila jezeli planowalabym z nim jechac na wystawy a moja psina jest do przytulania wiec nie kosztowala az tyle ale polowe tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojojoj ależ tu musiałam nadrobić 🙂
śłiczne macie te Wasze pieseczki 🙂 ja tez mam yorka , który poprostu robi ze mna wszystko 🙂 śpi je przytula się, boję się co będzie jak dziecko się urodzi 🤢 moze bedzie zazdrosny ale napewno nic nie zrobi, bo nigdy nikomu krzywdy nie zrobił, wręcz kocha wszystko co się rusza 😁 nawet koty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
To juz sama nie wiem jak to ma byc z tym kwasem foliowym... brac go dalej czy przestac... W sumie jak bylam na poczatku ciazy w polskiej klinice ginekologicznej potwierdzic ciaze, to pani doktor mi zalecila pregne plus po skonczeniu pierwszego trymestru. Obejrzalam te tabletki i odrylam, ze tam jest kwas foliowy wiec myslalam, ze sie pomylila... 😲 bo z tego co mi wiadomo nie powinno sie juz jesc kwasu foliowego. 🥴 Juz sama nie wiem... Prawda jest, ze tam sa wszystkie witaminy jakie dusza zapragnie, a teraz w ziemie to na pewno mamy jakies braki. Zaraz to wszystko posprawdzam.


zamien kwas foliowy na witaminki tam jest odpowiednia dawka ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Kozinka, Niunia ja to wszystko rozumiem, ale o co mi chodzi...Witaminy - tak, jak najbardziej. Kwas foliowy podobno trzeba odstawic po pierwszym trymestrze ( o ile lekarz zdecyduje inaczej). Pregna plus, zawiera wszystkie potrzebne witaminy i mineraly, ktore sa potrzebne i jestem chetna je brac, ale takze zawiera kwas foliowy, a ten powinnam juz odstawic (z tego co mi wiadomo).
Wiolka pisze, ze mozna, innym lekarz zaleca kontynuacje branie kwasu, ale co z reszta ciezarowek. Pytanie jest - mozna czy nie mozna, ba ja juz nie wiem? 🤨

Co za mieszanke wybuchowa sobie strzelilas na drugie sniadanie 😁


w mojej ulotce jest napisane ze kwas foliowy stosowac całą ciąże :O pózniej Wam przepisze bo jadę do miasta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, obejrzalam sobie na necie final TOP MODEL, o ktorym wczoraj rozmawialyscie. Oczywiscie nie mam bladego pojecia o tych dziewczynach, nie wiem co one tam robily podczas programu, wiec oceniam je na podst tego co zobaczylam. No coz, wiem, ze wygrala Olga... Najbardziej kobieca wydaje mi sie Michalina. Fajnie sie porusza na wybiegu, zdecydowany krok, gleboki glos (choz on w modelingu nie ma znaczenia), choiaz jak zobaczylam te szpare miedzy zebami... 🤢 🤢 Masakra! Olga, slodka jak cukierek, twarz za dziewczeca, postawa przestraszonej myszki, reklama wyszla jej ok. Ania - niestety. Nie potrafi sie poruszac na wybiegu, ale za to ma ladne regularne rysy twarzy... Czy nie jestem za surowa? A jak wy oceniacie final?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada Michalina jest kobietą po zmianie płci,była kiedyś chłopakiem i według mnie jej głos i niektóre rzeczy niestety nie są zbyt kobiece 🥴 Oldze od początku zarzucano "baby face" a Ania to dziewczyna,która poł programu przepłakała czym sobie nie narobiła fanów,wręcz przeciwnie 😮 ja nie oglądałam,zasnęłam zaraz na początku. Jakoś żadna z nich nie jest według mnie top modelką 😮 były lepsze w całym programie 😮 kiedyś pewnie obejrzę ten finał,choć nie oglądałam tego programu od początku tylko gdzieś od 7 odcinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja się cieszę ,że nie wygrała Ania 🙂 ta laska od początku mnie denerwowała !! 😠 😠 😠 😠 wolę już żeby Olga była top model , chociaz bylo o wiele wiele ładniejszych dziewczyn, które jury wczesniej odrzucilo..... moja faworytką była Dorotka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota tak,konkretna osoba a nie beksa... napewno poradziłaby sobie w świeci mody a nie beczała na każdą krytykę 🙂
mnie jeszcze podobała się Oliwia ale była trochę za bardzo nieśmiała i skromna,za mało dawała z siebie,a według mnie śliczna jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka, obejrzlam wlasnie jeden z pierwszych odcinkow o Michalinie. Wyglada na to, ze po porodzie zle zidentyfikowano jej plec i przyjeli, ze jest chlopcem. Czytalam o tym niedawno i dowiadywalam jak rozwiazuja teraz ten problem. Robi sie teraz szereg badan jesli trudno okreslic jednoznacznie plec dziecka, a potem lekarze i rodzice decyduja o operacju narzadow plciowych. Laska miala pecha, ze mysleli, ze jest chlopcem... 🤢 Mimo wszystko zeby ma brzydkie... 🤢
Czarna zaraz poszukam dzisiejszy program Z Rubik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkim chorym szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
Śliczne są wasze psiaki. Mój zwierzyniec został u rodziców, psa tato nie chciał mi oddać- " bo to jego psia-przyjaciel". Miałam wielgachne akwarium również zostało u rodziców bo Lusia uwielbia patrzeć na rybki i to już jej akwarium- Lusia to moja chrześnica ma 1,6 roku.

A rodzinny milusiński.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/dscf4359.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1125/dscf4359.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...