Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

czesc Mamusie 🙂 Mnie wczoraj nie bylo bo nie ialam za bardzo czasu... Ale dzis jestem 🙂Niedawno wstalam zjadlam z mezem sniadanko i teraz siedziemy sobie razem 🙂 Ale paskudna pogoda sie robi... Nie lubie takiej! Buziaki:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.
Jestem jestem 🙂
Musze sie przyznać ze mieliśmy dziś wypadek samochodowy wracając z Ikei 😞 😞 😞 kupiliśmy tam nowy fotel do karmienia Bartusia za 49,99 🙂 tak sie cieszyliśmy ze nie duzo ze zostało nam troche kasy w kieszeni a tu pech i mamy samochód do roboty 😞 😠 😠 😠 Mąż mówi że ok 1500 zł 😞 normalnie sie ukatrupię!!! człowiek oszczedza jak może a tu taka glupia pizda stanie niespodziewanie na srodku drogi , a nam niestety przez tą pogode samochód wpadł w pożlizg 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 i bach uderzyliśmy w tył!!! mamy cały przód rozwalony!!!!
dobrze tylko ze Bartusiowi sie nic nie stało bo zadne pieniądze nie są ważne tak jak zdrowie a zwłaszcza dzeicka 😞 !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj - Cesia całe szczęście że nic się nie stało - tz. stało się ale że wyszliście Wy z tego cało...to straszne że tak łatwo o wypadek :/

a my siedzieliśmy calutki weekend w domu, wczoraj tylko zakupy i dzisiaj Grześ poszedł do kolegi, pogoda paskudna że nawet się nie chciało wychodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie! ja już jestem, właśnie wróciliśmy ale jestem strasznie zmęczona 😞
CieSia najważniejsze, że Wam się nic nie stało!!! Dzisiaj straszna pogoda, o wypadek niestety nie trudno, sami po drodze dzisiaj widzieliśmy kilka 🤨
Mam jednak nadzieję, że pogoda się zmieni bo ta nie nastraja optymistycznie 😞 Idę na herbatkę i małą kolację i jeszcze potem zaglądnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne chyba wierzyć w sny ze coś znaczą!!!
w nocy właśnie śniła mi się brudna woda i już wien a co!!!
tyle kasy pójdzie i jeszcze Alek załamany bo to jego cacko 🙂 co dopiero kupiliśmy nowy na wiosnę. Jestem jakaś załamana wykonczona tymi nerwami 😞 😞 😞
do jutra dziewczynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja 😘
Ja juz na nogach i popojam kawke 🙂 liczyłam że jak sie obudze i wyjże za okno to wypadek bedzie snem 🙂 ale nic z tego 😞 trudno 😞 tak jak Cruella napisała samochód rzecz nabyta:laugh: :laugh:
Man nadzieję ze wypoczynek sie udał dziewczyny ale pogoda raczej chyba nie dopisała?? 😞 ale grunt że było oderwanie od codzienności 🙂 🙂
Cruella ta kołyska super wygląda sama bym chciała taką:laugh: tylko nie mam zaufania do tej "automatyki" przy bujaniu 🙂 ale super kołyski fajna sprawa 🙂
Za oknem znowu szaro 😞 😞
A co z naszyn spotkaniem 😎 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙂 ja też już na nogach, trochę ze starszym zaspaliśmy, ledwo zdążył biedak do szkoły.
A po za tym znów szaro i ponuro.
Ciesia cieszę się że macie zdrowe podejście do tego, ale błagam Was uważajcie na siebie, wszystkie dziewczynki bo pogoda coraz gorsza.
Co do spotkania to nie wiem, ja się dostosuje.
Mam nadzieję jednak że nie każecie długo na siebie czekać.
Aha byłam na weeekendzie u znajomych , ona urodziła mieisąc temu, słuchajcie taka małą kruszyna to coś wspaniałego, nie odstępowałam jej na krok.
Teraz już jeszcze bardziej się nei mogę doczekać Amelci 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry w Poniedzialek 🙂 🙂 🙂

Cruella po pierwsze to widze, ze polmetek masz na brzuszku:P:P:P masz oklaska 😘
Mi sie w nocy snila moja niunia, ze byla taka słodka i ja kąpałam ale druga czesc snu byla nie przyjemna ale to tylko sen 😁
Co do kołyski to bardzo mi sie podoba, sama bym taka chciala ale niestety jest ona tylko na chwile a nie potrzebujemy z Pawłem wydatkow wiec kupilismy łóżeczko 🙂 i tak mamy ich za duzo.....
Cruella ja tez juz sie nie moge doczekac mojej Paulunki, chciala bym juz ja tulic, calowac i nie wazne, ze nie bede sie wysypiac 🙂 dlatego zazdroszcze juz Ciesi i Bhrka ze maja dzdzie obobok siebie..

