Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kozinka dobrze, ze chociaz wiesz na czym stoisz. Mi to nikt nie powie jak sytuacja wyglada wiec musze cierpliwie czekac az samo sie wszytsko zacznie. W piatek mam wizyte u rodzinnego - znow rutynowe badania - cisnienie, sprawdzenie serduszka dziecka i finito - jak zawsze duzo sie dowiem... 🤢 🤢 🤢 🤢
Zjadlam walsnie loda - a niech mi tylek jeszcze bardziej urosnie - juz mi obojetnie... Najwyzej bede brala namiary od Anetki na doktorka co cuda z kobitkami robi i zapisze sie w kolejce na odsysanie tluszczu, robienie cyckow itd. Juz mi wszytsko jedno 🤢

Kozinka wiadomosc do Ciebie jest na FB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki odebrałam 🙂 😘
mi się wydaje,że mi brzuch zmalał 🤪 w sumie całą noc nie spałam,bo miałam wrażenie jakby mi go ktoś przepasał i obkurczał,ale na szczęście to nie bolało 🙂 położna powiedziała,że brzuch mi urósł od ostatniego spotkania,a mi się wydaje teraz taki malutki 😉
nie wiem czy to po badaniu czy spacerku,ale gniecie mnie brzuszek w krocze ☺️ może przy opadaniu po prostu bardziej się rozlał w pionie i już nie jest taki wypchnięty w przód i temu mam wrażenie,że zmalał 😉
ogólnie to boli mnie non stop brzuch,a dzidziuś się prawie wogóle nie rusza,ale wszystko u niej jest ok 🙂 w pachwinach utrzymuje mi się dzisiaj cały dzień ból jak na okres 😮
kupiłam sobie zsiadłe mleko bo już nie mogłam wytrzymać za tym smakiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
Kozinka skraca Ci się szyjka macicy tez mam takie uczucie w kroczu i lekkie bole brzucha podobne do miesiaczkowych... ale za to moja corcia to mi urzadza rewolucje-brzuchowe! tak sie wygina najbardziej gdy sie klade

mnie brzuch jako całość boli okropnie jakby ktoś żyletką ciął,a takie miesiączkowe bóle mam tylko w samych pachwinach,ciągły ból jest odczuwalny non stop i spod pachwin promieniuje na plecy a zdarza się,że mi się nasili i wtedy boli już tak,że aż łzy napływają 😮
ale nie jestem pewna czy to skurcze,bo ten ból jest ciągły i czasem tylko przybiera na sile,a skurcze jednak pojawiają się i popuszczają a nie że skurcz trwa pół dnia,dlatego nie przejmuje się tymi bólami,bo widocznie to jakieś inne dolegliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę dziś po wizycie zaczął bolec mnie trochę brzuch, taki palący ból od pępka w dół. Nie jest to dokuczliwy ból, ale cholernie nieprzyjemny i nie jest stały tylko od czasu do czasu.
Ale jestem spokojna bo dziś było USG i badanie i wszystko jest OK a jutro KTG.

Dobranoc brzuchatki i mamcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uf uf doczytałam 🙂
a nie jest łatwo z nadrobieniem 🙂

Kumpela dziś odjechała, było fajowo, jak ona w Wawie siedzi to co pół roku uda nam się spotkać, czasem co 3-4mce 🙂

U nas dziś było bardzo przyjemnie na dwórku, mam nadzieje, że będzie tak cały czas, bo nie było upalu a i zimno nie było 🙂

Kumpela przyniosła mi dziś taka hustwakę fisher price, jak nowa, chce za nią 100zł, podobne na allegro za 300zł, z mężem się skusimy na nia 🙂

my po pizzy 🙂

Emi supcio, że wszystko w porządku 🙂
Wiolka bardzo dobrze, że nie kontaktujesz sie z teściową. Masakra, masz nerwy ze stali!!!!
Ania te kobiety są straszne, że Ty tam dajesz rade.. 😮 a Karolinka już fajna babka, myśle, że spoko może juz wyskoczyć za tydzień 🙂
Anetka bidna córa, mam nadzieje, że te maści jej pomogą, bidulka 😘
Tysia więcej schudła niż przytyła.. tez tak chceeeeee 🤪 🤪 🤪
Kocik w chacie dziki szał pewnie co? 🙃 🙃

miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja ;-) nadrobic Was to niczym przeczytac jakas dobra kekturje 😁 u nas nawaly mleka musze idciagac 😁 cyce chyba 5 rozmiarow wieksze 😜 dzsiaj byla pediatra z maluszkiem wszystko ok zdrowiutki fajniutki 😜 polozna tez byla i rowniez mowila ze wsio ok maly ma troszke rumienua wiec jutro czeka go kspiel w krochmalu 😁
3 mamy kciuki za wszystkie brzusie oby poszlo szybko i NIESPODZIEWANIE jak u mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łóżeczko dla Hani właśnie zostało zakupione 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-4-kolory-przewijak-12el-gdansk-i2333794194.html
Kolor ECRU pościel i inne dodatki a samo łóżeczko w kolorze orzech.
Nie mogę się doczekać aż będę miała je u siebie 🙂
Bryka dla Hani tez jeszcze w tym tygodniu przyjdzie więc wypas.
Jeszcze to nieszczęsne pranie i prasowanie.
Justyna super że z Adasiem wszystko dobrze 😁
Późno więc dobrej nocy życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja tez jakos noc przetrwalam nie bylo tak zle ale mogloby byc lepiej gdyby nie katar i kaszel. Cos na prawym boku spac nie moge bo czuje jakis bol w okolicy zebra i chyba mloda jakos sie tam umiejscowila.
Wczoraj wieczorem jak poszlam do toalety to na papierze zobaczylam odrobine czegos rozowego takiego bladego rozu, to nie byl sluz albo taki wodnisty. Potem juz sie to nie powtorzylo wiec mysle ze to od przeziebienia bo organizm oslabiony i ciagle meczy mnie kaszel i kachanie i smarkanie wiec przez te objawy napina mi sie brzuch. Bolec nic mnie nie bolalo.
Wlasnie zjadlam sniadanko i pije gorace kakao 🙂 jutro ide porobic zlecone badania a w piatek wizyta.

Tysia dobrze z Adasiem wszystko ok rosnie ci zdrowy chlopak 🙂

Sorki ze ja tak tylko od siebie pisze ale nie mam ostatnio glowy by spamietac co ktora pisala. Niby czytam co piszecie ale nie bardzo do mnie docieraja te wiadomosci. Wypije kakao i sie klade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczynki 🙂
zaraz was doczytam 🙂 dopiero co wstałam bo wczoraj długo działaliśmy z remontem....ale pecha ma ten pokoik...ciągle coś niespodziewanego wychodzi 😮 😮 😮 także nie jest tak łatwo jak myśleliśmy....najgorzej że ściany nie równe, brak kątów, podłoga krzywa.....a wszystko wychodzi wiadomo że w trakcie robienia......
także witam się i lecę nadrabiać co pisałyście, mam nadz że żadna się nie rozpakowała ;D 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aż tak źle nie było 🙂 mega dużo nie pisałyście 😁
Aga super że z małą wszystko oki no więc teraz czekanie na swoją kolej 🙂
Ania faktycznie będzie numer jak się rozpakujesz przed Anetą 😁 hahaha a ostatnie miejsce na podium zostało 🙂
Kasia nie martw się ja pewnie tak jak Ty do samego końca będę chodziła bo ja żadnych oznak nie mam...nic...zero 🙂 wczoraj mnie lekko kość bolała w kroczu tak jakby się rozchodziła ale to było jednorazowo i cisza. doktorek ostatnio powiedział że jestem zamknięta na amen...hehe no dla maluszka to i dobrze tyleże my dźwigające nie mamy juz siły a nikt tego oprócz nas nie rozumie.
Wiola, masz rację nie rozmawiaj z babiszczem....a co ona teraz sobie myśli...takie insynuacje a potem ze nie to miała na myśli?? 😠 😠 😠jest dorosła więc niech przemyśli zanim otworzy usta.....a jak dziś mały loczek? kurcze często ona ma te gorączki no nie?
Midorada, nie masz się czym martwić raz dwa zrzucisz więc wtryniaj lody jak masz ochotę, ja już przestałam liczyć 🙂
Justyna 😆 😆 😆 super że z Adasiem wszystko dobrze 🙂 tyle radości masz już koło siebie 🙂 ale z tym schudnięciem to poleciałaś kurde wangogiem......więcej Ci zleciało niż przybrałaś....też tak chcę ....heheh a u mnie to długi proces gubienia będzie bo pamiętam jak przy pierwszym było....tyleże on krótko cyca mięgolił a tu mam nadz że maluch ze mnie trochę ściągnie 🙂
Maja, fajnie że spotkanie się udało 🙂
Aneta biedna ta Twoja córcia....a co do chłopaków na pewno jej się jeszcze odmieni na razie to się ciesz że ma takie podejście 😉 a jak z jej nogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł geeeeerls 🙂

Ja dziś się budzę, PACZE a tu 10:10.. masakra.. ale przysnęłam.. mąż dzwoni i mówi, że dobrze, że pospałam bo teraz można i się chcichra, żew tygodniu długo śpie.. a w weekend jak on chce sie wyspać, to ja sie budze po 8 i juz go zaczepiam 😁 😁 😁
Pola głodna, wiec koniecznie lece zaraz coś wtrynić..

Mam ochote na moje ciasto 3BIT i lody 🙂 wszystko w lodówie czeka, ale najpierw jakies kanapasy 🙂

Dziś mamy ostatnie spotkanie w szkole rodzenia 🙂 juuupi 🙃

Tysia bardzo się ciesze, że Adulek zdrowiutki, fajniutki i wcina mamine mleczko 🙂 Mówisz, że cycole bigi? Ja chyba nie zdaje sobie sprawy, jak bigaśne one będą 🤪

Nenia łózio czadzior Ekwadzior, czekam na fotke, jak będzie ustrojone 🙂

Katia odpoczywaj, może to pogoda tak muli.. u nas dziś chyba ciepło, ale za oknem pochmurno..

