Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Anett napisał(a):
wiecie co ja do dzis pamietam ksiazke ktora czytalam z 4 lata temu ale wrazenie niesamowite "spalona żywcem"wciagnela mnie strasznie... 🙂


no nie żartuj, tego nie czytałam - jakis maly opisik?? please 🙂

sandra;
to nie tak, po prostu wiesz jak zewszad Ci gadaja to zaczynasz popadac w paranoje 🙂 wiec po prostu pytam 🙂 doswiadczonych :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziś wracałam z miasta i na poprawę humoru weszłam do sklepu dziecięcego nie po to aby kupować coś ale tak aby się rozejrzeć i zorientować. W wózkach nie było normalnie żadnego wyboru, ale pan tam sprzedający powiedział że zawsze większy wybór jest na wiosnę, więc mamusie lepiej dla nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wracając do tych witamin to mnie to trochę zastanawia czy naprawde takie dawki są nam aż tak potrzebne, bo na pudełku z tyłu jest taka tabelka a w niej zawartość tych witamin a dla niektórych to nawet 130% dziennego zapotrzebowania a przecież też z pożywieniem dostarczamy witaminy. Znalazłam fajną stronkę http://abcciaza.pl/kobieta-w-ciazy-co-jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Katia niestety nie czytałam, ale teraz na tym zwolnieniu lekarskim mam tyle czasu że pewnie zdąże pare książek przeczytać


A jakie ksiazki ty czytasz jakiego rodzaju, bo te danielle steell to taka przeplatanka romansu z dramatem. Dluga droga do domu jest o matce ktora katowala swoja coreczke a potem mala oddala do siostr zakonnych. W sieci to o molestowanej nastolatce ktora gdy ojciec ja zgwalcil ona go zastrzelila i poszla siedziec. A czerwona roza to o nawiedzonym domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałyście może "cien wiatru" Carlosa ruiz'a zafon'a?? zajeb ..... ista książka... w ogole ksiazki tego autora sa nieziemskie i tak cholernie wciagajace ze nie pytajcie... czyta sie je jednym tchem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha, nie sadze 😉)
Ja uwielbiam Kave i moje ulubione thrillety medyczne Cook'a... a od dzis sie zabieram za czytanie, bo szczerze odkad pracuje i jest Nadia,to mocno to zaniedalam.. a tak uwielbiam czytac!!!

Ja caly czas podtrzymuje stanowisko: jesli sie dobrze odzywiacie nie ma potrzeby dodatkowej suplementacji witamin,. ale jesli gin wam sugerowal, to czemu nie? Ale nie ma co przsadzac, bo hiperwitaminoza tezmoze byc niekorzystna dla pldou.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CiezarnaKobita napisał(a):
Nenia napisał(a):
Ja ostatnio czytam kaz cooke i jej poradnik, czyta się to jak komedię 🙂


taka autorka?? kaz cooke? a co to za poradnik?


Kaz Cooke CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ 9 MIESIĘCY -przewodnik po ciąży i okolicach - polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
skończe jedne i kupie drugie. poszłam do apteki a babka do mnie ze to jest raczej razem ,że osobno nie ma kwasów omega dla ciężarnych młoda siksa... 😠 😠

Widac że w ciąży nie była i się nie orientuje 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"SPALONA ZYWCEM"Relacja Souad to wstrząsająca opowieść o tym, co tak naprawdę dzieje się za murami niejednego palestyńskiego domu. Jest to nie tylko historia autorki, ale wszystkich kobiet żyjących w świecie prawa mężczyzn, a raczej w świecie bezprawia, w którym płeć piękna znaczy mniej niż zwierzęta.

W ojczyźnie Souad, a także w wielu innych krajach kobieta jest jedynie niewolnicą, tanią siłą roboczą. Usługuje swojemu "panu" bez słowa protestu. Dzieje się tak dlatego, że te żyjące w wiecznym strachu służące nie zdają sobie sprawę, że można żyć inaczej - to jest ich codzienność, to jest dla nich normalne. Nie mogą porozmawiać z obcym mężczyzną, nie mogą na niego spojrzeć. Ba! Nie mogą przebywać w towarzystwie mężczyzn, ponieważ okrzyknięte zostaną chamutra (dziwką) i padnie ostateczny wyrok - zbrodnia honorowa; karę za nią Souad przeżyła cudem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski!

Jutro moj maz leci na statek wiec nie mialam czasu czytac za bardzo.

Ja biore Centrum Materne i dodatkowo DHA bo nie mieli akurat w aptece CM+DHA i to sa same DHA bez witamin.

Tysia Adas jest przeslodki!!!!

Nienia a nie chcesz poczekac z tym 4D jeszcze z miesiac zeby dzidzia nabrala cialka bo tak to zobaczysz same kosci? 😉

Lece robic kolacje i do jutra, pewnie bede z wami pisac non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...