Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandra no krocze obrzęknięte mam ☺️
Wiola brak słów...jeszcze mówi takie coś kobieta,która również była w ciąży i powinna takie rzeczy wiedzieć...
Nenia no ja niestety muszę się użerać,ale ostatnio puściły mi nerwy kiedy przez godzinę na podwórku tłumaczyłam dziecku,że tam iść nie wolno (do ogródka,gdzie jest obornik,kury i gówna jedno na drugim) i moje dziecko w końcu grzecznie zaczęło mnie słuchać a wyszła ciotka,wzięła za rękę i zabrała tam gdzie powiedziałam,że nie wolno,ja powtórzyłam to ze trzy razy,mąż ze dwa a ta się odwróciła plecami i pokazała dziecku po raz kolejny,że MAMY NIE TRZEBA SŁUCHAĆ...
zrobiłam wojnę,poleciały kurwy...no cóż...pewnie pół nocy nie spała po tym co ode mnie usłyszała,ale przykro mi bardzo...należało się za takie traktowanie... a mąż nie odezwał się słowem,bo widział tą olewkę na moje "nie" i przypomniałam mu jego własne słowa- "następnym razem powiedz co myślisz,a nie gryź się w jężyk" ... no to się nie gryzłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
kurcze Kasia to też nie miało kiedy Cię dopaść.....
a gdzie się nasza Ania podziewa??? mam nadz że wszystko z nią oki
no i Vera mogła by dać znać. co to kurcze...urodziła to się do nas już nie przyznaje ? 😁 😁 😁 😁

Vera pisała,że jej mała ma żółtaczkę i zapewne jeszcze leży w szpitalu z nią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kocik napisał(a):
kurcze Kasia to też nie miało kiedy Cię dopaść.....
a gdzie się nasza Ania podziewa??? mam nadz że wszystko z nią oki
no i Vera mogła by dać znać. co to kurcze...urodziła to się do nas już nie przyznaje ? 😁 😁 😁 😁

Vera pisała,że jej mała ma żółtaczkę i zapewne jeszcze leży w szpitalu z nią 😉


a no to tak...to pewnie leżą
kurde Ania Ty to tam masz normalnie sajgon......jak tak można powiedzieć że mamy się nie trzeba słuchać???? 😠 😠 😠 😠 przecież to burzy wszystko to co próbujesz nauczyć.... 😠 😠 😠aż mnie szarpie....U Wioli też jakieś pogięte babiszcza....matyldo 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
kozinka napisał(a):
Kocik napisał(a):
kurcze Kasia to też nie miało kiedy Cię dopaść.....
a gdzie się nasza Ania podziewa??? mam nadz że wszystko z nią oki
no i Vera mogła by dać znać. co to kurcze...urodziła to się do nas już nie przyznaje ? 😁 😁 😁 😁

Vera pisała,że jej mała ma żółtaczkę i zapewne jeszcze leży w szpitalu z nią 😉


a no to tak...to pewnie leżą
kurde Ania Ty to tam masz normalnie sajgon......jak tak można powiedzieć że mamy się nie trzeba słuchać???? 😠 😠 😠 😠 przecież to burzy wszystko to co próbujesz nauczyć.... 😠 😠 😠aż mnie szarpie....U Wioli też jakieś pogięte babiszcza....matyldo 😲 😲

wiesz co ta ciotka akurat jest starą panną,która dzieci widziała przez całe życie na obrazku,więc jej powiedziałam,że jak zazdrości rodziny,to trzeba było o tym w swoim czasie pomyśleć a nie pchać się na siłę nieproszona do innych rodzin... 20 lat temu teść zostawił w tym domu swoją żonę i mojego męża,bo mu nerwy puściły...po roku teściowa poszła za mężem... wypomniałam to ciotce że niby taka katolicka rodzina a ich pasją jest rujnowanie rodzin,że gówno wie o dzieciach a sobie matkuje i że niech nie próbuje mnie więcej zastarszać,że mnie z domu wyrzuci jak nie będę siedzieć cicho i robić co mi każą...
no cóż... powiedziałam jej wiele innych rzeczy i gorzkich słów,ale przykro mi że prawdę musiała usłyszeć akurat ode mnie...na własne życzenie...
to był przelom...
wiecie co? postanowiła tym razem wezwać obojga moich rodziców (każdy z nich ma poukładane życie) żeby się poskarżyć i ma nadzieję,że dostanę od nich klapsa za to,że jestem niegrzeczna...domowe przedszkole...oczywiście została wyśmiana,a moja mama delikatnie mówiąć ostatnio ciotkę zje... a biedna ciotka myślała,że mama mnie nauczy posłuszeństwa...no cóż,moi rodzice zrozumieli że jestem dorosła i mam rodzinę,a reszta widocznie nie zrozumiała tego ze strony męża 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim,