Jatez własnie zjadlam snidanko i wypilam herbatke ale mam straszna ochote na kawke:P:P chyba sobie nie odmowie.
Moj maz kupil kalmary i zarzyczyl sobie na kolacje, podobno dobre 🙂 zobaczymy 🙂
Buziole 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂no dziewczyny ja też się dostosuję do spotkania 🙂 generalnie to nic nie robię więc mam czas hihi Cruella a Ty pracujesz do której? i codziennie? ktoś jeszcze pracuje?

a kołyska jest przepiękna ale maleńka i na chwilkę - właśnie spojrzałam do książeczki zdrowia Młodej i 6,5 kg ważyła gdy miała 2,5 miesiąca... może lepiej poszukaj takiej większej - przeciętna wielkość kołyski to 40/90 i powinna starczyć do 6. miesiąca, a z drugiej strony jest przesłodka i później i tak i tak musisz kupić łóżeczko więc na jedno wyjdzie 😉

Karina nie przejmuj się snami - z czasem są coraz gorsze i śni się codziennie coś - to chyba przez to że z czasem się coraz częściej budzisz do łazienki - po porodzie przejdzie wszystko 😉 tylko do dzidziusia będziesz musiała się budzić - ale to nie koniecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!

Ale brzydki, poniedziałkowy dzień nam się zrobił 😞 jakoś tak smutno jak taka pogoda, a ma być coraz gorzej 😞

Ja mam dzisiaj jakieś dziwne bóle w podbrzuszu i nie wiem co to i dlaczego i bardzo mnie to martwi, leżę od rana i staram się nic nie robić...mam nadzieję, że to przejdzie i że to nic poważnego 😞

Mój Rafał dzisiaj z domku pracuje więc mam ograniczony dostęp do komputera bo jemu cały czas jest potrzebny ale co jakiś czas go przegonię i będe tu zaglądać 🙂 🙂 🙂

Co do spotkania, to co powieiecie na ten tydzień? może środa np? póki nam się pogoda całkiem jesienna nie zrobi.

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciliśmy ze spacerku bo zaczeło znowu padać 😞 a Bartek w domu maruda 😞 😞 ja też do spotkania sie dostosuje tylko zeby nie padało bo mii bhrce bedzie zle dojechć z dzieciakami na taką pogode 😞 inaczej bło by gdybyśmy były zmotoryzowane 🙂 ja coprawda prawko mam ale teraz auta brak:laugh: :laugh: :laugh:
zabieram sie za gotowanie bo Bartek śpi:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
środa spoko 🙂 tylko żeby nie padało 🙂 - jak w piosence. Ja nie mam prawka hihi autem też Grześ codziennie do roboty jeździ więc też jestem niezmechanizowana 🙂
Asiula - może weź magnez albo nospe- brzuszek może boleć z przyczynzupełnie mechanicznych - macica się baaaardzo rozciąga. Mi lekarz kazał brać magnez od samego początku aż do 34tego tygodnia ciąży( bo działa on też anyskurczowo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też biorę magnez, nospe też mam ale mam nadzieję, że się bez niej obejdzie 🙂 Boli mnie tak jakby mi dzidzia cały czas na pęcherzu leżała bo biegam do ubikacji co 15 min 🤨

Zobaczymy co na temat środy powie Karina i Cruella i wtedy się konkretnie dogadamy, no oczywiście mam nadzieję że już padać wtedy nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał:
Ja też biorę magnez, nospe też mam ale mam nadzieję, że się bez niej obejdzie 🙂 Boli mnie tak jakby mi dzidzia cały czas na pęcherzu leżała bo biegam do ubikacji co 15 min 🤨

Zobaczymy co na temat środy powie Karina i Cruella i wtedy się konkretnie dogadamy, no oczywiście mam nadzieję że już padać wtedy nie będzie.


oj oby to było naturalne - ja też latałam ciągle do wc hihi bo moja Rozalka też była niziutko na pęcherzu ale nie pamiętam czy mnie wtedy to bolało, nawet przez pewien czas łykałam takie tabletki na pęcherz oczyszczające żeby rzadziej latać - takie po których się sika na niebiesko 🤪 🤪 ale o tym to już lekarz decyduje
aaa i często tak nisko leżą chłopcy - no ale moja Rózia nie jest chłopcem a tak leżała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...