Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ehhh... ja tam na temat facetow i ich postrzegania sie nie wypowiadam...
ja majac 18 lat sie wyprowadzilam z domu i uwierzcie, ze od tamtego dnia nie dostalam od mojego ojca ani grosza ;/ co wiecej jak mama kiedys kupila mi tanszy proszek na promocji to ukrywala, zeby nie wiedzial ze nie wziela ode mnie za niego pieniedzy...
Nie chodzi o utrzyywanie ale czase moze warto zapytac czy dzieciak ma co zjesc 🙂)
Ale przynajmniej wszystko co mam.. zawdzieczam sobie i Darkowi!!!

No ale niestety takie rzeczy kiedys wracaja do ludzi i bedzie bardzo zdziwiomy jak o niego nikt sie na starosc nie zatroszczy...bo na mnie nie ma co liczyc ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ehhh... ja tam na temat facetow i ich postrzegania sie nie wypowiadam...
ja majac 18 lat sie wyprowadzilam z domu i uwierzcie, ze od tamtego dnia nie dostalam od mojego ojca ani grosza ;/ co wiecej jak mama kiedys kupila mi tanszy proszek na promocji to ukrywala, zeby nie wiedzial ze nie wziela ode mnie za niego pieniedzy...
Nie chodzi o utrzyywanie ale czase moze warto zapytac czy dzieciak ma co zjesc 🙂)
Ale przynajmniej wszystko co mam.. zawdzieczam sobie i Darkowi!!!

No ale niestety takie rzeczy kiedys wracaja do ludzi i bedzie bardzo zdziwiomy jak o niego nikt sie na starosc nie zatroszczy...bo na mnie nie ma co liczyc ;//


Ja tez wszystko co mam zawdzieczam sobie i Mojemu Mężowi ! i przynajmniej wiem ,że nikt mi nie wypomni!! ani głupiej łyżki ani kubka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
hej Kochane jestem w szpitalu, skurcze reguralne co 10 min wg Ktg ok 100 rozwarcie narazie małe jak do jutra nie postapi to pujde do domu jeszcze no ale trzymajcie kciuki by poszło 🙂


no to 3mam kciuki Kochana 🙂 niech Wiktorek już wychodzi do Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
ooooj, chyba pierwszy skurcz mnie zlapal... juz puscilo ale bolalo :-(

mnie taki męczą już parę dni, dziś przez godzinę ale mineło.

Emi oby wkońcu Twój Leniuszek wyprowadził się z brzuszka 🙂 Lekkiego porodu Kochana życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
dzień dobry bóle mam już co 6-5 min do tego plamie na różowo mam nadzieje ze dziś urodze 🙂



super 🙂 trzymamy kciuki 🙂 🙂
jak się dziś sprężysz to będziecie z Midoradą razem obchodziły urodziny 🙂
bo mamy kolejnego brzuszkowego dzidziusia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Midorada urodziła 31 maja o 1.37 przez cc, Dominiś waży 3300 i 53cm GRATULACJE

Kasiu jak byś mogła to uzupełnij tabelkę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak poza tym to witam się nadal w dwupaku 🙂

Nenia śliczna hipcia z Ciebie 🙂
Dorota fajnie że już jakieś przepowiadające skurcze się pojawiają, u mnie ciszaaaaaaa......no może wczoraj mnie trochę jak na okres bolało

kurde...weszłam w fazę stracha i nerwowania się że ja to żadnych bóli nie mam, żadnych skurczy....i czy w ogóle będę w końcu miała? i jeszcze te wczorajsze krzyki z porodówki....matko....znów mi się śniło że urodziłam hahaha i to jeszcze na dodatek u gina na fotelu przy badaniu 😁 także mam zdecydowanie fazę paniki.....