Po pieknym weekendzie znow deszcz 🥴 🥴 🥴 Jestem zalamana... 😞 😞 😞 😞 Dopadaja mnie czarne mysli i w ogole doskwiera wisielczy humor... 😞 😞 😞 😞
Dzis stwierdzam, ze jestem juz strasznie zmeczona ta ciaza. Chce by Dominik juz przyszedl na swiat. Wiem ze to ostatnie podrygi, ale marzy mi sie by juz zaczac nosic normalne ubrania i buty (teraz chodze tylko w trampkach :unsure 🙂. Ciezko mi oddychac i sapie jak stara kolomotywa. Syneczek uklada sie kazdej nocy bardzo wysoko, tak ze jego dupke mam pod prawym cyckiem 🙃 Smiesznie to wyglada, bo mam taka gulaje, ale nie moge przez to swobodnie oddychac 😞 Poza tym juz chyba powoli stres mnie dopada zwiazany z porodem... 😞 Wiem, ze ten dzien zbliza sie wielkimi krokami i swiadomosc ze nie wiem co mnie czeka paralizuje moje mysli... 😞

Kasia nie daj sie przeziebieniu. Moze to cos przejsciowego. Cytrynka, miodek i czosnek powinny pomoc w pierwszej fazie. Mi rowniez ostatnio krew z nosa leci. Mysle, ze to normalne w tej ostatniej fazie ciazy. Musimy byc dzielne... 😘 😘

Kozinka wspolczuje sytuacji rodzinnej. Naprawde nie rozumiem co kieruje tymi starymi babami, ze robia Ci tak na zlosc. Skoro one takie kosciolowe, o na Twoim miejscu zaczelabym strzelac jakimis tektami z bibli, ktore wskazywalyby ze to robia jest niezgodne z naukami koscielnymi 😉

Kocik jak weekendowe malowanie i tapetowanie? Jestem pewna, ze pieknie wszystko teraz wyglada... 🙂 🙂 🙂

Lece dziewczynki do zelazka. Zrobie sobie dzbanek owocowej herbatki i odpale sobie jakas fajna muze - moze mi sie humor poprawi. 😉

Trzymajcie sie. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu dobrze ze w koncu powiedzialas tej ciotce do sluchu moze chociaz troche zmieni swoje traktowanie bo przez nia Klaudia nie wie kogo sluchac i co jest dobre a co zle. Wiadomo ma mame niech slucha mamy ale takie male dziecko tego nie rozumie jeszcze. Ciotka to widze jeszcze gorsza od dzieci...

No ja sie dzis odrobine lepiej czuje i mam nadzieje ze szybko mi przejdzie. Ide odgrzac jakis obiad, zjem i sie poloze.

Podobno Weronika wychodzi dzis do domu. Aneta fajnie masz jeszcze 8 dni tylko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny wyszlam wczoraj ze szpitala ale nie mialam głowy zeby tu wejsc... bylam u ginekologa w czwartek rano i mnie skierowal na szczescie jeszcze mnie wypuscili ale w kazdej chwili moge rodzic... skurcze mi sie uspokoily troche ... ale wszystko jest ok i corcia jest duza 3100g wiec moze sie juz rodzic (tak lekarz powiedzial) podali mi 2 dawki leku dorzylnie na szybsze rozwiniecie sie pecherzykow plucnych u dziecka tak na wszelki wypadek ... czuje ze to juz niedlugo... a tatus jeszcze nie dojechal... 😞 mam nadzieje ze zdarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi ginekolog powiedzial w czwartek ze daje mi góra 2 tyg. a w szpitalu wczoraj jak wychodzilam ze mam czekac na wody lub jakby sie skurcze znow nasilily... wiec na dniach córcia bd juz razem ze mną 🙂 a nie we mnie 🙂 tylko aby tatus zdarzył...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi 🙂

Ja już nawet nie wchodze na wagę po wczorajszej komunii 😁 😁
Cała prawda o dodatkowych kilogramach wyjdzie na jaw 17 maja na wizycie 🤪

Tysia
fajnie schudła - farciara 🙂
Aneta Boze to juz tylko 8 dni 🙂
Sandra - korzystaj z uroków wolnego czasu 🙂 współczuje ,że musisz mieszkać z Babcia, starsze osoby mają swoje nawyki i zasady 🤢 mój Teściu ma 61 lat a jest niereformowalny 😁
Aniu współczuję Ci tego wariatkowa 🤢 🤢 🤢 wiem przechodziłam coś podobnego z tesciem, ale wtedy chodziło o psa. Może to śmieszne porównanie ale Ja mu nie pozwalałam na coś np na spanie na łózku a teściu robił na odwrót i nie dało mu się przetłumaczyć, i wiem ,że tak samo byłoby z dzieckiem 🤔 Miałam tak stargane nerwy ,że myślalam ze popadne w jakąś deprechę !! nic nie mogłam po swojemu zrobić.
Niestety mamy takie czasy w Polsce, ze nie mamy zadnego zapewnionego startu.
Niewielką ilość młodych małżenstw stać na mieszkanie. Sama wynajmuję. Ale wolę klepać biedę niż mieszkać z tesciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Giga no to super - czekamy na Twoje szczęśliwe rozwiązanie 🙂 tez mam nadzieję że Tatus zdąży 😁 🙂

Emi - a ile klopsik waży ??

