Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Sandra piszesz że zawracasz dupę????
a tak na marginesie to ja mam raczej wrażenie że Wam dupę tu zawracam bo każda każdej odpowiada na pytania a moje posty generalnie są albo nie czytane albo po prostu olewane..... 😞 jeśli was moja osoba tu drażni bądź denerwuje to powiedzcie mi to i nie będę w próżnię pisała pytań czy wywewnętrzniała się......a wam przez to zawracała dupę.....


dobra nie zawracam gitary.,miłego dnia....
będę choć wchodziła coby Was poczytać i w ciszy pokibicować.


Halo, halo co to się dzieje? w żadnej ciszy moja droga, żadnych takich fochów. Pytaj 😁 Zamęczaj, zadręczaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik , tez nie zawracasz dupy, jak chyba nikt w naszym gronie....

Sie cofnelam wlasnie, zeby przylookac co napisalas bo czasami po nocy to nadrabiam powiedzmy po macoszemu ;//

Hmmm.. co fo tego bolu w kroku?? Jak dla mnie bol towarzyszacy skracaniu sie szyjki macicy, bo skurcze przepowiadajace to jenak bardziej w "brzuchu" czuc. badz podbrzuszu...
Ja nie pamietam, czy mialam takie przepowiadajace, pewnie tak... 😉 ale to jedynie brzucho mi sie stawal taki ciezki ;//

Kurde, nos mam zawalony nadal nieziiemsko...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
zobaczymy czy dotrwam hehe 😁 a na ten wynik tego paciorkowca dlugo sie czeka?


U nas tydzien, ale moze u Ciebie szybciej, w razie co powiedz w szpitalu ze nie mialas tego badania albo nie zdazyłas odebrac wyniku, mysle ze w tedy podadza w tedy zapobiegawczo ten antybiotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
emi-rose zgadzam sie z Tobą w 100%
każda z Nas sie doradza tutaj i zadaje nawzajem pytania



zgadza się, i ja staram się na każdy post zwrócić choć krótką uwagę a moje pytania są pomijane więc stąd moje takie stwierdzenie że piszę pytania w pustą przestrzeń bo nie dostaję odpowiedzi..... na moje pytania albo muszę się doczytać jeśli ktoś ma takie samo albo mega dopytywać i prosić o odpowiedź.
także nie w każdym przypadku działa to tak samo w moim na pewno nie. 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
giga737 napisał(a):
zobaczymy czy dotrwam hehe 😁 a na ten wynik tego paciorkowca dlugo sie czeka?


U nas tydzien, ale moze u Ciebie szybciej, w razie co powiedz w szpitalu ze nie mialas tego badania albo nie zdazyłas odebrac wyniku, mysle ze w tedy podadza w tedy zapobiegawczo ten antybiotyk


wydaje mi sie ze nawet jak zrobie to nie zdarze tego wyniku odebrac... dodatkowo troche mam stracha... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
giga737 napisał(a):
emi-rose zgadzam sie z Tobą w 100%
każda z Nas sie doradza tutaj i zadaje nawzajem pytania



zgadza się, i ja staram się na każdy post zwrócić choć krótką uwagę a moje pytania są pomijane więc stąd moje takie stwierdzenie że piszę pytania w pustą przestrzeń bo nie dostaję odpowiedzi..... na moje pytania albo muszę się doczytać jeśli ktoś ma takie samo albo mega dopytywać i prosić o odpowiedź.
także nie w każdym przypadku działa to tak samo w moim na pewno nie. 😞



Kocik wiadomo czasem cos sie pominie, ale w tedy upominaj sie smiało nie ma sie co wstydzić!!!

U nas dzis pochmurno i chłodno, pogoda w sam raz dla moich stóp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
giga737 napisał(a):
emi-rose zgadzam sie z Tobą w 100%
każda z Nas sie doradza tutaj i zadaje nawzajem pytania



zgadza się, i ja staram się na każdy post zwrócić choć krótką uwagę a moje pytania są pomijane więc stąd moje takie stwierdzenie że piszę pytania w pustą przestrzeń bo nie dostaję odpowiedzi..... na moje pytania albo muszę się doczytać jeśli ktoś ma takie samo albo mega dopytywać i prosić o odpowiedź.
także nie w każdym przypadku działa to tak samo w moim na pewno nie. 😞



aj... nie przejmój się ! jeśli o mnie chodzi to czasem mi niektóre posty umykają jak za dużo Nas tutaj i czasem nie nadarzam... wiec przepraszam za siebie jak coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
giga737 napisał(a):
emi-rose zgadzam sie z Tobą w 100%
każda z Nas sie doradza tutaj i zadaje nawzajem pytania



zgadza się, i ja staram się na każdy post zwrócić choć krótką uwagę a moje pytania są pomijane więc stąd moje takie stwierdzenie że piszę pytania w pustą przestrzeń bo nie dostaję odpowiedzi..... na moje pytania albo muszę się doczytać jeśli ktoś ma takie samo albo mega dopytywać i prosić o odpowiedź.
także nie w każdym przypadku działa to tak samo w moim na pewno nie. 😞



