Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi myslę, że się opłaca, chyba że będą tam same body to tak nie bardzo, ja na razie dostaję wszystko za darmo więc się nie orientuję. Ja karmiłam córkę 9 miesięcy i myslę, że to w zupełności wystarczyło i tak mi się juz za długo wydawało, córcia sama odstawiła pierś więc nie było problemu, a teraz zamierzam tak 6 m-cy aby przed powrotem do pracy przejść juz na butelkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia to mnie wystraszylas tez pol nocy sie meczylam bo dziecko mi dawalo popalic bardzo nisko i w cos dostawalam...czyli rozumiem ze trzeba sie przyzwyczaic....
dodi- to zalezy w jakim stanie sa te ubranka i czy sie Tobie podobaja bo jesli wybierzesz z tego tylko pare rzeczy to nie wiem czy sie oplaca...a jesli Cie to zainteresuje to koleżanka mi radzila abym zagladala w ogloszenia na portel.pl bo ponoc czesto sie trafia ze okazyjnie mozna kupic mega pake ciuszkow od 0 do roku w aatrakcyjnych cenach...widzialam jej zakup to faktycznie ubranka jak nie noszone i wiekszosc orginalnych..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - maja babeczki racje..jak tylko body czy pajacyki to sie nie oplaca, bo nowe mozesz miec za 15zl/sztuka..chyba ze sa tam tez spiworki do spania, bluzy czy sukienki 🙂 Jak tak to bierz..zelaszcza, ze od znajomej 🙂
Moni - kolejny dobry obiadek 🙂Ja teraz uwazam co jem, bo ciagle biegunki i jelita gadaja - ciezkostrawne odpadaja..chlip chlip!
A na hemoroid mam smkupic masc Posterisan i smarowac 2x dziennie - ginka odpisala 🙂
4nula - no pogoda nie nastraja optymistycznie..leze, ogladam cos, wstawilam kolejne pranie z ciuszkami! Czuje sie jakos tako:/ Nadal pobolewa i brzuch czasem twardy, wiec biore leki i poleguje..to najlepsze co moge na to zrobic!...i sikam co 5min..grrr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - to jesli tylko choc czesc z nich Ci sie podoba to bierz, bo to super cena!

No ta masc ponoc jedyna bezpieczna w ciazy, wiec zapisujcie na w razie co 🙂
Moni - lekarka jest super i nigdy nie robi problemu, jak nawet w weekend napisze!

Jakie plany na dzis?Pogoda barowa/domowa 🙂 Kilejny nudny dzien musze przetrwac..dobrze chociaz, ze maz dzis w domku 🙂 Tylko pracowac musi, wiec raczej tylko bedzie mnie dogladal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZiewczyny ja tylko an chwilke wpadłam się przywitać 🙂

Dodi ja myślę że ciuszki opłaca się zkaupic jeśłi nie sa bardzo zniszczone a cena 2 zł za sztukę to mało 🙂

co do maści an hemoroidy ja juz miałąm okazję wypróbowac 2 tygodnie temu i posterisan się sprawdził a na ulotce pisze ze mozna w ciazy

dziewczyny kupiłam keicke na komunie niesttey rozmiar 42 pasuje idelanie ale po ciayz trzeba bedzie zweżyc i tu pewnie bedzie problem bo taka nie jest chyba idealna do zwezenia, zapłaciła 129 zł troche dużo ale może wykorzystam jescze na chwrzciny pod koneic sierpnia 🙂

zmykam sprzatac bo mam mnóstwo do zorbienia bo jutro impreza, jeszcze jakoś mnie natchneło zbey bukiet samej zrobić, kupiłam 2 packzi goździków białych, szkalne kamyczki do ozdoby róg i itd chyba moej ambicje mnie przerastaja ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha - Ty jakas zdolna jestes 🙂 Czesac umiesz, bukiet sama zrobiasz..no podziwiam 🙂 A sukienka sie jeszcze do konca ciazy i po niej przyda! Rob fotki o wrzuc nam jakas z uroczystosci 🙂