Sandra powiem Ci że najlepiej jest nikomu nic nie zawdzięczać i nie usłyszeć nigdy od nikogo że to co masz masz dzięki tej osobie. Ja nigdy czegoś takiego nie usłyszałam bo i nawet nie miałabym podstaw bo też do wszystkiego doszłam sama. od razu po LO poszłam do pracy i na studia i musiałam sobie radzić. wiem że moi rodzice gdyby mogli to by mi pomogli ale czasy wiadomo nie były za łatwe a i ja choć mogłam im odciążyć 🙂 jak byłam w pierwszej ciąży mama mi pomogła, nie powiem coś kupiła dla Marcinka ale teraz z kolei dopiero tydz temu zaczęła się o moją ciążę dopytywać, czy ich poinformujemy jak będę rodziła, czy z Marcinem sobie poradzimy, że mamy dać znać to ona do niego przyjedzie.....kurde...babcia się obudziła.....na dwa tyg przed terminem.....przy tej ciąży nie dostałam nawet smoczka dla dziecka i powiem wam że nawet się cieszę mam ich wszystkich w nosie..... 😁
ale tak jak piszesz...potem na starość będą potrzebowali pomocy a całym swoim życiem człowiek sobie układa jakie ma się z rodziną układy. mój dziadek całe życie był niedobry dla babci i teraz powiem wam że nie mam takiego odruchu żeby mu w czymś pomóc....bo to tak jak Sandra piszesz, takim jakim jesteś to do Ciebie wraca.

no nic kurde rozpisałam się, pewnie nie bedzie wam się chciało czytać :P

Justyna czas leci jak szaaaalony to już tyle minęło od narodzin Adasia???a tu nie które jeszcze się kulają 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeczytalam 😉) i zgadzam sie w 100%. Najlepiej samemu dojsc do wszystkiego i koniec 😉)
my nawet wesele sami organizowalismy..skromne bo skromne, ale za swoje 😉

A jesli chodzi o moja mame to jest niezastapiona. Ruszyc,by sie nie mogla, a przyszla by mi poprasowac, albo zostala z Nadia. Wiec Ona zawsze moze zwrocic sie do nas...
Teraz sobe troche odpocznie 😉)

MIDORADA gratulacje!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe no dużo jak na poranne pisanie/czytanie naskrobałam 😉

no a teraz czekamy na wieści od Emi...kurcze wszystkie po kolei się rozpakowują a mnie panika ogarnia 😁 😁 mam nadz że jak przyjdzie czas to się człowiek zepnie i jakoś pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉))
Kocik musisz pisac z samego rana, a nie tlumie 🙂) Wtedy Cie nie pominiemy 😉)
Ta koncowka to normalnie nahgorsza...
Ja tez sie bede wsciekac u siebie pewnie, bo laski z poczatku sie rozpakuja sierpien/ wrzesien a ja bede pewnie czekac do konca wrzesnia 😞 No ale coz tam 😉)
Weszlo to i wyjdzie kiedys 😉)

Sialala, ide w poniedzialek do pracy i bede rozwazac czy moge wrocic choc na dwa tygodnie do biura 😉) a nuz sie zgodzi, zebym jej papiery porobila 🙂) i np. od 7- 15 chodzic bede 🙂) ale nie wiem czy warto robic zamet, bo tam ciagle jakies problemy maja z tymi godzinami ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolejne miłe newsy!!!

DOROTKA GRATULUJE!!!

Dominiś już jest z mamunią 🙂 ale mam banana na twarzy 🙂
kolejny miły dzień 🙂

Coś mi się zdaje, że 31 maja będzie jeszcze dla Wiktorka 😘 😘 😘
EMI TRZYMAM KCIUKI!!!!


Nenia ślicznotka z Ciebie i Twojego Brzuniacza 🙂
Ciekawe jak tam Kozinka 🙂

Jeju, jak fajne, każdy dzień przynosi nam pociechy 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry
Tabelke uzupelnilam jest juz 6 rozpakowanych mamusiek, przewaga chlopcow jak na razie 4:2 (w tym 3cc na 3 sn)

Midorada Gratulacje 🙂

Kocik nie martw sie terminy mamy prawie te same w suwaczkach idziemy leb w leb i ja tez nie czuje zadnych boli, skurczy doslownie nic. Nic sie u mnie nie rusza w kierunku porodu nawet brzuch ciagle wysoko i twardy. No moze od czasu do czasu od wczoraj zaboli leciutko jak na okres w dole brzucha ale wydaje mi sie ze to przez jedzenie na noc czeresni i kto wie czy nie popedzi do wc a potem pewnie znowu zadnych oznak nie bedzie.

Teraz czekamy na wiesci od Emi-rose

Co do mnie wstawilam rano ture prania ciuszki co wczoraj dostalam i poszlam dalej spac. Zaraz je powiesze, ubiore sie bo 20 min temu gdzies wstalam, wstawie nastepne pranie(tym razem nasze) i czeka mnie prasowanie. Jeszcze cs zjem na sniadanie ale pomyslu nie mam, juz mi sie przejadly kanapki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...