Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Verandzia napisał(a):
Dzień dobry 😘 😘
Od rana złość i smutek.. 😞 😞
Faceci.. 🤢 🤢


no bywa....mnie mój mały facet potrafi tak z rana wyprowadzić z równowagi że cały dzień do d....
duży facet w miarę jest grzeczny, jakieś nerwy to już zwalam na moje hormony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂Maja ja tez dzis do fryzjera lece bo mam takie odrosty ze daj boze 😁moj tez mnie nie wkurza bo go nie ma 🙂Kozinka dasz rade twarda kobitka z Ciebie a wiec co tam taka ósemka 🙂aha no i Maja czekamy na wiesci od lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
U nas dalej szaro i ponuro, tak już tęsknie za sloneczkiem 😞
Mój mężuś dzwonił z pracy że cos tam z autem wrrr znów wydatek 🤢 😠
Ja na 14 idę do nas do ośrodka do gina, dowiem się czy moja szyjka ok i pooglądam dzidzie może hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Emi ja juz o aucie nawet nie mysle w piatek go wstawiam na calkowity przeglad po zimie i tam takie inne rzeczy no i juz wyłaczam poduszke z przodu abym mogla wozic fotelik z moim malenstwem 🙂


Nienawidze na auto wydawać pieniędzy eh, ale co zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ja jak tylko sie umowilam do mechanikow to chodze chora bo minimum 500zl musze szykowac 🤢


No własnie nie wiedzieć czemu na auto mi zawsze szkoda kasy w przeciwieństwie do mojego mężusia. A jak Ty się czujesz Anetka?

Mnie dziś wieczorem swędziały trochę ręce i teraz n9i wiem czy to od swetra czy może cholestaza się zaczyna, czym bliżej porodu tym bardziej zaczynam fiksować, nie wiem może poproszę tego gina dziś by dał mi skierowanie aby sprawdzić bo teraz znając życie to mnie będzie wszystko swedzieć, tak psychika pewnie bedzie działać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Ja od rana znowu w ciuchach siedze, Boze kto jej tyle tego nakupowal! Juz 3 worek 70l za malych zimowych ciuchow i 25par butow przyszykowane do wywozki na strych 😮 😮 😮 😮 😮 😮

Teraz grzebie sie w letnich i sprawdzam czy cos z zeszlego roku ubierze w tym a jak nie to won na strych bo musze zrobic miejsce dla ciuchow Viki.

Ja pierdziele a taaaak mis ie nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Ja od rana znowu w ciuchach siedze, Boze kto jej tyle tego nakupowal! Juz 3 worek 70l za malych zimowych ciuchow i 25par butow przyszykowane do wywozki na strych 😮 😮 😮 😮 😮 😮

Teraz grzebie sie w letnich i sprawdzam czy cos z zeszlego roku ubierze w tym a jak nie to won na strych bo musze zrobic miejsce dla ciuchow Viki.

Ja pierdziele a taaaak mis ie nie chce.


Chętnie Ci pomogę 🙂 lubię takie buszowanie i układanie ciuszków Maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😘

wieści mam i dobre i złe 😞

mały klusek ma się dobrze wymiary na 32 tydzień ma więc już raczej terminowo wszystko, waży 1,79 kg ładnie przybiera na wadze, szyjka ładna długa, rozwarcia brak no i wydzielinka WYŚMIENITA 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃

a co do tych złych wieści....

dałam mu wyniki glukozy iiiiiii.... ta lekka nadwyżka nad normą (186 a norma do 180) może swiadczyć o cukrzycy dieto-zależnej. Musze ograniczyć moje ukochane słodycze, winogrona cukry proste ogolnie cukier, cukierki i zastosowac się do diety. Już mi pisał skierowanie do szpitala na jakiś profil czy coś na kilka dni chciał mnie połozyć na oddział i co 2 h badać cukier ale wybrałam mniejsze zło i za 2 h mam powtórzyć BADANIE OBCIĄŻENIA GLUKOZĄ 75 gram wizyte mam za 2 tygodnie i zgłosić się z wynikami miejmy nadzieje ze dieta starczy.... ogolnie powiedziałam mu o przeziebieniu i o tym ,że w ciagu 4 dni zjadłam litrowy słoik miodu wiec powiedział ,że moze byłam zasłodzona i dlatego bo wynik jest lekki tylko ponad norme i moze siwadczyc o tym co jem a ze kocham słodkie i herbate minimum 2 łyzeczki cukru to stad ten wynik 😜 ktg wyszło równiez ok no i zapisał mi no-spe forte bo akurat podczas usg brzuszek mi się postawił chyba pierwszy raz widziałam taką góre na brzuchu 😲 teraz musze zastosować przed 2 tygodnie jakas diete ale sama nie wiem od czego zaczac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna najważniejsze że z maluszkiem wszystko dobrze, a co do wyniku to jestem pewna że będzie dobrze 🙂

