Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂

no Kocik widze, że w końcu cos zaczyna się dziać 🙂
mam nadzieje, że akcja będzie się rozwijać.
Tak jak Kozinka mówi, to Twoje drugie dzieciątko, więc moze pójść rach ciach 🙂

U nas się rozpadało ..
Mocz supcio, ciśnienie też 🙂 Poleżałam to i krzyż odpuścił 🙂
U nas na obiad kurak, właśnie siedzi w piekarniku 🙂 no i szczawiówka 🙂 mniam

Dorotka śliczny Brzuniacz 🙂 😘
Katia oszczędzaj się z tym brzuszkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mi sie przykro zrobilo bo mnie nikt nie policzyl do brzucszkowych ;((
Ehhh 😞(

Ja ide jutro chyba zrobic sobie badanie moczu, bo po tym Furaginie zamiast byc lepiej to teraz dopiero odczuwam jakis dyskomfort, a juz 5 dni go bralam ;/ ale moze mi sie tylko wydaje.
Jutro po konferecji bede szla na wizyte, to moze sie dowiem, ale chyba dobrze,zebym miala wynik swiezy ze soba.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra,
Kocik już się niemalże nie liczy w zestawieniu bo u niej zaczyna się dziać i może dziś już będzie miała Mateuszka 😉 4 brzuszki to Maja, Nenia, Ty i ja 🙂 Co my byśmy bez Ciebie zrobiły moja droga, nasza skarbnico wiedzy wszelakiej, nasza towarzyszko doli i niedoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tak się rozpadało,że do apteki nie wyjdę 😞 😞 mam jakiś kilometr do apteki a zamiata deszczem tak,że w połowie drogi można byłoby wykręcać ubrania 😮
mąż uparty,że do apteki po południu pójdzie to niech sobie teraz sam idzie-nie odpuszcze mu,bo tu chodzi o to,żeby małego nie bolało... a ja mam wymówkę,że nie idę bo cyc musi być pod ręką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie Sandra ja się już nie liczę bo ja już przeterminowana 😁 😁 😁
ja już wykąpana i gotowa ale tak jak mówiłam na spokojnie czekam bo upławy mi na razie ustały jedyne co doszło to takie łupanie co jakiś czas w krzyżu, do skurczy tego bym nie zaliczyła tylko tak na moment złapie i puści ale mam nadz że na prawdę coś się zaczęło kroić bo nie chce mi się już łazić z brzucholem 🙂
Maja to dobre wieści z wynikami 🙂

u nas też pada, nawet Marcycha nie puszcze do kościoła bo teraz jest oktawa i jak ich przegonią w procesji to biedne dziecko całe mokre wróci a on jako ministrant parasolki sobie nie weźmie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

Aga widze cos zaczyna się dziac 😁 super w takim razie w razie co ,życzę żeby szybciutko poszło 😉

Ja sie turlam dalej z brzuszkiem 😉 juz jakis czas cos sie niby dzieje ale jak na razie nic szczególnego pochodze jeszcze troszke pewnie.przez 2 dni schodził ze mnie śluz bardzo gesty niby przezroczysto biały(jakies 3 dni temu) mam nadzieje ze poród tuż tuż

no to malutko tu brzuszków zostało ;] Możecie jeszcze mnie dodac wiec jest nas 5 :P ale fajnie,ze mamuśki które urodziły sie udzielaja, duzo mozna sie dowiedziec tym bardziej jak rodzi sie pierwsze dzieciatko.. ja jestem zielona w tych sprawach wiec troche sie boje jak to bedzie 😉 ale kazdy rodzic odchowal to i ja dam rade ;D

Uciekam na urodziny do szwagra 😉 Miłego wieczorku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja na jutro umówiłam się z moja osobistą położną, podpisze z nią umowę w ramach NFZ i nie będę za nic płaciła. Istnieje możliwość że będzie przychodziła do domu i obejmie mnie opieką jako ciężarną a potem opieką okołoporodową. Jej odwiedziny są w liczbie nieograniczonej. W szpitalu gdy byłam to położna ją poleciła bo kiedyś tam pracowała i jest możliwość że będzie mogła uczestniczyć przy porodzie a po porodzie to nawet w szpitalu odwiedzi dowiedzieć się czy wszystko jest OK.

