Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
nooooooo Aga"nie pracuje" hihi
hejka dziewczyny w ten paskudny dzień - chyba dopadło mnie to co Asie jakiś czas temu
a do nas przyszło łóżeczko - i też chyba kupię jakąś pościel bo mam tylko za małe prześcieradełka z kołyski - ale te pościele to supełnie mi nie pasują bo po co mi komplet poszewka na podusie + poszewka na kołdrę... skoro żabka najczęściej śpi w śpiworku.... podusie ma tz jakiś jasiek mój ... ach moje biedne dziecko hihi, ale jak bym kupowała to bym wybrała z Puchatkowymiu motywami - ja też go uwielbiam 🙂

kurde Ela super ta koszulka - mam podobną ale mi z niej cycki wyskakują - nie to że mi jakoś przeszkadza ten fakt hihi
a Daga biedna jesteś z tym że nie możecie ten tegens 🙂 my mogliśmy całą ciążę - a na koniec jak Rozalka nie chciała wyjść to 2 - 3 razy dziennie - z zaleceń lekarza - nie dla przyjemności hihi ale przynajmniej Grzes się wyżył przed połogiem
a ja nie kupiłam tej koszulki w lidlu ... nie było rozmiaru 😞
a ochraniaczy mówie wam nie kupujcie bo mam i się podziele - kupiłam za grosze w lumpku niemal nie zniszczone a Ci ludzie chcą kosmiczne pieniądze - mogę wam dać biały z koroneczką u góry albo jakiś biały z zielonymi pastelowymi wstążeczkami - to która chce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taki spiworek 🙂 ja tez moge wydac ochraniacz bo kolezanka mi dalall a ja mam lozeczko turystyczne wiec miekkie 🙂 bezowy z misimi. jak ktoras chce to nie ma sprawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krysia, przecież dzień jest ładny, słoneczko za oknem 🙂

Ja kupuję pościel i śpiworek też sprawię i zobaczymy co Paulinka sobie wybierze 🙂 niech dziewczyna ma wybór 😉

Ela, udanego spacerku. Ja twarda jestem i się nie ruszam choć wizyta w sklepie przed robieniem obiadu mnie nie minie bo sobie przypomniałam że ziemniaków mi braknie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryia i Ela czy w zimie koniecznie musze nosic mala w kombinezonie czy wystarczy ciepla kurteczka i ocieplane spodnie?? Bo kombinezon mam taki jak spiworek wiec nie wiem jak to bedzie z noszeniem w nosidelku samochodowym... nie pomyslalam wczesniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki, zarzucam focha znów jak mnie nie ma to popisałyście 7 stron a tu dopiero 13 hihihi.
Byłam na zakupach w w weekend musze zrobić tort mojemu mężowi i kupowałam składniki, potem pojechałam do amamy i się zasiedziałam. Teraz gotuję obiad a potem jedziemy na to usg 4 d ale się cieszę zobaczę mojego szkraba.
Czy taki kombinezon śpiworek musi być?? ja nei mam ani jednaj sztuki i w sumie nie miałam kupować ale jeśli się to sprawdza to pewnie kupię.
Normalnie oglądnęłam prezent mikołajowy i normalnie aż żal że my nie możemy takich sexownych rzeczy wkładać, koszulka super 🙂 gratuluję wyboru.'
Co d o ciast z torebki hmmm zrobiłam parę razy i przyznam że były bardzo smaczne ale to pewnie zależy jakie.
u mnie koszmar w tej chwili w domu chodzę w butach bo boję się kapcie zabrudzić hihi, panowie dzisiaj malują a Andrzej właśnie pojechał po panele bo panowie wyrzucili karteczkę z naszym zamówieniem, szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, nie zarzucaj focha 😉

Ja muszę się zmobilizować i zejśc do sklepu bo obiadek niedługo trzeba zacząć robić 🙂już posprzątałam więc polowa sukcesu za mną 🙂 🙂 🙂

My dzisiaj wieczorem wybieramy się do Kolorino bo tam widziałam karuzelę która nam się podoba i chcemy dzisiaj kupić to się rozglądnę za jakimś śpiworkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Karina - spokojnie ciesz się że jesteście we dwójkę i możecie chociażby skoczyć do kina!!
Daga - ani mi się waż!! 🙂
mi się udało zrobić ostatnio krówkę z delecty z pudełka i wyszła pyszna - może kwestia ciacha
Karinko zawsze możesz przykryć Paulinkę kocykiem - warto w kocyki zainwestować bo się przydają albo wziąć od znajomych hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...