Kocik brawo za remont, trzymam kciuki by wiecej niespodzianek nie było 😘

WIolka jak sytuejszyn w domu? Jak Majeczka?

Miłego dnia kochane Brzuchatki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Ja sie tylko narazie melduje ze jeszcze jestem w dwupaku ale kurde z ledwoscia. Nocka przespana a od rana znowu skurcze tyle ze nieregularne. W czwartekl gin, mam nadzieje, ze dotrzymam. Moj maz ma egzaminy wiec nie mamy jak jechac wczesniej bo pewnie juz dzisiaj bym u niej byla a tak to kicha a jak piojade na izbe tona bank mnie zostawia wiec wole nie jechac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
mleczne dojary mam takie ,że aż mnie bolą co chwile musze ściagać ,żeby mi się kamienie nie porobiły bo mały jak się dossie to ciągnie ale dodatkowo z jednego ciągnie a z drugiego nawał leci i wszystko zalane 😜



no to super że Adaś ciągnie zdrowo 🙂 a tak się martwiłaś że masz płaskie sutki 🙂 a młodemu pasują więc super 🙂

aaa właśnie chciałam powiedzieć żebyś zmieniła już awatarka a tamte zdjęcia na pamiątkę schowała 😉

śliczny synuś 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Ja sie tylko narazie melduje ze jeszcze jestem w dwupaku ale kurde z ledwoscia. Nocka przespana a od rana znowu skurcze tyle ze nieregularne. W czwartekl gin, mam nadzieje, ze dotrzymam. Moj maz ma egzaminy wiec nie mamy jak jechac wczesniej bo pewnie juz dzisiaj bym u niej byla a tak to kicha a jak piojade na izbe tona bank mnie zostawia wiec wole nie jechac 🤢



pewnie że w domu lepiej jak najdłużej siedzieć, trzymamy kciuki za mężula 🙂
a jak mała się dziś czuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
mleczne dojary mam takie ,że aż mnie bolą co chwile musze ściagać ,żeby mi się kamienie nie porobiły bo mały jak się dossie to ciągnie ale dodatkowo z jednego ciągnie a z drugiego nawał leci i wszystko zalane 😜


Tysia moze ogranicz narazie przyjmowanie plynow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja zakatarzona, w nocy miala wysoka goraczke wiec nie obylo sie bez Nurofenu, dzisiaj juz lepiej. Kocik ona od malego ma czesto goraczki niestety 😞 w dodatku odziedziczyla po tatusiu bol brzucha przy nawet lekkim przeziebeniu 😞

Nie mam wody w domu i nie mam jak zrobic obiad! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja tylko na chwilkę, mam masę sprzatania.... 🤢 był u mnie robotnik poprawić łączenia płyt na ścianach, bo gdzie niegdzie popękały i mam taki syf , że 😠 😠 😠 masakra...
Mężulo poszedł do pracy więc zostałam z tym sama.. :/

Justyna
fajnie ,że Maluch zdrowiutki 🙂 widzę ze produkcja mleka idzie pełną parą 😁 😁 ja kurcze jeszcze nie mam laktatora, ale chyba się zaopatrzę 🤪 a jak tam nocki przesypia Ci ???
Kocik wiem jak to jest z remontami, roboty tyle ,że szkoda gadać , ale za to potem pięknie jest w domku 🙂 🙂
Wiolka oszczędzaj się bidulo, Ty jeszcze pewnie wkurwiona na Teściową, więc dodatkowy stres 🤢 🤨
Kasiu leż póki możeszz 😁 😁 😁

Ja juz zaczynam mieć dość ciązy, jest mi ciężko, ledwo co potrafię się obrócić na łóżku, wogóle mam dzisiaj humor do bani , a Mały jeszcze mi wali takie kopniaki ,że boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no masakra w takim bałaganie siedzieć...... 😮 😮 😮
Wiola to wpadnij do mnie mam dziś żeberka 😉 z młodymi ziemniaczkami 🙂
współczuję Ci tego puchnięcia....w tamtym klimacie o to nie trudno....mi paluchy właśnie zmieniły się w parówki a u nas przecież nawet ciepło nie jest.....to co dopiero u Ciebie....
biedna Majeczka.....ale mój Marcych też bardzo dużo mi chorował jak był mały, teraz mogę powiedzieć że od 2 lat sporadycznie się coś przypałęta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 😁
Pospałam dziś jak dziki bąk 😁 Śniadanko zjedzone-mąż się postarał i wypichcił pyszotka jajeczniczkę. Zaraz kolega przyjdzie i pomoże mu resztę mebli powieść 🙂

Aniu nie przeciążaj się i dużo odpoczywaj.
Lecę ogarnąć troszkę dom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...