Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Hej
Ja tez mam dzis wizyte ciekawa jestem czy zrobi mi usg a jak nie bedzie chcial to bede go meczyla zeby chociaz sprawdzil ile mala wazy 🙂
Lrece sie szykowac niedlugo maz podjedzie po mnie. Pozniej zdam relacje czy czegos sie dowiedzialam.


Kasiu, mecz lekarza ile wlezie , tortury wrecz 🙂 czekamy na njusy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamusie 🙂
witam się z rana i zaraz ruszam żeby was nadrobić bo wczoraj była taka piękna pogoda że zwlekłam się do centrum i wróciłam dopiero z mężastym, no a wieczorem to już gonienie młodego do wyra było bo dziś w końcu do szkoły 🙂 🙂 eh te dzieci tyle wolnego mają...drugi semestr to prawie nie nauka, bo co chwilę mają wolne.

zmykam na śniadanko i lekturkę waszego autorstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Dzisiaj pobudkę miałam o 7*15 - siostra wysłała mi smsa 🤢 🤢
Zaraz wyciągam karczek i pałki z kurczaka , będe marynowaqć na jutrzejszy grill 😜
Mam zamiar pooglądać też jakie to ja mam ciuchy letnie i w co sie wcisnę 🤨 🤨

Dziewczyny , czy Wasze dzieciaki też są takie niegrzeczne w brzuszkach?
Mój to tak szaleje ,ze zastanawiam się czy on wogole śpi....
w nocy spać się nie da... Wczoraj mój brat tak się smiał bo z 3 metrow widzial jak mi brzuch skacze 🥴
Moze teraz wyjde na wyrodną Matkę, ale czasami mnie to juz troche denerwuje 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski!

Moje dziecko wstalo soebie dzisiaj o 6.30 ale wkurzylo mnei na maxa bo godzine i troche jadlo platki na mleku, no mowie wam, szlag mnie trafil.

Czekam na wozek, ciekawe kiedy bedzie.

WEogole to pamietacie ta akcje z osami?Okazalo sioe ze zrobily sobie gniazdo w kwiatku, dokladnie w ziemi, myslalam ze wszystkie ubilam wiec wystawilam na banlkon w razie w i dzisiaj ide a tam na oknach 7 os 😠 😠 😠 😠 idfe wypierdolic do gnojstwo na smieci. Szkoda mi kwiatka ale trudno. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna mój rozrabia na maxa 🙂 bąbluje się tam w brzuchu jakby nie wiem co tam robił 🙂 i to już od jakiegoś czasu co dziennie i to dłuugo 🙂 nie daje odpocząć 😉
Midorada, nic się nie martw, ja też czasem jak tu czytam różne rzeczy to są dla mnie nowości a już jedno dziecię mam 😁 ale np z tym podniesionym materacykiem nie wiedziałam, pierwszy spał normalnie na płasko, troszkę mi pomogła mama bo sama byłam po porodzie ale wydaje mi się że sama też dałabym radę więc Ty też dasz 🙂 w razie jakiś pytań masz nas 😁 😁 no i będziesz miała swojego pediatrę więc wal z pytaniami czy to do nas czy do lekarza 😉
Aneta.....kurcze, co Ty dziewczyno przechodzisz...i to w tak delikatnym stanie jakim jesteś, potrzebujesz spokoju a w takiej sytuacji trudno o taki komfort....współczuję wam bardzo, trzymam kciuki żebyście rodzili razem. najbardziej wkurzył mnie ten kutafon 😠 😠co mu wisi tydzień w tą czy w tą....takie fajfusy są najgorsze....on tu pokarze kto ma władzę... 😠 😠 😠
a co do przeprowadzki to dobry pomysł taka zmiana otoczenia, zapraszam do trójmiasta 😉 hahaha teraz same zaproszenia się wam sypną 🙂 ale tak na serio to mogę się domyślić że to nie łatwa decyzja. kurcze....będzie dobrze, trzeba być takiej myśli. dobrze że mogłaś się wygadać. buziak dla Ciebie i maluszka cobyście się nie denerwowali już więcej 😘

u nas też ładne słonko wyszło 🙂 kurcze jak ja uwielbiam taką wiosnę 🙂 w zeszłym roku było tak zimno...dobrze że teraz ciepełko i w baletkach można pomykać 😉
miłego dzionka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurka...Wiola no pewnie że musisz go wyrzucić....no szkoda kwiatka ale wy ważniejsi...
mam nadz że dziś będziesz sie już wózkiem cieszyła 😉

aaa zapomniałam Ania bardzo mi się spodobał pomysł ciągnięcia na dwa cyce 🤪 🤪 hahaha uśmiałam się jak to sobie wyobraziłam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz go wyciepalam, ani jednego kwiatka wiecej w domu, kto to widzial zeby sobie osy w ziemi gniazdo zrobily 🤢 🤢 🤢 🤢 Tak sie wkurzylam tym moim dzieckiem i tymi osami, ze az mi brzuch stwardnial.

