Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Tysia łózeczko śliczne, my mamy zwykłe drewniane bez żadnych bajerów typu dodatkowe szuflady i dokupiliśmy jeszcze łóżeczko turystyczne które obecnie stoi w kuchni bo tam spędzam najwięcej czasu w ciągu dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ogladalam ostatnio pytanie na sniadanie i byl pan od wozkow i mowil zeby tez wietrzyc a czesci ktore da sie wyprac to wyprac bardzo duzo maja chemii w sobie jak wyjezdzaja z fabryki..i jeszcze mowil zeby zastanowic sie nad wozkami 3 -funcyjnymi bo spacerowka jest tylko w takich zestawach do 9kg..a wasze maluszki ile bo ja juz nie wiem co o tym myslec 😮


Też to oglądałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett napisał(a):
ogladalam ostatnio pytanie na sniadanie i byl pan od wozkow i mowil zeby tez wietrzyc a czesci ktore da sie wyprac to wyprac bardzo duzo maja chemii w sobie jak wyjezdzaja z fabryki..i jeszcze mowil zeby zastanowic sie nad wozkami 3 -funcyjnymi bo spacerowka jest tylko w takich zestawach do 9kg..a wasze maluszki ile bo ja juz nie wiem co o tym myslec 😮

ja bym już nie kupowała wielofunkcyjnego bo spacerówki w nich są strasznie ciężkie, Moja Mała waży już ponad 10 kg do tego 10 kg wózka i dźwigaj sobie w naszym stanie taki ciężar 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Anett napisał(a):
ogladalam ostatnio pytanie na sniadanie i byl pan od wozkow i mowil zeby tez wietrzyc a czesci ktore da sie wyprac to wyprac bardzo duzo maja chemii w sobie jak wyjezdzaja z fabryki..i jeszcze mowil zeby zastanowic sie nad wozkami 3 -funcyjnymi bo spacerowka jest tylko w takich zestawach do 9kg..a wasze maluszki ile bo ja juz nie wiem co o tym myslec 😮

ja bym już nie kupowała wielofunkcyjnego bo spacerówki w nich są strasznie ciężkie, Moja Mała waży już ponad 10 kg do tego 10 kg wózka i dźwigaj sobie w naszym stanie taki ciężar 😮

moja waży prawie 13kg a sam wózek 18kg do tego kocyki itd to masakra 🤨 teraz pewnie kupiłabym inny,ale za pierwszym razem tego nie wiedziałam,zresztą mieszkaliśmy na wsi i chodziło się na spacery tylko teraz w mieście to taki wózek trzeba wnosić do sklepów ze schodkami,banków czy na pocztę więc jest problem,temu przeszłam na zwykłą laskę bo jest lżejsza ale dopiero jak dziecko stabilnie siedzi,bo jak jest malutkie to nie 🙂
Aneta fakt,mój wózek śmierdział okropnie i wietrzyłam go długo na korytarzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett napisał(a):
mnie tez wlasnie Oliwierkowi nucilam melodyjke ze shreka 🙂

a ja nie wiem czemu ale u mnie Patrycja upodobała sobie dwie piosenki i tylko je chce słychac i zawsze jak tylko włacze to jej się banan na buzi robi, a nie słuchałam żadnej z nich w ciąży 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
laski lecę spać bo mi się oczy kleją
miłej nocki 😘

dobranoc, ja też już zaraz spadam, córa śpi to i wskoczę sobie pod ciepłą kołderkę bo mi zagrzała miejscówę 😁 wykorzystuję czas żeby z nią pospac póki mąż ma nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett napisał(a):
to nie bede takiego wozeczka kupowala macie racje tym bardziej ze ja mieszkam na 3 pietrze i nie ma windy..teraz wnos to 🤢 🤢
dokładnie, ja mieszkam na wsi więc problemów z wnoszeniem na piętro nie mam a mimo to bym już takiego nie kupiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bede kupowac taki wozek http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/djecja_kolica_pliko_p3_modular_system_trifix__red_step-390/kat-26 bo poprzedni jaki mialam byl wlasnie w pizdu ciezki i byla to tylko spacerowka bez gondoli (od szwagierki meza). Ten jest swietny no i fotelik samochodowy mozna wpiac w rame wiec na zakupy jak znalazl 🤪 chociaz niektore debilki woza dziciaki w tych samochodowych fotelikach non stop zamiast w gondoli ale widocznie maja zryta banie, pozniej beda plakac ze dzicko ma krywy kregoslup. Jak Majka zaczela sztywno siadac to kupilam sobie taki zwykly wozek parasolke za 100zl chyba i do tej pory jej czasem uzywamy 🙂

Ja czekam az moj maz da mi znac ze wyladowal w Miami i bede sie kladla spac. Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, a ja jak zwykle po nocy się pojawiam, ale czytam Was uwaznie i śledzę co się dzieje w miarę na bieżąco - taka troche cichociemna, ale jestem 🙂 Tak sie składa, ze w ciągu dnia nie mam ostatnio dostępu do netu więc nadrabiam wszelkie zaległości wieczorową / nocną porą

gratuluję córci 😁

Nie śpię bo jakoś kręgosłup pobolewa, ale też z powodu lekkiego przedbadaniowego stresu - jutro o 11.40 idę na usg i może ja też będę już wiedziała czy to co kopie i lubi melodię z Jeziora Łabędziego to Jaś czy Julcia 😉

Powiedzcie mi co robic z 3 kartonami romansideł, Halequiny ale też inne romanse, historyczne na przykład. Ktoś z rodziny kiedys namiętnie je kolekcjonował, a teraz nie ma co z tym zrobic. Chciałabym je sprzedac - ksiażki używane, niektóre wieloletnie, ale w niezłym stanie, atrakcyjne ceny już od 3 zł 😉 Poradźcie co zrobic - dałam ogłoszenie na tablica.pl ale cisza. jak wystawic na allegro taką masę książek, to się urobię jak nie wiem co. Jakies pomysly z rana?

