Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga cudny usmiech Kacpra 🙂 A Bartus jest super, te zabki ie wloski! Nasi chlopcy to sama slodycz 🙂

Daga mam taka sama grzechotke 😁
Moja sie najbardziej lubi usmiechac jak wstanie i mnie zobaczy, od razu usmiech od ucha do ucha i jak sie z nia bawie to caly czas banan na twarzy 🙂

Ja ide spac. Jutro do smierdzaceo prokocimia na cystografie... tak sie boje tego badania ze szok 😞

Dobranoc dziewuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki:0 My sie zbieram do prokocimia. Trzymajce kciuki bo sie boje... Jeszcze dzwonilam wczoraj do dziewczyny ktora lezala z synkiem obok nas i wczoraj miala to badanie i mowi ze rozwalili mu calego napletka bo nie chcial cewnik wejsc... 😉

Moj Żuczek zaczyna 4 miesiąc 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
My noc wrrrr, o 2,40 obudziła się i płacz, godzine nam zeszło, w międzyczasie kupa. Ale w końcu się udało. Spałą do 5.30 zjadła i śpi do teraz. Przypuszczam że za parę minut wstanie.
Ja póki co piję kawę, zaraz wstawiam pranie, wczoraj wyprasowałam , dziś będzie nowa tura 🙂
Mamy mieć dziś gości, przyjedzie kolega Andrzeja z synem, opowiadałam Wam ten co ejst moją "koleżanką" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu sugerujesz że My mamy dużo flaszek??
My wzorowe matki żony i kochanki??
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
My
się brzydzimy alkoholem, jedyne butelki to po occie i mleku 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo uwierzę że Kawaliera chlipiecie 🙂 hihihihi po occie i po mleku chyba też mogą być 🙂
a moja paskudnicka wstało koło 4 - cyc, płacz, uciekałą mi z łóżka i nie mogła zasnąć - wreszcie zobiłam jej kaszki wciągnęła pół kubeczka , cyc i poszła spać tylko bałąm się ją wyjąć z naszego łóżka dlatego spaliśmy jak naleśniki z Grzesiem a Rozalka rozwalona na całe swoją szerokość + długość rączek i nózek hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia ja wszystko jak coś ładnego na Amelie będzie 🙂
Na wczoraj uruchomiłam chrzestną , kupiła parę rzeczy na ebay angielskim, dziś mam sobie coś wyszukać to kupi i wyśle nam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...