Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia przeczytałam artykuł, przydatny, ale dziewczyny czy Wy nie kupowałyście płynu do płukania? Bo ja kupiłam płyn do prania Lovela i płyn do płukania też i już zgłupiałam, bo według tego artykułu nie powinnam go używać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja: rano jak wstałam to wydawalo mi sie ze lepiej,a tu troszku pochodzilam i od razu slabo i krcei sie w glowie 😞 nio a dzis jeszcze raz wyjazd i dokumenty bo powoli trzeb apodac podatki a ja do tylu 🤔
A ty jak? Lepiej? Pogoda sie popsula to powinnysmy stanac na nogi 🙂
dodi: czyli mowisz ze troszku posluzy.. Bo wstawilismy do raczej malawej lazienki i prysznic i wanne i kompletnie nei wiem gdzie polozyc wanienke, nio i przydalby sie jakis stojak do niej i sie pogubilam 😮
A gdzie sie Superbabeczka podziewa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda dlatego zdecydowaliśmy się na tę komodę - bo jest mobilna i nie potrzeba do niej żadnych dodatkowych mebli. Może stać w łazience, w pokoju dziecka, w sypialni, w przedpokoju, gdzie jest miejsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie gdzie nasza Dorotka, może jeszcze śpi bo ona to zazwyczaj w nocy spać nie może to możliwe że teraz odsypia. Ale też przed chwilą o niej myślałam że się nie odzywa i trochę się martwię czy wszystko u niej ok.

Madgad ja dziś dobrze się czuję i oby tak było dalej bo jutro jadę na kilka dni do dziadka i muszę załatwić tam kilka spraw no i chciałabym spotkać się z kumpelami więc mam nadzieje że nic mnie nie dopadnie, bo wczoraj było w kratkę - raz lepiej raz gorzej i taki cały dzień miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko na chwilunie, bo nie mam sil 😞 Znow zaslablam i niedobrze i cmi w krzyzu..dzis fatalnie:,( Maz pojechal po mame, bo boje sie dzis sama w domu byc..jak tak dalej pojdzie to zwariuje juz od tego wszystkiego i z nerwow, a lekarka pewnie mnie nienawidzi juz..narazie nie odpisala nic:/

Kochane - te ktore czuja sie dobrze; radujcie sie tym prosze, bo ja nir mialam pojecia ze mozna tak fatalnie znosic ciaze:,( I zadnego dzwigania i duzo odpoczynku! A z tymi co zle sie czuja - lacze sie w bolu! Odliczam kazdy dzien..oby dalej i zeby trwac!!!

Strzauka - ja mam normalnie i plyn do prania i do plukania..obydwa dla dzieci JELP!
Magdad - pokaz wybrane plytki to jak bede potem miec sily to zobacze!
4nula - dzieki 🙂
Buziaki Mamusie..ide lezec i dychac dalej:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Dorotka- uwazaj na siebie, dobrze,ze mama jedzie. SMutki mnie ogarniaja jak mysle o Twoim cierpieniu, ale wiesz, jeszcze troszke, jeszcze chwilke i bedzie ok. Musisz dotrwac
Magdad o Ciebie tez sie martwie ( o was wszystkie!!!), uwazaj na siebie...i na meza. Ja wiem co to znaczy tak sie zamartwiac...jak moj sie zabiera za konkretne roboty to zawsze wyglada, jakby mial pasc, ale ogolnie to na dobre mu wychodzi. No ale...taka maja kochajace zony 🙂
Ameli, dobrze, ze juz wrocilas, jakos te Twoje jazdy nocne mnie trapily, nie wiem czemu bo sie swego czasu sama najezdzilam, ale nie w ciazy.
Maiha, dwa dni komuni? To jak u was wesela wygladaja? 😜 Dawaj fote w sukience!
Monia, bede trzymac ( niezdradliwe) kciuki za jutro, na pewno bedzie oki doki!
Moja cora jeszcze spi, mam nadzieje, ze nie jest chora normalnie . Bo to do niej nie podobne.
Nam wczoraj przyjemnie minal dzien matki, ale nawet kwiatka mi Luke nie dal....Ja oczywiscie sie postaralam o prezent dla Lukea mamy od synka, i tak mi sie wydawalo, ze on w ogole sie nie przejal , ze to tez moje swieto. No ale moze mi sie wydawalo, w koncu to jego mama. No dopraszac sie nie bede kwiatkow, przynajmniej nie 1000 razy...juz tu sie kiedys w tej sprawie skarzylam, no nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny i ja zaraz pierdzielne, od 4 dni znów twardy brzuch, biorę to cholerną nospę i nic, kurde nic 😞 teraz jak pojadę do gin to już na bank mnie zamknie w szpitalu.Czemu to sie tak dzieję, uważam na siebie! A ja nie chcę iśc do szpitala, tam robią kupę nie potrzebnych badań, nie myslą przyczynowo skutkowo tylko suche prodecury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś to już się cholernie załamałam, co ja robie źlę. Przecież całą sobą poświęciąłm się dla ciąży. Ból kręgosłupa i kości na dole od 6 tyg ciąży to okropna sprawa, ale przecież trwam może mnie boleć tylko niech mi nie twardnieje znów brzuch bo to są cholera skurcze macicy.Pewnie urodzę w takim terminie gdzie będzie zagrożenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia- tak to jest ze jedna dba o siebie i robi wszystko aby dziecko bylo zdrowe a mimo to ciagle jej cos jest ...a sa takie ktore nie patrza pija; pala i oglnie maja gdzies wszystkie zmartwienia i rodza zdrowe dzieci ale taki jest ten swiat. A co do tego brzucha to lepiej idz do lekarza bo to naprawde moze byc niebezpieczne...a lepeij dmuchac na zimne. Moze nie bedzie tak zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia, no nic zle nie robisz. no przeciez wiadomo. A brzuch twardnieje i ni epuszcza? I co lekarze na to? Bo wiesz, jak twardnieje i puszcza to moga byc te skurcze Braxtona hicksa...ale to na pewno wiesz. Ja tez mam twardy brzuch , kilka, czasem kilkanascie razy dziennie, no ale to wlasnie te skurcze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula napisał(a):
bisia- tak to jest ze jedna dba o siebie i robi wszystko aby dziecko bylo zdrowe a mimo to ciagle jej cos jest ...a sa takie ktore nie patrza pija; pala i oglnie maja gdzies wszystkie zmartwienia i rodza zdrowe dzieci ale taki jest ten swiat. A co do tego brzucha to lepiej idz do lekarza bo to naprawde moze byc niebezpieczne...a lepeij dmuchac na zimne. Moze nie bedzie tak zle 🙂


