Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Ja mojej nakladam pieluche jak ma cieczke ale ona i tak malutko plami. Kocik skocz do sklepu i jej kup po co masz latac jak szalona z mopem. A jaka masz rase?


no moja jest dużym psem bo to labrador więc plami sporo. małe psy mniej plamią, czasem właściciele nie zauważają że miały cieczkę 😉


mój też biszkopcik jakoś nie wyobrazam sobie jej w pieluszce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Verandzia ty juz jestes w 40tc 😉 Chodzisz teraz jakos do gin albo chociaz na KTG?

Ja mialam miec psa ale doszlo do pomylki i dostalam suczke. Nie mialam serca jej oddac i wymieniac na pieska bo od pierwszego wejrzenia sie w tej malej kulce zakochalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w piątek oddałam krew i mocz na badania, zwykle tego samego dnia były wyniki, a tu jeszcze cisza... mam nadzieję, że wszystko w porządku. Za godzinkę idę do mojej gin, ale Julci nie zobaczę, bo maszynę ostatnio z gabinetu przenieśli do innego 😞 Stęskniłam się już za widokiem buźki, łapek, nóżek...

Ostatnio tydzień byliśmy w naszym domu w którym nie mamy dużego lustra, wczoraj dopadłam duże, takie że mogłam się zobaczyc cała i zobaczyłam MEGA rozstępy pod brzuchem. Ostatnio Bartek mówił mi, że trochę są, ale niewielkie ale to co zobaczyłam pozbawiło mnie humoru na dosc długo... obiecał codziennie smarowac, podobno juz jest lepiej - to ja się pytam jak tam było wczesniej 😞 😞

Weroniczko, już za moment 40 tydzień będzie - aż tak dobrze tam maleństwu, że nie daje żadnych znaków wyjścia na świat 🙂 ja to się o 2 tygodnie spóźniłam, mama modły odprawiała, żebym się nie urodziła we Wszystkich Świętych i pomogło, 31.10, a miałam byc prezentem dla mojej cioci na imieniny na 15 października. Moze nasze szkraby nie zrobią nam takiego numeru 😁 Oj teraz to już rozpakowywanie będzie co kilka dni następowało.

Tak sobie myślałam mamusie, że może założyłybyśmy sobie jakies supertajne forum nie do odnalezienia i wytropienia na googlu, takie mamusiowe? Bo nasz brzuszek jawny, każdy może poczytac, zresztą niebawem zniknie w odchłaniach archiwum, nie każda przekonała się do facebooka. A na takim forum to i fotki łatwo pododajemy, i na niektórych są czaty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak leżałam w szpitalu to miałam na sobie założone koszule do karmienia a Klaudia była u mnie tylko raz,a dzisiaj powyciągalam je żeby poprasować je jeszcze i dokończyć pakowanie a Klaudia jak zobaczyła te koszule to wzięła jedną i pyta mnie czy "ała" bo jak byłam w szpitalu to miałam wbity wenflon i nikt jej nic nie mówił,że to jest ała a ona sama na to wpadła i sobie zapamiętała 😮 no i mówię jej,że pójdę znowu do szpitala i przyjdę do domku z dzidziusiem a ona mnie pyta i pokazuje mi koszule i rękę i pyta czy ała 😮
szok,że ona aż tyle rozumie 🤪 pomyślałby kto,że jej się jakąś bajkę wciśnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
jak leżałam w szpitalu to miałam na sobie założone koszule do karmienia a Klaudia była u mnie tylko raz,a dzisiaj powyciągalam je żeby poprasować je jeszcze i dokończyć pakowanie a Klaudia jak zobaczyła te koszule to wzięła jedną i pyta mnie czy "ała" bo jak byłam w szpitalu to miałam wbity wenflon i nikt jej nic nie mówił,że to jest ała a ona sama na to wpadła i sobie zapamiętała 😮 no i mówię jej,że pójdę znowu do szpitala i przyjdę do domku z dzidziusiem a ona mnie pyta i pokazuje mi koszule i rękę i pyta czy ała 😮
szok,że ona aż tyle rozumie 🤪 pomyślałby kto,że jej się jakąś bajkę wciśnie 😁


a to mamusi niespodziankę zrobiła że tak wszystko skojarzyła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotko potem to pewnie z brzuszka przeniesiemy sie na mamusie.net 😁 moje posty widzą tylko znajomi i zdjecia wiec ja tu jestem tajna tylko dla czerwcowo-majowych mam 😁
ja własnie jem manhattana pomaranczowego 😁 100 lat ich nie jadłam 😁 a na obiad pieczarkowa i grzaneczki musze podsmażyc na masełku 😁
Aniu taka mała a jednak tyle rozumie widze też jak jest z moją siostrzenicą niby mała (15 miesiecy) a tyle rozumie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
zaczym Was nadrobie to napisze tylko tyle 🙂
ADAM JEST W DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka super wieści !! cieszę się razem z Tobą 🙂 jednak wszystko się poukładało po Twoje myśli 🙂 🙂 🙂 😎

Ja juz po obiadku 🙂 Tysia narobiłaś mi smaka na lody Ty niedobra Ty 😜

Kozinka
taka malusia ta Twoja córcia a jaka rozumna 🙂

Ja dzisiaj ide na powtórkę z urodzin siostry, mamie została jeszcze torcik i jeszcze ma sernik 😜 😜 czyli ide na obżarstwo 🤪 🤪 tzn jadę , bo nie dojdę o własnych siłach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...