Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Wazne ze mezowi nic nie jest 🙂 Ale dzis jest jakis niefartowny dzien, moj Pawel jadac dostawczym autem dw pracy rozwalil lampe kierowcy za nim bo mu sie drzwi otworzyly tylnie...

My juz po spacerze 🙂 Moja mala zapoznaje sie z zabawkami nad lozeczkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My siedzimy od dwóch dni w domu, za zimno a mała ma taki katarek nie katarek nie chce nic wywołać.
Jutro pójdzie bo jedziemy na Kościuszki na zakupy, to nasze pierwsze zakupy ihhiih. Pakujemy wózek i w drogę.
Zjadła teraz i zelżała mojego cycka coś mi się porobiło chyba przytkał się kanalik boże co za ból, w nocy maścią smarowałam a teraz wyssała wszystko i czuję się lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
ja żyję ale co to za życie...
w nocy więcej chyba nie spałam niż spałam bo Rozalka nie mogła spać na płasko - bo kaszel ani na pół leżąco - chyba niewygodnie 😞 no i na rekach tylko 😞 dzis chyba czuje sie lepiej, a ja probuje zobic temat ktorego nie potrafie zrobic - a juto ostateczny termin 😞 wiec sorki ze nie mam czasu na pisanie
🙂 a Asia niech odpoczywa - potem bedzie z tym ciezko - oby nie
a Szymcio niech siedzi jeszcze w brzuszku 🙂 hihi no chyba ze chce pomoc w prasowaniu
Aga super wiesci - nasza firma tez startuje 1 kwietnia 🙂
my kupimy u Ciebie mieszkanie jak tylko nam się uda uzbierać jakąś kaskę 🙂 tylko polecaj mojego elektryka hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kochana może nawiążemy współpracę, ponieważ nasza firma będzie docelowo świadczyć kompleksowe usługi od kupna po finansowanie i po wykończenie/ remont mieszkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE bo właśnie rozkręcamy z mężem firmę

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
a kochana może nawiążemy współpracę, ponieważ nasza firma będzie docelowo świadczyć kompleksowe usługi od kupna po finansowanie i po wykończenie/ remont mieszkania 🙂

no pewnie 🙂 było by świetnie bo właśnie szukamy klientów

Sylwia - ubranka śliczne 🙂 na pewno i Wam się uda hehe brzuszki rulez i bez brzuszka też biznes brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie dobry 🙂 ja juz na nogach a malama czkawke 🙂 🙂

Ubranka super 🙂

Gratuluje jeszcze raz otwarcia firm 🙂

Ubranka sliczne 🙂

Jak sie dzis czujecie?? Pogoda fatalna... znowu biało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze Kacperzasty zdrowy i grzeczny:: 🙂 my karmionko o 00:00 a potem o 6 pobodka 🙂

Krysia ogladalam fotki z linka na gg 🙂 Rozalcia to mała dama 🙂 jest śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane,
miałam nadzieję że my dziś pierwsze ale gdzie tam 🙂
My też nocka wspaniała, mała zjadła o 19 po kąpieli a potem o 3.30 i śpi nadal. Jestem nieprzyzwoicie wyspana hihi.
Niestety nie powinna tak długo spać, powinnam ją obudzić ale sama spałam jak suseł.
Karina pogoda fatalna masz rację niemniej jednak my musimy na zakupy jechać więc czekam aż się obudzi zjemy i jedziemy 🙂
A co z Elą?? dzwoniłam do niej wczoraj ale w ogóle nie odbiera telefonu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Kobiety boli mnie kręgosłup, w nocy do łazienki chodziłam zgięta w pół - reszta ok :P
I oczywiście coś na wesoło 🙂
leżałam na patologii juz ponad tydzien, dzien wczesniej dowiedzialam sie ze
jutro wyjdę, wiec mąz z samego rana jeszcze przed obchodem przywiozl mi plaszcz,
buty, czapke i kazal dzwonic jak juz bedzie wypis.Niedlugo pozniej byl obchod,
moj lekarz prowadzacy zbadal mnie,na co ja -panie doktorze kiedy bedzie wypis-a
on na to-oksytocyna i na porodowke-5cm rozwarcia!!!!W duzym szoku "zmienilam
salę", wokol mnie zaczela sie krzatanina, wywiad, kroplowka,lewatywa-oczywiscie
skurczy brak-a ja na to wszystko,ze ja mialam isc dzis do domu i ze sie wypisuje
na własne żądanie.Położne miały ubaw.Niecale 3 godziny pozniej mialam juz
core(zanim moja mama zdązyła ugotowac mi to co sobie dzien wczesniej
zazyczyłam).Moj maz byl w tak ciezkim szoku ze po wszsytkim poszedl dziekowac
poloznym i lekarzowi, ale zapomnial o jednym malym szczególe-ze z kieszeni
dzinsow wystaja mu jego boserki-kiczowate czerwone w wielkie serduszka-i tak
paradowal po calym oddziale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilysmy. Prawdopodbnie to calkowita nietolerancja laktozy i bialka mleka krwiego... Od dzis nowe mleko nutramigen. Takze nowa puszke nieotwarta pepti tez mam do oddania. Kazala kupic dicoflor i dawac raz dziennie a jakby sie biegumki powtorzyly to marchwianke i smecte. Ma to niestety po mnie. Mama mowi ze w 1 miesiacu zycia 2 razy lezalam z biegunka krwawa w szpitalu i tez dostawalam nutramigen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
ja dalej w tym samym stanie, w dalszym ciągu nic się nie dzieje więc czekamy dalej 🙂

Aniu, ja też chcę pączka jak przeczytałam że się zajadasz, ale już mi Rafał obiecał że mi kupi jak będzie wracał z pracy więc sobie zjem.

a teraz muszę się ubrać i zejść do sklepu...a mi się nie chce

Karinka, buziak dla Paulinki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...