Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czytałam rozne opinie i zle i dobre na temat krazka. POstanowilam sprobowac.

Aga zaklada sie go pierwszego dnia miesiaczki na 3 tyg, potem tydzien przerwy i tak w kolko.

Ani owszem moze wypasc i jest to nawet napisane w ulotce. taka jest prawda ze kazda metoda moze szkodzic. Zobacze jak mi sie to przyjmie, najwyzej wyciagne.

Daga u mnie dzis Paulinka marudzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
🙂 ja żyję dziewczyny hihi i olewam Was 🙂 - a tak serio - sobota i uczelnia i poza tym przez to że G ciągle w domu to ja mam mniej czasu - szok i zdziwienie i jeszcze G jak wróciłam z uczelni mówi że nawet sobie nie zdążył pograć przy Rozalce... no przesada moje panie że Rozalka nie pozwoliła pograć tatusiowi hihi i jeszcze notorycznie woła mamamamaamama hihi
ależ Bartek przystojny.... a jak tak za wcześnie wstajecie to ja Wam Rozalke podrzuce bo ona też 6 - i już do pracy gotowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arien, daj profil na naszą klasę tam ci prześlemy numer gg.
Źle trafiłaś bo w weekend tu jest straszna cisza, wszystkie czymś zajęte, no oprócz Krysi która na olewa hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
dosłownie dobry, moje dziecko spało pięknie jedna pobudka w nocy, super 🙂
Ale niestety musiałam ja dokarmić butelką, ale cycem też, a to co je buteleczkę odciągamy żeby nie stracić. Normalnie mały żarłok 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w niedzielę 🙂
Ja się wyspałam dzisiaj za wszystkie czasy 🙂 zjadłam pyszne śniadanko przygotowane przez Rafała i teraz odpoczywamy niedzielnie.
Jutro mam ostatnią wizytę u lekarza, mam nadzieję że powie mi że coś się ruszyło bo jak nie to wątpię że prędko urodzę...to czekanie jest teraz najgorsze.

Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny. My dzis trageidia... zarz jedziemy na strzelecka na pogotowie tylko czekam na mame. Mala wczoraj dostala wysypke, najpierw na czolku i polowie brzuszka, dzis byla rano na calym brzuszku a teraz jest juz wszedzie... dzwonilismy do naszej doktor, mowi ze prawdopodobnie jest to potowka ale mi sie wydaje ze jest tego za duzo...

Mam nadzieje ze to nic strasznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny!
no dziś was już nie olewam hihi - dziś olewam uczelnie a nawet nie ja tylko Rozalka bo się rozchorowała... no i szkoda mi było jej zostawić samą z tym bucem... z którym się wczoraj pokłóciłam

Karinko - miejmy nadzieję że to tylko potówki - myślę że niemal na pewno bo przecież niczego nowego do jadłospisu Paulinki nie wprowadziłaś( dobra strona butelki) - nie martw się wszystkie dzieci(albo prawie wszystkie) to przechodzą 🙂 - głowa do góry

Aga - to mam Ciu teraz dziecka zazdrościć hihi 🙂 - oj baaaardzo zazdroszczę!

Asiu 🙂 hhihi to widze że Paulinka leniuszek po mamusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki - wróciłam :P Miałam dzis koszmarna noc - co pół godziny do łazienki na siusiu :P Bartolini przecudny, ma za to brawko :P Agunia - Amelcia rośnie to zjeść potrzebuje 🙂 - ma to po przyszywanej cioci :P
Asiula mówię Ci, czekaj na mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem, zaraz siadam do kolacji, dziś niedziela to Andrzej gotuje hihi.
Karina daj znać co z Paulinką.
Ania nawet mnie nie strasz bo jeśli wda się w Ciebie to ani dokarmianie nie wystarczy hiihih.

Asia jutro byś mogła na przykład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero wrocilismy. Bylysmy w prokocimiu. Badali krew. Z krwia wszystko ok. To nie jest potowka... nie wiedza coto jest dlatego jutro mamy do dermatologa skierowanie. Zapisal krople odczulajace syrop i kapiemy od dzis w oilatum.

ZObaczymy co jutro dermatolog powie. Jeszce kupislismy nie to oilatum co trzeba bo mial byc soft i 60 zl poszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potowka to napewno niejest... mam nadzieje, ze jutro dowiemy sie czegos bardziej konkretnego. Mam nadzieje ze w nicy normalnie bedzie spala bo w dzien ciagle maudzi 😞 mam juz dosyc tego prokocimia....

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam cc...
Najpierw na dzień dobry były formularze. Pielęgniarka pyta: "gdzie Pani
mieszka". Ja: "w domu mieszkam". W końcu mąż wypełnił ten formularz, bo ja
straszne głupoty wygadywałam i dał mi do podpisania. Podpisałam się moim drugim
imieniem i panieńskim nazwiskiem... W ogóle tego nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...