Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyn y 🙂 Ja dzis bylam z mala na zakupach 🙂 byla bardzo grzeczna 🙂 🙂

Ania trzymamy kciuki 🙂 SZymon naprwno sie nie moze doczekac spotkania z Toba i Krzysztofem!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Hej dziewczynki, my już wiemy że noc przesrana, Amelia już się od godziny budzi co parę minut i tak będzie do 2 w nocy, potem ładnie uśnie i obudzi się o 3 i tak dalej i tak dalej...
Dzwoniła do /ani jest wkurzona rozwarcie dalej na 3 cm nic jej nie robią, niby podobno ma skurcze bo wychodzą na KTG ale ona ich nie czuje, jak do jutra nic się nie zmieni to wypiszę się na własne żądanie 🙂

Idę się umyć i położyć, o śnie mogę pomarzyć ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki jak dziś 🙂
My dziś kończymy 8 tygodni, ale czas leci. Dzieci z wiekiem grzeczniejsze, podobno bo nie Amelia hihih. Tak jak przewidziałam noc ciężka. Właściwie w ogóle nie spała. Rano się dziecko posrało, ale strasznie, dosłownie po same pachy i szyję tak że dziś zaliczyliśmy pierwszą kąpiel w dużej wannie, inaczej się nie dało hihihi. Martwię się tylko bo na rzadko, ale nic będziemy obserwować 🙂
Ciekawe jak tam u Ani??
Karina jak Paulinka spała??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki - znalazłam laptopa w szpitalu 🙂
Szymek ponoć ma 3150 🙂
Rozwarcie dalej na 3 mc, skurcze słabe według mnie bo na skali w granicach 80-100 ale zaczynają się robić regularne W zalezności od sytuacji na porodówce dziś lub jutro mam dostać kroplóweczkę na przyśpieszenie...i do domu mnie nie chcą puścić. 🙂 Może w końcu coś ruszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc Dziewczeta 🙂 🙂

Agus obserwuj kupke bo moja pp bebilonie tez zaczela robic miekkie a potem zrobila taka wodnista, lekarz powiedzial ze jek jedna jest takka to nie ma tragedii. NAm wczoraj lekarka powiedziala ze mozemy zaczac przechodzic na pepti bo nie wiadomo czy te wysypki nie byly od infekcji i nie ma sensu sie meczyc z tym syfem... jeszcze smieszne jest to ze jak jej zagedszczam nutritonem to zje 140 a jak daje normalnie to ledwo 50-90 😞

Aga moze sprobuj ja dzis w nocy wziac do Was do lozka i polozyc na brzuszku?? moze tak przespi ladnie chociaz pare godzin?? U nas noc super, o polnocy karmienie, o 5 sie przebudzila to ja wzielam do siebie i zasnela, o 6 zjadla znowu i spalysmy do 9:30. Zjadla chwile sie pobawila, wzielam ja na raczki i znow spi. na spacer dzis nie idziemy bo pogoda fatalna 😞 😞

Aniu trzymam kciuki zebys urodzila w najblizszych godzinach 🙂 🙂


Asiu a czemu Twoja Paulinka nie chce spac? Moze to kolki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

noc okazała się nie być taka straszna 🙂 Paulinka co prawda nie spała od 4:30 do 7 ale dałyśmy radę 🙂 za to teraz odsypia, Rafał położył ją na brzuszku i śpi jak zaczarowana i nawet mamie dała się przespać, tata też widzę że padł w drugim pokoju 🙂

Karinka, ja myślę że to nie są kolki, choć ekspertem w tym temacie nie jestem. Chyba dziecko więcej wtedy płacze, a ona chwilke popłacze i przestaje więc nie wiem. Dzisiaj np już nie ma takich akcji, zobaczymy co będzie wieczorem.

Sms od Ani a w zasadzie od Agi: Ania jest na porodówce, rozwarcie 4,5 cm. Jest szansa że do 15 urodzi.
POWODZENIA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...