Dobranoc i dzień dobry od razu obudzonym mamusiom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja się wczoraj żegnalam, a dziś witam z samego rana - jednak emocje nie pozwalają mi spac 🙂 tak się niecierpliwię, chciałabym już zobaczyć moją dzidzię... Zaraz zabieram się za produkcję szyszek toffikowo-krówkowych - ktoś chętny na degustację? 🙂

Jak w deszczowej piosence (a może w śnieżnej piosence byłoby lepiej 😉 ) - Good morning, good moooorning 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello, hello 🙂)

Fajna spacerowka, ja kupie tak jak z nadią 3 funkcyjny, a jak juz bedzie wiosna, to ten sprzedam i kupie samą spacerówkę,.. bo jednak te duze spacerowki jakies takie stabilniejsze mi sie wydaja i nie wiem 🙂)) hahah. Po 3 funkcyjnym kupilam taka spacerowke z funkcja spania, ale mi sie pozniej obwiesila po zimie, no i mloda nie chciala siedziec.. Pozniej dostalismy laske od kolezanki i jak rzeczywiscie ide gdzies daleko to biore pod pache wozek, choc raczej juz sie nie zdarza

Kozinka, Klaudia niedlugio na pewno bedzie rozsadniesza.. Pamietam jak moja byla rozbiegana, jak chcialam ja za reke chwycic to wielka awantura, a jak przechodzilsmy przez ulice to praktycznie ja ciagnelam, albo nioslam za to łapsko, bo sie szarpala ( ludzie mieli na co patrzec > 🙂
A teraz starsza, madrzejsza, to sama raczke podaje jak podchodzi dio ulicy, czeka na zielone 🙂 a jak idziemy z kolezanka to jej mowi, ze trzeba czekac na zielone 🙂))
Wiec nie przejmuj sie zmadrzeje 😉) Choc ja w to nie wierzylam 🙂

A co do krowek to ja z checia, ale po sniadaniu 🙂 Czekam juz 30 minut az kolega wroci z bulka ze sklepu i zoladek mi sie na druga sdtrone wywraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
Hej, a ja jak zwykle po nocy się pojawiam, ale czytam Was uwaznie i śledzę co się dzieje w miarę na bieżąco - taka troche cichociemna, ale jestem 🙂 Tak sie składa, ze w ciągu dnia nie mam ostatnio dostępu do netu więc nadrabiam wszelkie zaległości wieczorową / nocną porą

gratuluję córci 😁

Nie śpię bo jakoś kręgosłup pobolewa, ale też z powodu lekkiego przedbadaniowego stresu - jutro o 11.40 idę na usg i może ja też będę już wiedziała czy to co kopie i lubi melodię z Jeziora Łabędziego to Jaś czy Julcia 😉

Powiedzcie mi co robic z 3 kartonami romansideł, Halequiny ale też inne romanse, historyczne na przykład. Ktoś z rodziny kiedys namiętnie je kolekcjonował, a teraz nie ma co z tym zrobic. Chciałabym je sprzedac - ksiażki używane, niektóre wieloletnie, ale w niezłym stanie, atrakcyjne ceny już od 3 zł 😉 Poradźcie co zrobic - dałam ogłoszenie na tablica.pl ale cisza. jak wystawic na allegro taką masę książek, to się urobię jak nie wiem co. Jakies pomysly z rana?

Dobranoc i dzień dobry od razu obudzonym mamusiom 🙂


Co do tych ksiazek to podaj mi Dorotko link na tablice 🙂 JA juz sie postaram zeby chociaz troche ich ci poszlo 🙂
Na krowki tez sie pisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wogole to dzien dobry 🙂
Pisalyscie o wozkach ja jeszcze nie mam upatrzonego ale ze mieszkam w wiezowcu mamy winde ale czesto sie psuje tez poszukuje wozka lekkiego ale stabilnego. Podobaja mi sie rozne typy ale nie na moja kieszen aktualnie wiec bede szukala cos co mi sie spodoba ale w przystepnej cenie.

Moje dziecie spokojne dzisiaj wlaczylam muzyke w kompie moze sie obudzi troche 🙂 Zaraz pojde cos zjesc(znowu) Z kaszlem troche lepiej i tak katar nie meczy ale na koncert jutro nie ide.
Trzeba sie ubrac i wstawic pranie dzis siedze w domu 🙂

Nenia gratuluje coreczki 🙂 ja jeszcze tydz i tez moze sie3 dowiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzucholki!

Dorota daj znac jak po wizycie 🙂

Nienia gratuluje coreczki!

Kozinka tak jak pisze Sandra, Klaudia sie nauczy, moja to taki dzikus byl ze nie pytaj, ani za reke, ani w wozku, najlepiej jakby latala samopas 🙃 ale sie nauczyla ze mna chodzic za raczke. Tatusia sobie wytresowala i tatus ja nosil na rekach wiec dzisiaj rano jak poszlysmy na spacer z psem zrobila mi akcje i usiadla na srodku drogi z wielkim rykiem bo nie chcialam jej wziac na rece. 😮 😮 teraz sie zacznie naprawianie co tata napsol 😁 😁 😁

Ide ogarniac chalupke i moze zrobic sobie jakies sniadanko czy cus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja 🙂 po przespanej w miarę nocy 🙃

Dorota trzymam kciuki za udana wizytę, oby Maluszek pokazal co ma między nogami 😉

A ja jeszcze nie wiem jak ja bede miała na spacerach i na razie nie chce wiedziec bo wiem że bedzie ciężko z dwójką maluchów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...