Kupiłam dzisiaj majty poporodowe ale pakowane po 2 szt, ile bede ich potrzebowała ? mam dokupić jeszcze 2szt>> no i osłonki z aventu mam na jutro do odebrania w aptece - cena 32zl 🤢 Babka się mnie pyta czy chce małe osłonki czy standard 😁 😁 no chyba standard będą ok 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Ja to chyba nie dotrzymam do cesarki, coraz czesciej mam regularne skurcze co 12 a pozniej co 10min. pomimo tego ze biore nospe 😮 a jescze mi kurde kolyska nie dojechala 😠 Dzuisiaj sie pakuje do szpitala a powinnam to juz dawno zrobic.

Giga no juz niedlugo i bedziesz miala swoje malenstwo przy sobie 🤪

Tysia to juz chyba wiecej zrzucila niz przybrala 😁

Czarna sprobuj zamienic na najmniejszy rozmiar te nakladki bo standard sa duze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna-Mamba ja mam jedno opakowanie majtek poporodowych w środku 5 sztuk, dokup na wszelki wypadek 🙂
ja juz spowrotem spakowana koszula wyprana aparat przyszykowany musze go naladowac jeszcze 😁 hehe fartuch dla taty tez jest wszystko od A-Z 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania no to dobrze że się postawiłaś tyleże tak jak piszesz nie wiele to zmienia 😮 😮
Giga no to szykuje się kolejna mamcia 🙂
Aneta - tylko 8 dni 🤪 🤪czadzior 😁
Emi fajnie że z maluszkiem wszystko oki, no i ile waży?
Dorota...też już mam dość dźwigania i toczenia się jak kaczka czy pingwin....ale Ty masz już bliżej jak dalej 🙂 także się pociesz 🙂
w ogóle z tego co piszecie to widzę że jak się worek rozpruje to niewiele nas tu zostanie w 2 pakach 😁
Wiola też się już szybciej szykujesz? 😁

jeśli dzIs dostaniemy wykładzinę to pokoik powinien być skończony to się pochwalę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to na czujce trza być 🙂 nigdy nic nie wiadomo, tak jak z naszą Justynką 🙂
ja jak na razie pozamykana na 10 spustów 😁 😁 więc muszę czekać dalej ale 2 tyg. jeszcze muszę być zamknięta a potem może wyskakiwać 😁

spadam się wypluskać 😉
do zobaczonka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Ja to chyba nie dotrzymam do cesarki, coraz czesciej mam regularne skurcze co 12 a pozniej co 10min. pomimo tego ze biore nospe 😮 a jescze mi kurde kolyska nie dojechala 😠 Dzuisiaj sie pakuje do szpitala a powinnam to juz dawno zrobic.

Giga no juz niedlugo i bedziesz miala swoje malenstwo przy sobie 🤪

Tysia to juz chyba wiecej zrzucila niz przybrala 😁

Czarna sprobuj zamienic na najmniejszy rozmiar te nakladki bo standard sa duze.


ona mowila ze sa male i standard - hmmm sama nie wiem ?? suty mam takie dosc wielkie 😁 😁 zobacze w aptece to najwyzej zamieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę szykować się do lekarza 😁
Aniu dobrze babsztylowi powiedziałaś, teraz wie, że nie może cie zastraszyć. szkoda, że mąż nic nie powiedział 🤢

Leeeecę po podglądać Hanię 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Idę szykować się do lekarza 😁
Aniu dobrze babsztylowi powiedziałaś, teraz wie, że nie może cie zastraszyć. szkoda, że mąż nic nie powiedział 🤢

Leeeecę po podglądać Hanię 🙃 🙃 🙃


Daj nam Neniu później znac co i jak. Może jakas foteczka maleństwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Co za babsztyle...

My wlasnie wrocilysmy z Nadia z lazegowania... i wyglada jakby sie na deszcz zanosilo...;//


Jak Ci dzis na zwolnieniu Sandra? Ja sie rekami i nogami broniłam przed pojsciem na zwolnienie, a teraz troche mi zal ze nie poszlam wczesniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...