Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
midorada napisał(a):
Ja dwa dni po Tobie 25go 🤪 🤪 🤪

A ja 21 😁 😁 tyle że mi stuknie 24 🤪 2 dni wcześniej od Ciebie Kozinka haha 😜

to za rok jak już nie będziemy w ciąży to dzieci zostają z tatusiami i musimy się spiknąć na jakiegoś drinka lub piwko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Mam takie dzieci w rodzinie. Najmlodsze ok 2 lata, a najstarsze 6 czy 7 lat...

http://www.frm.org.pl/a/nie-nowotworom-u-dzieci przeczytaj,ja moją zapisałam a na fb fundacja podaje,że w Toruniu sa jeszcze miejsca 🙂 jeśli ktoś byłby chętny z Twojej rodziny to może skorzysta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Mam takie dzieci w rodzinie. Najmlodsze ok 2 lata, a najstarsze 6 czy 7 lat...

http://www.frm.org.pl/a/nie-nowotworom-u-dzieci przeczytaj,ja moją zapisałam a na fb fundacja podaje,że w Toruniu sa jeszcze miejsca 🙂 jeśli ktoś byłby chętny z Twojej rodziny to może skorzysta 🙂


Dzieki Kozinka - przekaze kuzynkom, zwlaszcza, ze w rodzinie byly nowotwory... Dzieki wielkie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Koniecznie, zwlaszcza, ze bede wtedy swietowac swoje 35te urodziny 😁

to mam nadzieję,że pojawisz się w PL na czas 😜


To pewnie bedzie ok swiat Wielkanocnych, tak wiec przyjedziemy na pewno. Mysle, ze to bedzie nasza pierwsza podroz z synusiem do Pol. No chyba ze wybierzemy sie w grudniu - chociaz jeszcze nie podjelismy ostatecznej decyzji... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Mam takie dzieci w rodzinie. Najmlodsze ok 2 lata, a najstarsze 6 czy 7 lat...

http://www.frm.org.pl/a/nie-nowotworom-u-dzieci przeczytaj,ja moją zapisałam a na fb fundacja podaje,że w Toruniu sa jeszcze miejsca 🙂 jeśli ktoś byłby chętny z Twojej rodziny to może skorzysta 🙂


Dzieki Kozinka - przekaze kuzynkom, zwlaszcza, ze w rodzinie byly nowotwory... Dzieki wielkie!!!!

nie ma za co,to jest bezpłatne,umawiają na godziny 🙂 nic nie kosztuje a może pomóc 🙂 ja idę bo profilaktycznych badań takich u nas nie ma 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Koniecznie, zwlaszcza, ze bede wtedy swietowac swoje 35te urodziny 😁

to mam nadzieję,że pojawisz się w PL na czas 😜


To pewnie bedzie ok swiat Wielkanocnych, tak wiec przyjedziemy na pewno. Mysle, ze to bedzie nasza pierwsza podroz z synusiem do Pol. No chyba ze wybierzemy sie w grudniu - chociaz jeszcze nie podjelismy ostatecznej decyzji... 🙂

nie no w grudniu to ja jeszcze pewnie będę tankować piersią 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra ja lecę się wyłożyć na łóżko 🙂
na razie jest całe moje dopóki się mi mała koza nie wciśnie jak się przebudzi w łóżeczku i dopóki jej tata nie wróci z pracy,ale muszę jeszcze przemyśleć czy mu nie pościelić na ziemi bo mnie wkurzył dzisiaj 😁 więc może i na całą noc będzie całe moje to łożko 😁 😁
miej nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Ja tez mam taki zamiar, ale mysle, ze nie bedzie w niczym przeszkadzac. Podroz z UK do Pol zajmuje nam 4 godziny od wyjscia z domu na lotnisko. Mam nadzieje, ze da sie to wszystko pogodzic 🙂

mi chodziło o to,że wtedy piwka się nie wypije tylko sok ☺️
dobra lecę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Ja tez mam taki zamiar, ale mysle, ze nie bedzie w niczym przeszkadzac. Podroz z UK do Pol zajmuje nam 4 godziny od wyjscia z domu na lotnisko. Mam nadzieje, ze da sie to wszystko pogodzic 🙂

mi chodziło o to,że wtedy piwka się nie wypije tylko sok ☺️
dobra lecę 🙂


Aaaaaa 😁 Ja nawet o tym nie pomyslalam 😁 😁 😁 Taka gula ze mnie 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Spij wiec smacznie. Ja z mezem jade jeszcze przewiesc kilka walizek z ciuchami do nowego domu - ale nie chce mi sie za bardzo 🤢 🤢 🤢 🤢

o tej porze? bo nie ma wielkiej różnicy chyba w czasie 🥴 no to wytrwałości 😘 dobranoc 😘


Moj maz 45 min temu z pracy wrocil, a ja w ciagu dnia sama nie pojade bo za ciazkie diabelstwo... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
midorada napisał(a):
Ja dwa dni po Tobie 25go 🤪 🤪 🤪

A ja 21 😁 😁 tyle że mi stuknie 24 🤪 2 dni wcześniej od Ciebie Kozinka haha 😜

to za rok jak już nie będziemy w ciąży to dzieci zostają z tatusiami i musimy się spiknąć na jakiegoś drinka lub piwko 😜

bardzo chętnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja wam powiem co moja corcia zrobila w wieku 5lat...leci piosenka Rynkowskiego -dziewczyny lubią brąz a ona na to "nieprawda dziewczyny lubią sex" pytam ja co Ty corciu mowisz a ona "a cio Ty myslisz ze ja jestem glupia cio same Ci majtki spadły a tacie same sie zdjely" 😁 😁 😁 wyobrazcie sobie moja mine myslalam ze zapadne sie pod ziemie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...