Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale gorąco dziś puchnę na potęgę :/ Już nie pamiętam jak normalnie wyglądają moje nogi-kostek nie widać :/
Kasiu oszczędzaj nogę.
Anet oby bez stresu się obyło 🙂
Emi śliczne zdjęcia 🙂
Justyna pozazdrościć że Adaś to takie grzeczne dziecko 🙂

Idę kawkę małą sobie strzelę bo to ciśnienie mnie dobija, a tyle jeszcze pracy mnie czeka 🙂
Miłego dnia brzusie i mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no co do nóg to ja wczoraj ubrałam baletki,w których chodzę na codzień i mi nogi obtarły 😮 tak spuchłam 😮
kij z nogami...ja się martwię o ręce,bo też troszkę spuchły do takiego stopnia,że obrączki i pierścionka zaręczynowego nie ściągnę i nawet nie wiem kiedy spuchły 😲 mam nadzieję,że do porodu nie spuchną bardziej,bo trzeba będzie ciąć złoto 😮 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
no co do nóg to ja wczoraj ubrałam baletki,w których chodzę na codzień i mi nogi obtarły 😮 tak spuchłam 😮
kij z nogami...ja się martwię o ręce,bo też troszkę spuchły do takiego stopnia,że obrączki i pierścionka zaręczynowego nie ściągnę i nawet nie wiem kiedy spuchły 😲 mam nadzieję,że do porodu nie spuchną bardziej,bo trzeba będzie ciąć złoto 😮 😞



Aniu uważaj bo to niebezpieczne, ja mam pierścionki pościągane.
Juz tu pisałam kiedys,że od kuzyna żonie tak w ciązy spuchnął palec ze był aż fioletowy. Obudziła się w nocy z takim bólem, i mój kuzyn jej rozcinał obrączkę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zdjęłam pierścień mocy i obrączkę na początku 7 miesiąca..
wiecie co czuje, ze mnie nawet zegarek ciśnie i tez go nie nosze, mam na taka bransoletke..
wszystko puchnie..
nawet jak siedze.. jestem w sukience.. patrze.. a tu podbrzusze całe mokre..
dramat z tą pogodą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziś zdecydowanie puchnący dzień 😮 😮 😮 😮 no obrączki to już dawno nie noszę bo ryzyko nie zdjęcia jej właśnie istnieje....
Ania oj okna byś sobie darowała, jak ja to mówię, gęste firany starczą i nie widać 😁 😁 😁 hihihi

tak ciekawe co tam u Anety....cisza to pewnie dochodzą do siebie 🙂
idę zaraz brokułki i sałatę do obiadku zrobić i czekam na mężastego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam sms od Anety 🤪 🤪 🤪

Oskarek urodził się o 12:15 waga 4.280 i 60 cm 🤪 🤪 kawał chłopaaaaaa! 😁 dostał 9 punktów bo był troszkę blady jest śliczny Adam oszalał 😁 oczywiście Anetka przekazuje Wam pozdrowienia 😘 😘 😘

Anetko gratulujemy 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie mialy byc deszcze ale cos sie nie zanosi na ulewy . Zero chmur slonce swieci i goraco jest .... Ciekawa jestem jak Anetka po cc no i co u Naszej Wioli 🙂 kurde jak mi sie wiekszy maluch urodzi to tyle ciuszkow sie zmarnuje... Jeszcze ostatnio domowilam na allegro spiochy i kaftaniki na 56cm ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka ogromne gratulacje !!![
[color=green][/color]
Ale kawał chłopa ten nasz Oskarek 🙂
hihi
ciuszki na 56 można odkupić od Anetki 😁 😁
Mam nadzieje, ze czuja się świetnie 🙂

Ciekawe jak tam nasza Wiola 🙂


Ja po ostatniej lekcji w szkole rodzenia 🙂
upał okrutny!!!
czas jeść 😮 😮

Emi a Ty jak tam? Wiktor nie stuka do wyjścia? 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamusie 🙂

Ja wpadłam z prośbą od Wioli.Pokasowały jej się wszystkie numery telefonów i prosiła żeby któraś do niej napisała sms-a to sobie zapisze i pewnie będzie Was jutro informować 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie i życze wszystkim szczęśliwego rozwiązania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
hehe Emi przyjdzie i na Ciebie czas. Tylko zebys nie przenosila za dlugo.. Ja bym nie chciala przenosic.juz mi jest ciezko strasznie 🤢 nogi juz ledwo wytrzymuja ciezar, popekaly mi naczynka a ja mam w dodatku chude nozki.... Jeszcze niecale 3tyg musze jakos wytrzymac....


Niby 28 mam sie zgłosic do szpitala ale nie wiem czy mnie juz zatrzymaja czy co bede prosic lekarza bym juz została i wywoływali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Aneta.... 🙂))
Nie pisze wiecej, bo padam na twarz najpierw dzialka od 9 30-17 30 i taplanie sie z mloda i iopalanko... a pozniej o powrocie basen i 10 dlugosci ladnie zrobionych...
Wysmarowalam sie oliwka calusienka 🙂) i wszedzie slady zostawiam 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...