Kocik zazdraszczam u ciebie coś się ruszyło a u mnie nadal nic. Szybkiego porodu życzę 🙂

A teraz to Wam się pożalę bo jest mi straszecznie smutno 😞 😞
Nie widziałam się z siostrą od marca, na dziś się umówiłyśmy, że mnie odwiedzi i sobie pogadamy. Słysze dzwonek do drzwi a tam kto moja siostra z koleżanką z którą wynajmują dom w Anglii-koleżanka miała zrobić im odprawę i wydrukować bilet. Nie miałam okazji nawet swobodnie porozmawiać z siostrą, ani nic. Potem dowiaduję się że moja siostra nie posiedzi u mnie bo tato po nią przyjeżdża a jej koleżanka zabierze się z nimi bo ja podrzucą gdzieś tam. Fajnie wyszło na to że gdybym nie miała drukarki to by wcale nie przyszła. Powiedziałam jej co myślę to usłyszałam że robię jej wyrzuty. Kurcze mogła uprzedzić że sama nie będzie i wpadnie tylko na chwilę, bo nie ma czasu, całkiem inaczej by to wyglądało i nie było by mi przykro. Teraz nawet nie mam ochoty z nią rozmawiać. Pominę że gdy ona była w ciąży to zawsze mogła na mnie liczyć, pogadać itp. po prostu przykro 😞 do tego wszystkiego tym razem zabiera już na stałe córkę (moją chrześnice) i nie wiem kiedy ją zobaczę 😞
No wygadałam się i już mi lepiej. Idę zjeść jeszcze pączka na poprawę humoru.

Cholerne hormony 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia uśmiech ma by ć nie wolno się smutac bo Hanulka też będzie smutna 😞

u nas też padało teraz już sucho... mały śpii zaraz pewnie zacznie się budzić bo jadł o 13:00 i już jego pora 2 h temu była ale przy okazji się wykąpie nakarmi i dalej pójdzie w kimęęę.

Aniu co z tą przepukliną? jak się ją stwierdza?? co do pleśniawek to u nas też spokój po kąpieli zawsze przemywam mu w buźce przegotowaną wodę na wacik i dziąsełka mu wycieram..

Aga trzymam kciuki!! :* oby szybko poszło./. ja rodziłam w czwartek to wyszłam w sobotę ale gdybym urodziła po 10:00 to wyszłabym pewnie w poniedziałek chyba ze w niedziele też są wypisy bo urodziłabym po obchodzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neniu oj nie smutaj się...wiem ze Ci przykro i wiem co czujesz bo moja siostra i mama dopiero teraz zaczęły się coś interesować i dopytywać jak praktycznie jestem już jedną nogą w szpitalu....ale jak moja sister będzie w ciąży to pewnie będzie inaczej...ale nie chcę was tu zanudzać układami rodzinnymi.
a mnie już rusza? heheh w końcu kochana mnie ruszyło...najwyższy czas 😁

puki co jestem w domciu 🙂 i miałam już jeden konkretny skurcz. heheh no do porodu to jeszcze więcej ich potrzeba ale chociaż jakaś zmiana 🙂
Justyna myślę że przekibluję weekend w szpitalu ale jest mi to obojętne coby już mieć kluska przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Aga trzymam kciuki oby szybciej 🙂
Tysia nie wiem jak ona to stwierdza ale powiedziała mi to zaraz po obejrzeniu pępka i okolice brzuszka koło pępka troszkę ponaciskała i potem powiedziała,więc albo jest za twardy albo nie wiem,bo się nie znam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
dziewczyny mam wrazenie ze mam malo mleka cycki ciagle mikkie a mala ciagle na cycku by wisiala... Co mam zrobic? Niby malej sie ulewa ale czy sie najada nie wiem. poza tym ma ona ciagle czkawke co moze jej pomoc?


Kasiu na bank sie najada a skoro jej sie ulewa to moze nie odbija jej sie wystarczajaco. Wiem ze jak dziecko za duzo zje i nie odbeknie moze pojawic sie czkawka, u mojej jest to samo. Cycki tez mam miekkie, mialam juz pare dni po nawale miekkie cycki a mleka mam az za duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ale dzidzia tez powinna pic polozna kazala dawac poza mlekiem wode i herbatke 🙂


Aneta mylisz sie, dziecku ktore jej karmione mlekiem matki nie jest potrzebne dopajanie, moze jak jest na butelce to moze tak ale z cycka leci najpierw mleko bardziej wodniste. Kasia jak mala ma czkawke to daj jej cycka az jej nie przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma potrzeby dopajania maluszkow, jesli sa na piersi.. to do pol roku nie musza dostawac nic innego oprocz mleka mamy...

Kasiu, czkawke moze miec dziecko z kiki powodow..Po pierwsze niedojrzaly uklad nerwowy, po drugie jesi zbyt duzo powietrza lyla przy jedzonku no i po 3 od wychlodzenia....
jak mocno czka, to albo jej daj piers, albo otul ja jakims kocykiem 🙂)

My walczylysmy z czkawka przez chyba dwa miesiace ;///

A co do miekkich cyckow, mozesz takie miec 🙂) a jesli pokarm masz to mala na pewno sie najada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...