4nula, prawda niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke- wiem niestety znam z widzenia taka kobiete w 8 miesiacu lezala pijana na chodniku a teraz ja widuje z dzieckiem i jak widac zdrowym...a mimo tego ze ja nie pilam nie palilam uwazalam na siebie to nie udalo sie uratowac mojego synka a bylby teraz w wieku Twojej ELli tylko 2 dni roznicy bo ja rodziłam 28.08 a Ty z tego co pamietam 26.08(moje urodziny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko: trzymaj sie dzielnie i lez!! Dobrze ze nie bedziesz sama!!! Jak tylko wroce to wrzuce plytki 🙂
bisia: nie martw sie !! bedzie dobrze!! ale rzeczywiscie lepiej skontrolowac!!! Mi czesto twardnieje przez jelita;/ nio ale jak leze to rzeczywiscie jest miekki. Nie stresuje sie ale lepiej skontrolowac!! Trzymamy kciuki!!
magdaluke: bo widzisz, my to dla tych chlopow wszystko, tylko czy oni to doceniaja? taki to juz nasz los 🙂
4anula: niestety jest dokaldnie tak jak piszesz 😞
Zjadlam obiadek, przeliczylam podatki, papierków na dzis wystarczy 🙂 Od jutra nowa sterta 🙂 Musez ponadrabiac 🙂 NIo i teraz wyruszam po te plytko bo dzis ialy przyjsc nio i na budowe 🙂
Trzymajcie sie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ile ja bym dała by kogoś w ciąży pomacać, bo dziwna rzecz u mnie jest. Leże miękki wstaje twardy, ale twardy jaki ma być aby był groźny? Moja znajoma dotkneła i mówi , że wg niej to nie twardy ( bo ja nie mam tak jak ściana twardy), ale czuje brzuch jak chodzę. ZWARIOWAĆ MOŻNA! najgorsza jeszcze ta samotność, oprócz superbabeczki na smsy, WAs na forum to nie mam kogo się doradzić czy iśc do szpitala czy nie. Pewnie u WAs nie ma takiej chorej sytuacji ale nawet jak przyjechałam z poronieniem, krwotokiem o 22 to na izbie przyjęć pytali czy mam skierowanie od lekarza prowadzącego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisiu- ciezko tak z twojego opisu stwierdzic ale ja bym pojechala na TWoim miejscu do szpitala lepiej sprawdzic jesli czujesz cos nie tak...ja np w poprzedniej ciazy myslalam ze mam straszne wzdecia i jakies zaparcie a okazalo sie ze to byl poczatek porodu...nie chce CIe straszyc tylko wiem ze czasem lepiej dmuchac na zimne 🙂 ale badzmy dobrej mysli ze wszystko jest ok i ze lekarz CIe tylko uspokoi bo stres nie jest dla nas dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam prawie caly czas twardy osttnio..i nawet jak leze to nie zawsze mieknie:/No ale mam na to nospy duzo i lezenie zalecone!A taki przeszkadzajacy to moze byc tez przez to ze dziecko rosnie i napina macice i skore brzucha..
Ja leze i dycham..mama siedzi ze mna wiec razniej 🙂 Jeszcze biegunka do tego..i brzuch pobolewajacy..tak juz widze musze trwac!Lekarka uspokoila ze w badaniu wszustko bylo super wiec tylko spokojnie lezec! Nie mam wyjscia..dzis i tak mega slaba 😞 Normalnie jak siebie obserwuje to Tworki staja sie w moim przypadku coraz bardziej prawdopodobne:/
Cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...