Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Przespalam sie i wlasnie kubek goracego mleka z miodem wypilam, maz z pracy wrocil i jedzie do tesciow tez bym sie wybrala ale nie chce dzieciakow zarazic poza tym brak sil nawet na umycie glowy.

Czarna pamietaj 3 miejsce jest zarezerwowane dla Anety a czwarte dla Ani chyba 🙂
Ide dalej lezec buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie się nie zestresowałam niczym-przeszłyśmy się kawałek,dzieci nam posnęły w wózkach,a my siedziałyśmy na świeżym powietrzu i nic się nie działo,w pewnym momencie zaczął plątać się mi język,a potem już wogóle nie mogłam mówić,przeszło gdzieś po około pół godzinie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki
ja chyba jednak nie będę czerwcówką - po wizycie usg - mam małowodzie (?) - 4 jednostki (minimum od 5 podobno) i dostałam wybór albo idę od razu na wywołanie 🤪 🤢 🤪 albo leżę plackiem i piję dużo do czwartku i w czw podejmiemy decyzję 🤪
no więc leżę plackiem i piję 🙂

i tu pytanie do Sandross - czy taka ilość wód zagraża dziecku bo cały czas się martwię że złą decyzję podjęłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeslli wystepuje juz na koniec trzeciego rymestru to nie stanowi ono duzego zagrozenia dla plodu.. co innego we wczesniejszych trymestrach....

Choc aana, nie ma co ryzykowac, tymbardziej, ze lozysko juz masz baaardzo dojrzale... ja byms ie nie zastanawiala i szla na wywolanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!


Dalej nie odzywam sie do tesciowej, dzisiaj plakala mojemu mezowi do sluchawki bo ona nie miala nic zlego na mysli itd. Tesciu ja, za przeproszeniem, opierdolil, zadzwonil rano i przepraszal w jej imieniu. No przedszkole normalnie. Powiedzialam ze nie bede z nia gadac bo nie mam na to ochoty ale maz mnie przekonal ze dla swietego spokoju (jego chyba bo wszyscy dzwonia do niego jak ja nie chce gadac) trzeba ta sytuacje rozwiazac. Zgodzilam sie i powiedzialam zeby zadzwonil do swojej matki i powiedzial ze jest ok to ta zaczela dalej cos mieszac i wymyslac. Jak to uslyszalam to sie znowu wkurwilam ale D mowi, ze on wszystko rozumie i ze tesciowa niezle od wszystkich oberwala i po prostu probuje sie jakos wykrecic. Kij jej w oko. 😠

Uwielbiam botwinke!!! Cukinie mam w lodowce i chyba ja zrobie sobie na kolacje bo nie wiem kiedy mezol wroci.

Ania to bardzo dziwne z ta mowa, pierwsze co mi przyszlo do glowy to udar bo wtedy wlasnie nie mozna mowic lub placza sie wyrazy 😲 😲 😲

Aanaa a na co ty czekasz? Ja juz bym byla w szpitalu na wywolaniu.

Wlasnie wypilam kawe z gotowanej wody mineralnej bo dalej wody brak, dziecku obiadu nei zrobilam 🤢

Wczoraj spakowalam torbe bo te skurcze byly bardzo mocne, zostalo mi tylko powrzucac kosmetyki i szcoteczka i pasta do zebow, komorka i ladowarka. To wsio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello.. 🙂bylam dzis na ktg skurcze maksymalnie dochodzily do 38%...
auto wstawione na regeneracje skrzyni bedzie za tydzien i jezdzimy teraz takim gruchotem Adama siostry ,ale lepszy rydz jak nic 😁
my dzis mamy spagetti na obiad zaraz ide robic 🙂
Ana chyba wcisniesz sie jako trzecia skoro tak to u Ciebie wyglada,ciaze masz donoszoną wiec mozna wywoływac porod..jak lezalam w szpitalu to byla ze mna dziewczyna ale miala wielo-wodzie matko brzuch jak trzy nasze najwieksze by do kupy zebrac 🤢
z Adamem wczoraj mielismy cichy wieczor nawet nie wiem o co poszlo ale dzis juz jest ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola wczoraj było zimno u mnie,więc nie wiem co się to mogło stać z tym mówieniem 😮
a teściowa widać dostala za swoje,ale też bym się nie odzywała za takie coś nawet gdyby było tłumaczenie i przepraszanie 😜
Anaja bym poszła na wywołanie,ciąża donoszona,więc nie masz się co martwić...głowa do góry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Ale udar moze byc nie tylko z goraca Ania, no ale pewnie go nie mialas skoro chodzisz i gadasz normalnie 😉

