Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

oki widze ze pisze sama z sobą:laugh: :laugh: :P 🙃 wiec uciekam na............M jak miłość:P 🤪 🤪 😁 😁 🤪 no i jeszcze popijam piweczko:laugh: 😉 żegnam sie dobranocnie 😘 😘 😘 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
badanie na kiłe to nic strasznego, tylko krew pobierają...ja to miałam na początku ciąży, a badanie na tarczycę to sama sobie zrobiłam...chyba to nie jest obowiązkowe za to kiła napewno!!
powodzenia jutro Karina!
CieSia ale Ci dobrze z tym piweczkiem, ehh :laugh: mój mąż też popija a ja herbatkę do towarzystwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki 🙂 🙂 Widze ze juz zauwazylyscie, ze Ciesia nie ma serca i nas katuje piszac o piwku 🤪 🤪 🤪 To jeszce nic... jak Was nie bylo na forum to pila wino i grzanca i za kazdym razem sie chwalila:P:P
Oj ciesia 😘 niedobra Ty:P:P
Ja spadam dziewczyny na te badania, a jestem taka glodna, ze szok..... Jest 6 a jak o 8 zjem to bedzie dobrze 🥴

Do uslyszenia wieczorkiem 😘
A i dzis 26 tydzien zaczynam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!
Karinka - przpraszam Cie bardzo - dopiero teraz przeczytałam..:/ - trzeba iść na czczo ale tą glukozę można rozpuścić w wodzie z cytryną albo w herbatce z cytryną - wtedy jest podobno lepsze - ja akurat nie cierpię pić napojów więc dla mnie to było paskudne - ale mam nadzieję że Ci smakowało 🙂 jeśli chodzi o reakcję organizmu to z tym też podobno bywa różnie - jak ja weszłam na drugie pobranie krwi to pani sie mnie spytała czy tego nie zwymiotowałam hihi powiem Ci że się wahałam ale jak bym zwymotowała to trzeba by było powtarzać hihi
na tarczyce ja nie miałam badań chyba, na kiłę miałam i to się robi chyba 2 razy nawet 🙂 a kiła to choroba weneryczna inaczej syfilis czy syf 🙂 no nie wam jak Was ale mnie z Grzesiem to śmieszyło
a ja kupuje krzesełko Rozalce 🙂 a Bartuś ma już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał:
Witam mamusie, miłego dnia dla wszystkich 🙂
dobrze, że nie jest tak pochmurnie jak wczoraj
Karina, daj znać jak po badaniach?
Na samą myśl, że i mnie to w krótce czeka robi mi się niedobrze 😞


---------------------------------------------------------------


Asiula a może Ci posmakuje? - reakcje są różne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 😘
Karnka jak po badaniach smakowało??:laugh:
cruella w pracy a taka piekna pogoda 🙂
bhrka Bartek ma krzesełko ale rozalka nie jest jeszcze za malutka??
asiula a mi glukoza smakowała no może za dużo powiedziane ale nie było tragedii ale szału też nie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny 🙂 Ja juz w domku 🙂 powiem Wam ze nie bylo tak zle i nie najgorzej smakuje 🙂 Tyle krwi mi dzis pobrali ze szok.... Z obu rąk, i jedna tak mi klola, ze nia ruszac prawie nie moge. Pogoda faktycznie piekna, w sam raz na spacer ale na dzis mam juz dosc chodzenia... Zeszlam z siostra pol krakowa i nogi za przeproszeniem mi do dupy wchodza 😞 😞 😞 😞 Wspolczuję Ci Cruella, ze musisz w pracy siedziec. Od kiedy sie wybierasz na zwolnienie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina, super że po badaniach wszystko ok 🙂 i że nie było tak źle 🙂
ja też zrobiłam sobie dzisiaj mały spacerek, trzeba korzystać z pogody bo to pewnie już ostatnie takie ciepłe dni w tym roku 😞 a teraz już czekam z pysznym obiadkiem na męża



---------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wszystie urodzimy tzn. Ty Asiula i Cruella to musimy spotkac na jakas kawke i sie poznac tak w realu. Ciesia i Bhrka oczywiscie tez ale Wy juz po porodzie 🙂 A z Amii to nie wiem co sie dzieje, siedzi pewnie na innym forum. Trudno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina widzisz nie taki diabeł straszny jak go malują:laugh: dobrze ze ci smakowało:laugh: :laugh:
jestem za spotkaniem takim jak pisze karina 🙂 wtedy juz wszystkie bedziemy miec swoje pociechy :laugh: :laugh: a ja bede już miała roczniaka:laugh: 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu ciesze sie, ze sie lepiej czujesz i mam nadzieje, ze juz nie bedziesz chrowac przynajmniej do kad nie sonczysz karmic 🙂 Bardzo bym byla za spotkaniem, fajnie by bylo sie zobaczyc a nie tylko pisac...

Ja juz dziewczyny klade sie do lozeczka bo mialam meczacy dzien i padam. Jutro umowilam sie z mamusia bo sie juz za nia stesknilam:P:P:P:P
A i bylam tam na szlaku gdzi Cruella polecala naprawde fajne siuszki i bardzo tanie! Szkoda tylko bo nie ma spodni ciazowych.

Dobranoc Brzucholki 😘

A i Asie i Cruelle prosze o wklejenie zdjecia brzuszka bo sie jeszcze nie chwalilyscie:P:P:P

Buziaki dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki, ja już po pracy w domq, dziś troszkę później ale było parę spraw do załatwienia. Jestem jak najbardziej za spotkaniem, ale mam propozycje co powiecie na spotkanie przed porodem?? pogoda jeszcze w miarę ok, więc ciesia i bhrka będą mogły zabrać dzieciaki 🙂. Oczywiście dziewczyny ze względu na to że mają maluchy wybiorą miejsce i czas. Kawę będziecie mogły wypić w spokoju, w końcu tyle cioć będzie do bawienia hihihi.
Karinko jak wszystko pójdzie dobrze to będę pracować do końca listopada, potem chce już tylko delektować się ciążą i rosnącą we mnie Amelią 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...