Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eh,wzięłam sobie dzisiaj spóźnione tabletki,bo o 16 a powinnam wcześniej,teraz nocną dawkę wzięłam,a jak chodzę to jakieś mam dziwne uczucie rozpychania,mała kopie jak szalona teraz i mam wrażenie że mi w pipkę wchodzi,boli mnie to jak się tak tam w dole wierci główką i naciska na wszystko i kilka razy było tak,że mnie zgięło 😞 Boziu,rodziłam niecałe 2 lata temu i nie było takiego czegoś,a nie pamiętam jak to było jak już rodziłam,bo o tym się szybko zapomina i nawet nie jestem w stanie porównać 🥴
uczucie jakby mi ktoś w środku pipki igłą wiercił dziurę i mała dodatkowo jak kopie to uczucie jakby mnie ktoś w pipce targał 😮 kurczę byleby do tego poniedziałku żeby usłyszeć,że jest ok,że nic się nie zmieniło z szyjką 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
eh,wzięłam sobie dzisiaj spóźnione tabletki,bo o 16 a powinnam wcześniej,teraz nocną dawkę wzięłam,a jak chodzę to jakieś mam dziwne uczucie rozpychania,mała kopie jak szalona teraz i mam wrażenie że mi w pipkę wchodzi,boli mnie to jak się tak tam w dole wierci główką i naciska na wszystko i kilka razy było tak,że mnie zgięło 😞 Boziu,rodziłam niecałe 2 lata temu i nie było takiego czegoś,a nie pamiętam jak to było jak już rodziłam,bo o tym się szybko zapomina i nawet nie jestem w stanie porównać 🥴
uczucie jakby mi ktoś w środku pipki igłą wiercił dziurę i mała dodatkowo jak kopie to uczucie jakby mnie ktoś w pipce targał 😮 kurczę byleby do tego poniedziałku żeby usłyszeć,że jest ok,że nic się nie zmieniło z szyjką 🥴



Ania mam to samo co Ty, mały tak się wierci ,że wszystko boli .... dzisiaj rano się obudziłam przez niego bo tak nogę wypchał ,że na brzuchu miałam jedną wielką kulkę , aż się zwijałam z bólu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja bole jak na okres tez mam 🥴 ale nie jakies bardzo mocne tylko raz na dzien sie moze zdarzy taki,ze go czuje,potrzyma kilka minut i koniec 🙂 tyle,że jak moja mi główką tak rusza z dołu to ja dostaje bóli aż po plecach,położna mi mówiła,że te mocne ruchy powodują u mnie te silniejsze skurcze,bo mam większy ucisk, napewno nie tylko ja tak mam,ale w mojej sytuacji to akurat chyba nie jest za fajne,bo powoduje non stop skurcze 😞 łudziłam się,że to bolesne ruchy bo przecież mnie wypisali ze szpitala,ale dzisiejsze ktg rozwiało wątpliwości,ze niestety to nie bolesne ruchy dziecka tylko dalej skurcze 😮 no nic,w sumie da się przeżyć,bo tragedii nie ma tylko że boli,a szczerze powiedziawszy to ja się czuję tak jak wtedy kiedy szłam do szpitala i nie brałam tabletek... więc albo tabletki nie dają rady już na te skurcze albo się po prostu przyzwycziłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Mnie tez kaczucha boli po lewej stronie w srodku jakby maly mial srubokret i nim krecil nie wiem czy to po tym posiewie? 🤢

ja się dziwię,że mojej małej się jeszcze nie znudziło bo od samego rana non stop jeździ mi stópką od środka brzucha aż po bok i z powrotem...tylko mi fala pod skórą leci,a boli jak cholera czasem ☺️ mogłaby chociaż na zmianę z drugą nogą bo drugą czuję tylko troszkę bo bardziej schowana,a tak to mi potem zostanie taka skóra wykopana pod cyckami z tej nogi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
to mi zostanie chyba jeden wielki flak pod cyckami 😁 😁
bo już jestem tak porozciągana , że ciezko bedzie skórze wrócić do normalności 🙂 🤢