no tak bo to trwało tylko pół godziny,a kumpela mówiła,że jakby mnie nie znała toby pomyślała,że jestem pijana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta a jak sie czujesz psychicznie wiedzac ze za tydzien bedzie cc? Ja jeszcze nie wiem dokladnie kiedy bedzie a juz chodze posrana, pewnie bede iala tydzien po tobie. W czwartek poprosze moja gin zeby bylo jak najszybciej bo mnie te skurcze wykoncza normalnie, nic zrobic nie moge 😠 Siedze jest ok, wstaje od razu skurcz, albo mam takie sesje skurczowe pare razy na dzien. Zwariowac mozna. Kozinka ty tez tak masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Aneta a jak sie czujesz psychicznie wiedzac ze za tydzien bedzie cc? Ja jeszcze nie wiem dokladnie kiedy bedzie a juz chodze posrana, pewnie bede iala tydzien po tobie. W czwartek poprosze moja gin zeby bylo jak najszybciej bo mnie te skurcze wykoncza normalnie, nic zrobic nie moge 😠 Siedze jest ok, wstaje od razu skurcz, albo mam takie sesje skurczowe pare razy na dzien. Zwariowac mozna. Kozinka ty tez tak masz?


no ja mam tak,że np. przez godzinę mam co kilka minut a potem spokój...
takimi się chyba nie ma co przejmować choć nie powiem-miłe to nie jest 😠
już bym chyba wolała,żeby wzięło raz a porządnie niż żeby tak łamało na każdym kroku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Aneta a jak sie czujesz psychicznie wiedzac ze za tydzien bedzie cc? Ja jeszcze nie wiem dokladnie kiedy bedzie a juz chodze posrana, pewnie bede iala tydzien po tobie. W czwartek poprosze moja gin zeby bylo jak najszybciej bo mnie te skurcze wykoncza normalnie, nic zrobic nie moge 😠 Siedze jest ok, wstaje od razu skurcz, albo mam takie sesje skurczowe pare razy na dzien. Zwariowac mozna. Kozinka ty tez tak masz?


no ja mam tak,że np. przez godzinę mam co kilka minut a potem spokój...
takimi się chyba nie ma co przejmować choć nie powiem-miłe to nie jest 😠
już bym chyba wolała,żeby wzięło raz a porządnie niż żeby tak łamało na każdym kroku ☺️


No dokladnie.... chociaz ja chce wytrzymac do cc. Dzisiaj albo jutro powinna dojsc do mnei w koncu kolyska z posciela, wiec czeka mnie jeszcze 1 tura prania i prasowania bo kupilismy ciuszki ale czekalam na ta kolyske coby 2 razy nie prac tylko wrzucic w 1 pralke. Cos sie tej kolyski doczekac nie moge 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie jest tak ze skurcze mam zazwyczaj wieczorem albo w nocy...ledwo chodze...a na cc juz sie tak nastawilam ze nie moge sie doczekac dam rade ludzie przechodza gorsze operacje a po drugie chce sie juz rozpakowac brak mi sil juz na wszystko... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola ja mam tylko łóżeczko przebrać a wszystko inne jest gotowe,ale również chciałabym jeszcze wynosić z tydzień minimum 🙂 tyle,że tą końcówkę mam tak ciężką,że czasem już chciałabym mieć wszystko za sobą,bo brak sił,jak Aneta pisze,tym bardziej,że bieganina za starszym dzieckiem jest przez cały dzień 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam przyszło łóżeczko turystyczne i dopiero je złozylismy, proste to jak drut a rozkminialismy z godzine 😁 😁 😁

Cukinie to ja robiłam w jajku i bułce i smazona na patelni tak mi sie chciało ze szok 😮

Ana ciąża donoszona, nie ma sie co zastanawiać tylko na wywoływanie leć

Wiola
i dobrze niech teściowa sie teraz gryzie ze swoim sumieniem, moze nastepnym razem pomysli nim cos powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...