U mnie na obiad frytaski i sałatka grecka u przyjaciół więc dziś mam gary z głowy 🙂

Będę dopiero późnym wieczorem bo dziś kolejne zajęcia w szkole rodzenia, dziś tematem przewodnim jest kąpiel noworodka i masaż, mąż idzie ze mną bo ma akurat wolne i będzie się edukował bo to on będzie maluszka kąpał 🙂 Chociaż tyle mnie odciąży, bo mi mała na cycu ciągle wisieć będzie- jego słowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysiu może kiedy powtórzysz badanie to wyjdzie już ok i ominie Cię dieta 🙂
Anett dzięki,jasne,że dam radę z ósemką, to nie pierwsza 😁 tylko że przy tamtej brałam ibuprom dwa razy kiedy znieczulenie przestało działać i dlatego obeszło się całkowicie bez boleści to wyrwanie,bo na drugi dzień już tabletek nie musiałam brać 🙂 🙂 tylko właśnie teraz się obawiam co będzie jak znieczulenie przestanie działać,a ból bez tabletki okaże się straszny 😮 no ale nie ma tak źle-wyrwanie na 12 godz więc boleć w razie czego będzie po poludniu,a jeśli noc uda się mi przespać to rano będzie po wszystkim 🙂 więc nie będzie tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Tysiu może kiedy powtórzysz badanie to wyjdzie już ok i ominie Cię dieta 🙂
Anett dzięki,jasne,że dam radę z ósemką, to nie pierwsza 😁 tylko że przy tamtej brałam ibuprom dwa razy kiedy znieczulenie przestało działać i dlatego obeszło się całkowicie bez boleści to wyrwanie,bo na drugi dzień już tabletek nie musiałam brać 🙂 🙂 tylko właśnie teraz się obawiam co będzie jak znieczulenie przestanie działać,a ból bez tabletki okaże się straszny 😮 no ale nie ma tak źle-wyrwanie na 12 godz więc boleć w razie czego będzie po poludniu,a jeśli noc uda się mi przespać to rano będzie po wszystkim 🙂 więc nie będzie tak źle 🙂


no teraz przed 2 tygodnie do wizyty mam ograniczyć słodkie a pozniej sie zobaczy mówiłam mu ze kolezanki miały też na czczo i po 2 h a po godzinie nie a on do mnie to źle bo po godzinie też trzeba sprawdzić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kozinka napisał(a):
Tysiu może kiedy powtórzysz badanie to wyjdzie już ok i ominie Cię dieta 🙂
Anett dzięki,jasne,że dam radę z ósemką, to nie pierwsza 😁 tylko że przy tamtej brałam ibuprom dwa razy kiedy znieczulenie przestało działać i dlatego obeszło się całkowicie bez boleści to wyrwanie,bo na drugi dzień już tabletek nie musiałam brać 🙂 🙂 tylko właśnie teraz się obawiam co będzie jak znieczulenie przestanie działać,a ból bez tabletki okaże się straszny 😮 no ale nie ma tak źle-wyrwanie na 12 godz więc boleć w razie czego będzie po poludniu,a jeśli noc uda się mi przespać to rano będzie po wszystkim 🙂 więc nie będzie tak źle 🙂


no teraz przed 2 tygodnie do wizyty mam ograniczyć słodkie a pozniej sie zobaczy mówiłam mu ze kolezanki miały też na czczo i po 2 h a po godzinie nie a on do mnie to źle bo po godzinie też trzeba sprawdzić 😮

no ja miałam tylko po godzinie,a jak się okazało ,że jest ok to wszystko,a jakby wyszło coś nie tak,to wtedy byłoby trzeba powtórzyć znowu badanie tym razem na czczo,po 1h i po 2h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...