Czarna no moja to raczej z tych spokojnych bobasow, raz na jakis czas smyrnie mnie noga i tyle, chyba ze cos zjem albo specjalnie wypije cos zimnego i poloze sie na lewym boku bo inaczej to prawie jej nie czuje. Wieczorem daje o sobie znac i wtedy wariuje w brzuchu tak mocno ze nawet siedziec sie nie da.

Maja wpadla w uzaleznienie 🤢 non stop chcialaby ogladac mala syrenke 🤢 😮

Lece pranie wywiesic, jakos nie moge dokonczyc prasowania tych dzieciecych ciuszkow 😮 co sie biore za prasowanie to albo mam skucze albo boli mnie brzuch albo najzwyczajniej w swiecie jestem wykonczona bo prasowac moge tylko jak mloda spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
dzieki dziewczyny trzymam sie jakos ale juz mi malo sily zostalo...
Wiola cholera ale sobie zrobily te osy dziwna miejscówkę w ziemi ciekawe czemu tak,pewnie Chorwackie osy tak mają 😁 a w Szwajcarii to znowu te osy jakies mutanty takie jakby podwójne bleee
trzeba zaczac sie szykowac do lekarza musze spodnie przeprasowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Nie bylam w stanie doczytac waszych wpisow wczoraj, kiedy Anetka napisala co sie w jej zyciu dzieje. Cala sie trzeslam... Wyobrazam sobie przez jaki stres musisz i musialas przechodzic... Mozna sie jedynie pocieszyc, ze jest juz blizej konca niz poczatku. Domyslam sie, ze wyjazad to pewnie tylko za granice wchodzi w gre. W Polsce zawsze bedzie niebezpiecznie - jak mi sie wydaje. Bedzie dobrze. Oby tylko prokurator pozwolil mu byc przy Tobie podczas narodzin Malenstwa. Co za dupek... 😠 😠 😠 Trzymam za Was kciuki.

Czarna moj maly to tak wczoraj broil, ze az krzyczalam na niego. (ja tez jestem wstretna matka 😉) Ale to naprawde bolalo 😲 A dzis rano jakby dziecka w brzuchu nie bylo. 😁

Wiolka wrzuc fotki wozia jak juz przyjedzie. Pamietam jak ja na moj czekalam i ile radochy bylo. 🙃 🙃

Sandra brzuszek masz bardzo ladny - sama chcialabym jeszcze taki miec. Teraz to pilke lekarska przed soba dzwigam... 🤢 Ciezko mi juz strasznie 🥴 🥴

Kozinka tak sie niestety zdarza, ze te troszke starsze dzieci przez zazdrosc o mlodsze rodzenstwo sie "uwsteczniaja" 🥴 Nie zdziw sie wiec jak Klaudia zacznie znow w majty robic, tylko po to bys poswiecala jej wiecej uwagi 🤢 🤢 🤢

Wczoraj przyjechalo lozeczko dla malego. 🙂 Pokoik Dominika zaczyna juz fajnie wygladac...

Ide skonczyc jesc sniadanie - zajrze do Was pozniej. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Hipcioszki 🙂

Anetka dopiero teraz przeczytałam Twoją historię. Podziwiam Cię za siłę jaką w sobie masz i odwage, że nam tu to napisałaś 😘 😘 jestes silną kobietą, wiem, że na pewno ten koszmarny okres zostanie Ci wynagrodzony. Wierze, że Adam zdąży na poród, a jeśli by nie zdążył, to na pewno ze zdwojoną siłą pomoże przy Oskarku jak już tylko przy nim będzie 😘
Życzę Wam jak najlepiej i chce wierzyć, że niebawem Adam będzie z Tobą :*

A Ty dziś nie masz tej akcji z passerem?