wrócisz wrócisz,ja pierwszym razem też się zastanawiałam jak to będzie po 🙂 po porodzie została mi skóra,nie powiem,bo to jakbym z balona powietrze spuściła to też naciągnięty,ale bardzo szybko ta skóra doszła do siebie i nikt mi nie wierzył,że dziecko urodziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
eh,wzięłam sobie dzisiaj spóźnione tabletki,bo o 16 a powinnam wcześniej,teraz nocną dawkę wzięłam,a jak chodzę to jakieś mam dziwne uczucie rozpychania,mała kopie jak szalona teraz i mam wrażenie że mi w pipkę wchodzi,boli mnie to jak się tak tam w dole wierci główką i naciska na wszystko i kilka razy było tak,że mnie zgięło 😞 Boziu,rodziłam niecałe 2 lata temu i nie było takiego czegoś,a nie pamiętam jak to było jak już rodziłam,bo o tym się szybko zapomina i nawet nie jestem w stanie porównać 🥴
uczucie jakby mi ktoś w środku pipki igłą wiercił dziurę i mała dodatkowo jak kopie to uczucie jakby mnie ktoś w pipce targał 😮 kurczę byleby do tego poniedziałku żeby usłyszeć,że jest ok,że nic się nie zmieniło z szyjką 🥴


Ja mam tak smo wlasnie w tej chwili, nie wiem co ona kombinuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
kozinka napisał(a):
eh,wzięłam sobie dzisiaj spóźnione tabletki,bo o 16 a powinnam wcześniej,teraz nocną dawkę wzięłam,a jak chodzę to jakieś mam dziwne uczucie rozpychania,mała kopie jak szalona teraz i mam wrażenie że mi w pipkę wchodzi,boli mnie to jak się tak tam w dole wierci główką i naciska na wszystko i kilka razy było tak,że mnie zgięło 😞 Boziu,rodziłam niecałe 2 lata temu i nie było takiego czegoś,a nie pamiętam jak to było jak już rodziłam,bo o tym się szybko zapomina i nawet nie jestem w stanie porównać 🥴
uczucie jakby mi ktoś w środku pipki igłą wiercił dziurę i mała dodatkowo jak kopie to uczucie jakby mnie ktoś w pipce targał 😮 kurczę byleby do tego poniedziałku żeby usłyszeć,że jest ok,że nic się nie zmieniło z szyjką 🥴


Ja mam tak smo wlasnie w tej chwili, nie wiem co ona kombinuje 😁

no to coraz więcej nas jest,więc mnie uspokoiłyście 🙂 ja mam uczucie jakby mi igłą dosłownie grzebała w środku i próbowała wyjść 😁 kto wie,jakby się tak od mleczarni odbiła mocno nogami... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez noga reka wszystko wystawiane 😁
zamowiłam wlasnie na alegro materacyk do wozka i przescieradla do wozka 🙂
kobita mnie dzisiaj wkurzyla bo pytam w sklepie czy sa przescieradelka do wozka a ona na to"przescieradelka???pieluche pani podłoży "a ja zdretwialam drugiej sie pytam czy sa leżaczki hybrydowe a ona "jakie??? czegoś takiego nie ma i pierwsze slysze"no i wziasc tylko takiej myszy naslac babsko 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
u mnie tez noga reka wszystko wystawiane 😁
zamowiłam wlasnie na alegro materacyk do wozka i przescieradla do wozka 🙂
kobita mnie dzisiaj wkurzyla bo pytam w sklepie czy sa przescieradelka do wozka a ona na to"przescieradelka???pieluche pani podłoży "a ja zdretwialam drugiej sie pytam czy sa leżaczki hybrydowe a ona "jakie??? czegoś takiego nie ma i pierwsze slysze"no i wziasc tylko takiej myszy naslac babsko 😠


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

A to moj brzunio 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...