Aguś 😞 przytulamy się z Julcią do Ciebie, chociaż z brzuszkiem to cięzko przytulanie wychodzi 😉 Ja mało odpowiadam na pytania bo się mało znam. Zresztą od niedawna wiecej sie wypowiadam, bo wczesniej nie było czasu. Ale czytam wszystko, pamiętacie jak czytałam po kilku dniach po ponad 100 stron wpisów 😁 A teraz jestem z Wami całe dnie prawie jak jestem sama to bardziej na bieżąco jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Giga oby udało sie dotrwac 🙂

U mnie dziś była 2 dzień pod żąd luźna kupka, i od rana czuje cały czas pobolewanie w podbrzuszu, mam zamiar posprzatac dzis wiec moze w koncu zaczyna sie cos dziac, chciałabym urodzić w poniedziałek ehh marzenia ściętej glowy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
u mnie pochmurno i pada od czasu do czasu... chcialam wyjsc dzisiaj na spacer ale chyba nie wypali ... a mama mi kaze lazeć , nie przemeczac się i czekać na męzula... ale ja mam dosc lezenia juz ...;/


Ja z moja mama nie wytrzymam chyba, kłuci sie że dziecko bedzie mi kapac, a moze ja bym tak sama chciała to nie krzyczy nie dasz rady, jeszcze chce urlop brac 2 tyg, oszaleje chyba z nia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose Huśtawka nastrojów przed porodem
W dniu porodu możesz bez wiadomego powodu poczuć się zdenerwowana lub zaniepokojona. Oznaką zbliżającego się porodu jest też poczucie skrajnego wyczerpania, nieokreślony strach i przygnębienie. Możesz poczuć apatię lub przeciwnie: niezrozumiały przypływ energii. Kilka dni przed porodem zapragniesz przeprowadzić gruntowne porządki: mimo brzuszka zabierzesz się za ścieranie podłogi i – po raz kolejny – układanie niemowlęcych kaftaników w szafce. Jeśli właśnie teraz jesteś w trakcie gruntownych porządków prawdopodobnie obudził się w Tobie syndrom wicia gniazda – to jeden z częstych objawów nadchodzącego porodu.

mam to samo tylko ze luzna kupka od dzisiaj mi sie zaczela i cycuchy pobolewaja dodatkowo i tak troche nogi podobra objawy jesli chodzi o podbrzusze , z tylu plecy i nogi pogolewaja mnie kilka dni jak przed okresem... emi-rose zbliza sie nasza godzina rozpakowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
emi-rose Huśtawka nastrojów przed porodem
W dniu porodu możesz bez wiadomego powodu poczuć się zdenerwowana lub zaniepokojona. Oznaką zbliżającego się porodu jest też poczucie skrajnego wyczerpania, nieokreślony strach i przygnębienie. Możesz poczuć apatię lub przeciwnie: niezrozumiały przypływ energii. Kilka dni przed porodem zapragniesz przeprowadzić gruntowne porządki: mimo brzuszka zabierzesz się za ścieranie podłogi i – po raz kolejny – układanie niemowlęcych kaftaników w szafce. Jeśli właśnie teraz jesteś w trakcie gruntownych porządków prawdopodobnie obudził się w Tobie syndrom wicia gniazda – to jeden z częstych objawów nadchodzącego porodu.

mam to samo tylko ze luzna kupka od dzisiaj mi sie zaczela i cycuchy pobolewaja dodatkowo i tak troche nogi podobra objawy jesli chodzi o podbrzusze , z tylu plecy i nogi pogolewaja mnie kilka dni jak przed okresem... emi-rose zbliza sie nasza godzina rozpakowania 😁


Cieszy mnie to bardzo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
giga737 napisał(a):
u mnie pochmurno i pada od czasu do czasu... chcialam wyjsc dzisiaj na spacer ale chyba nie wypali ... a mama mi kaze lazeć , nie przemeczac się i czekać na męzula... ale ja mam dosc lezenia juz ...;/


Ja z moja mama nie wytrzymam chyba, kłuci sie że dziecko bedzie mi kapac, a moze ja bym tak sama chciała to nie krzyczy nie dasz rady, jeszcze chce urlop brac 2 tyg, oszaleje chyba z nia


ja mam gorzej bo moja mama caly czas w domku i upierdliwa strasznie jest wyjeżdża do niemiec na 4 miesiace ale to dopiero koniec lipca wiec bd mi caly czas sie wchrzaniac we wszystko znając ją ... ;/ dzisiaj to mnie denerwuje pyta sie co ma ugotowac dla meza dobrego w nerwach jej powiedzialam ze nawet jak mu gowno da to zje ... hahaha masakra nie panuje juz nad nerwami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z ksiedzem proboszczem ;/ albo tajemniczym nieznajomym 🙂)

A ja sie zabiram za sprzatanie pokoju, bo tez mam balagnik nieziemski...

Wkurzona jestem na D., bo chcialam zeby mi swoj drugi telefon zostawil, bo moj zablokowany i nic nie moge zalatwic, a chcialam sie umowic na odbior wozka itp itd 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂 ja dzis na 14.00 smigam do kosmetyczki brwi i stopy zrobic co by w szpitalu w miare wygladac 🙂
ja paciorkowca nie mialam chyba dlatego ze bedzie cc 🙂
ja bardzo tesknie za pracą tylko ze jak ja wyjade to 10 dni mnie nie bedzie i synusia nie bede widziala 😞
ale co zrobic jesli tylko tak mozna wiecej przywiesc,dobrze ze w ogole mam taką mozliwosc za co jestem bardzo wdzieczna mojemu bylemu mezowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...