Sandra szczuplasie, my tu Hipciory a Ty brzuch gdzie chowasz? 😁 😁
Midorada u nas pokój dla Polusi jest tak sliczny, że dziki szał, fajnie tak obserwować jak pokój zyskuje na barwach i uroku 🙂

Kozinka Ty to mamuśka na pełnych obrotach, wydaje mi się, że z Karolinką tak szybko wpadniesz rytm, że nawet nie zauważysz 🙂
Spokój i rozsądek ułatwia wiele spraw 🙂

Czarna Ty jesteś Lasia mama, a nie słonica 😘 😘

Do nas dziś przyjeżdza kuzynka z Płocka z furą dla Polusi 🙂 o 21:00 idziemy na uroczyste otwarcie obiektu sportowego(hala, basen itp) dziki szał u nas w mieście 🙂
http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1379143,hala-sportowa-w-kwidzynie-300-osob-wystapi-w-trakcie,id,t.html#e6b0d46d3a679aa6,1,3,5


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Maju byc moze dzis mi wyciagnie pesser ale tak jak mowila ostatnio ze zbada zwazy malego i podejmie decyzje 🙂
zapomnialam Wam napisac ze ja normalnie slysze moje dziecko tak jakby sie zgniatało folie albo takie pstrykanie jakby paznokiec o paznokiec takie dziwne to uczucie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia ja tez mam mdlosci wlasnie, pewnie Ci sie dziecko na zoladku walnelo albo cie mdli na porod, z tego co wiem niektore przed porodem niezle wymiotuja.

Wozek przyszedl, niezle sie nameczylam zeby scuiagnac spacerowke i zalozyc gondole ale teraz juz jest gotowe i piekne, wozio super ultra lekki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie mecza mnie mdlosci i od 2tyg mam biegunke ale nie tak ze latam co chwile tylko jak ide to wodnista kupka haha 😁 😁 chcialam mamie pograbic w ogrodku ale momentalnie zmeczona i brzuch jakby ciezszy 😆.Znacie jakis specyfik lub cos na pozbycie sie mleczu? mama wczoraj wyrywala itp a dzis na nowo to wkur*** sie mozna 😠.Ide zaraz wkoncu pakowac torbe 😜.Mysle czy kupic laktator reczny i nie wiem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka pokazuj bryke 🙂 a mloda nie jest zazdrosna ze to nie do Niej 😎 😎 dzis siostrzenica do Mnie dzwoni i sie pyta ciocia kiedy bedzie ta dzidzia ile mozna czekac haha padłam ma 3lata a rozgadana ze hoho a jak dostanie telefon w Swoje rece to jak emerytka pol godzinny moze gadac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wladnie wstalismy 😁 wystraszylam sie ze Adasia nie czulam jak wstalam a teraz naparza jak szalony wtedy poprostu smacznie spal..
Wiolka pochwal sie woziem a co do os to masakra 🤢 ja mam jakis. Uraz do nich mimo ze zadna mnie w dupsko nie ugryzla.. 😎
Wera mnie tez czysci 😜 ale mi do porodu jeszcze rowne 3 tygodnie albo 2 ale natawiam sie na OM 🙂

U nas dzisiaj 31 stopni jak narazie 😁 😎

a mdlilo mnie tez jak maly na zoladku byl 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 wczoraaj jeszcze odwiedziła mnie tesciowa potem pojechalismy na pizze i gofra i tak dzionek zleciał 🙂

Anetka: nic sie nie martw, najważniejsze że sie Kochacie a reszta to z czasem jakoś sie ułozy, mam nadzieje że prokurator to jednak okaze sie człowiek z sercem i juz na dniach wypuszcza Adama, co do przeprowadzki zapraszam do nas u nas przynajmiej mieszkania nie takie drogie 🙂

Sandra: Taki Kocyk Babci to jednak powienien być już wasz skoro tyle wspomnień 🙂

U nas piekne słoneczko a ja w wyrku gnije jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja os nienawidze, mój tato jak pił piwo w puszcze do mu wlazła to puszki i p-rawie ją połknął w ostatniej chwili wypluł, od tamtej pory picie z puszki zawsze przelewam do szklanki, nawet na plaze idziemy z plastikowym kubeczkiem hehe 🙂

Verandzi bedzie pierwsza he 🙂, ja mam laktator reczny.

Dziewczyny, bolą mnie strasznie nogi, najbardziej w kolanach, w nocy taki ból że budze sie kilka razy i musze pochodzić az, łudki dretwieją, tak mnie te nogi denerwuja że hej, macie jakis sposób by ulżyc im?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...