Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandra właśnie nie wiem 🥴 u mnie będą jajka i napewno jakaś szyneczka i to co się święci,a sałatkę to chcę na przekąskę i nie szaleję z jedzeniem,bo wiem,że nas nie będzie,a zawsze coś się jeszcze gdzieś dostanie na wynos 😉 ale ten jeden placek i sałatkę to wypada mieć i tutaj dopadła mnie bezsilność ☺️
Maja u mnie wczoraj było pięknie cieplutko a dzisiaj tylko deszcz za oknem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mężuś zostal dziś dłużej w pracy a mama ma wolne wiec przyszłam do niej na obiadek a ze nie chce i ie jeszcze isc do domu to weszlam sobie u niej na kompa 🙂

Jeśli chodzi o sałatke na sybkiego to ja polecam co takiego:
Kapusta pekińska
Pierś z Kurczaka
Majonez
2 zupki chiński vifon

Pierś kroimy na małe kawałeczki i podsmarzamy
Makaron z zupek chonskich drobnimy i przysmazamy az się zarumieni
kapuste szatkujemy
Wszystko razem mieszamy z majonezem i odrobina przyprawy z zupki chinskiej i pieprzem

Możana też dodac kukurydze 🙂

Uwielbiam ta sałatke ale jest ona dobra tylko przez jedendzien na nastepny dzien nie jest juz taka smaczna 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
opowiadalam Wam jak bylam w szpitalu to lezala ze mna dziewczyna ktora urodzila w 28tyg synka dzidzia przezyla ale tylko 6 dni 😞jak sie przebierala ktoregos dnia to widzialam tatuaz na ramieniu Piotruś i był w chmurkach i mial skrzydelka jak aniolek ..to jest straszne ...
ja zauwazylam ze bog to karze tych dobrych ludzi a Ci zli to zyja ciesza sie i nie maja problemow i czemu jest taka niesprawiedliwosc na swiecie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
opowiadalam Wam jak bylam w szpitalu to lezala ze mna dziewczyna ktora urodzila w 28tyg synka dzidzia przezyla ale tylko 6 dni 😞jak sie przebierala ktoregos dnia to widzialam tatuaz na ramieniu Piotruś i był w chmurkach i mial skrzydelka jak aniolek ..to jest straszne ...
ja zauwazylam ze bog to karze tych dobrych ludzi a Ci zli to zyja ciesza sie i nie maja problemow i czemu jest taka niesprawiedliwosc na swiecie 😞


Racja Aneta takiej pijaczce czy narkomance to prawie nigdy nic nie jest rodzi zdrowe dziecko, a my normalni ludzie staramy się chuachamy i co??? Dlatego ja każdego dnia modlę się o zdrowie dla Syneczka, jak w 23 tyg. trafiłam teraz do szpitala to nie wiem ile zdrowasiek zmówiłam by było wszystko dobrze, na szczescie na razie jest i mam nadzieje ze tak juz zostanie do konca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia super że wyniki dobre 😉

To co czytałam co Czarna piszesz to na prawdę serce aż do gardła podchodzi... 😞 bardzo współczuję rodzicom. już nawet nie mogłam się skupić na reszcie treści co pisałyście...cały czas mam ich przed oczami, co muszą czuć i przeżywać 😞

dzięki dziewczyny, lepiej się już czuję oprócz gardziołka. tak jak wam pisałam miałam dziś auto do dyspozycji więc śmiałam się że nawet bez celu po Gdyni będę jeździć hahaha, ale porobiłam zakupki mięsne i tylko na sałatki pozostało do zakupienia 🙂

co do galotów to tak jak Sandra pisze. gaci nie wolno było mieć i szybko pamiętam że przed obchodem ściągałam i gołe dupsko wystawiałam 😁 😁 😁
ale już zakupione mam i w szafie czekają ale nie takie jak masz Ty Justyna tylko takie figi no i mega wkładziochy do zestawu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Super 🙂)

A ja kiedy?? 🙂 Koniec wrzesnia 😁


to na kiedy masz termin?
koniec września bardzo porządne człowieki się rodzą hihihi wiem sama po sobie 😁 😁 😁 bo ja jestem 29 hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...