Ale tu dzis cicho..w weekendy to smutno normalnie, bo wiekszosc baluje! A ja bida w wyrze..ble:/ Buziaki Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba nie Ty sama bo ja też cały weekend w domu 😞 Tylko, że ja tak co jakiś czas zerkam na forum bo wzięłam się za pranie i prasowanie małych ciuszków no i w między czasie obiad i trochę czasu córce muszę poświęcić 😉 Maiha Ty to zdolniacha po prostu jesteś 🙂 Super!!! Miłej imprezki jutro!!! No i tak jak Suuperbaba pisala czekamy na zdjęcia z uroczystości w twojej nowej sukience!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Monia...Wy chociaz a domku cos porobic mozecie..a ja nic, tylko lezec:/ To milych prac domowych i relaksu:* Ja dla odmiany...leze:P A maz robi jakies wiekszd porzadko w domu i wywala jakies niepotrzebne starocie z domu 🙂 Moze go nawet zmobilizuje do zlozenia regalu i zrobienia miejsca na komodke dla Helenki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam z małżonem w sklepie po jakieś wędlinki na kolacje, moi rodzice przyjeżdżają, więc do poniedziałku pewnie zniknę 😉 w końcu finish łazienki! Teraz został tylko przedpokój i pokoje, eh...

Kupiłam na zgagę Rennie, na ulotce napisane, że można brać w ciąży i pani farmaceutka polecała, mówiła, że też brała w ciąży (syropku Gaviscon nie było...), mam nadzieję, że pomoże 🙂

U mnie całkiem słonecznie, aż sie nie chce w domu siedzieć 😉 Damianek się przewala po brzuchu 😉

Dodi myślę, ze jak ciuszki ładne to 100zł to nie jest wygórowana cena za 50 sztuk, ja bym brała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka - ja bralam rennie ale mi nie pomagalo:/ Teraz sprobuje ten gavoscin czy jak mi tam..ale u mnie raczej na uczucie, ze niedobrze ciagle i zoladek podrazniony:/
Zatem zycze Ci udanego weekendu 😉 Ja jutro niestety sama, bo malzon pracuje..a teraz w domi jest, a i tak kurna mac leze sama..grr..ide go opieprzyc!Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie cichutko tu dzisiaj...Tez siedze w domu ale cieżko mi sie dostać do forum bo mam internet oblegany przez bratanice meża 😉
Monia mi narobila ochoty na golabki ale nie mam sil ich robic a z drugiej strony ostatnio po golabkach a dokladniej przez ryż mialam straszne problemy....
Nawet pogoda sie zrobila...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suuperbabo- nie placz, nie jestes sama masz Helenke 🙂 wiem ze jest Tobie ciezko ale tak to juz jest ze jedne kobiety znosza ciaze znakomicie a inne maja ciagle dolegliwosci ale musimy wszystkie byc silne dla naszych dzieci 🙂 one nam wszystko wynagrodza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Wreszcie nadrobiłam zaległości na forum (ponad 20 stron) i tyle chciałam napisać ale już nie wiem co 🥴. No nic napiszę to co mi się przypomni 🙂

Magdaluke dobrze że już lepiej się czujesz.
Suuperbaba dobre miałaś przeczucie żeby pójść wczoraj do ginki, trochę Cię uspokoiła, a ta Twoja ginka jest super że zawsze służy radą i nigdy Cię nie zbywa.
Strzauka trudną decyzję masz do podjęcia z tym szpitalem. Ja w sumie to jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić. Cieszę się że z Damiankiem wszystko dobrze, no i duży synuś Ci rośnie. 🙂
Dodi moim zdaniem za 100zł opłaca się kupić te ciuszki, chyba że bardzo widać ślady użytkowania, ale pewnie gdyby były bardzo zniszczone to znajoma by Ci ich nie proponowała, więc jeśli Ci pasują to bierz.
Maiha sukienkę na pewno wykorzystasz jeszcze do końca ciąży, najważniejsze żebyś się dobrze czuła - udanej imprezki! Zdolna babka z Ciebie!

Dziewczyny słyszałyście może o wózkach firmy SEKA, ja oglądałam wczoraj model CARLO lux (zielono-czarny), znalazłam taki link z tym wózkiem:
http://www.babyzilla.pl/wozek-wielofunkcyjny-baby-seka-carlo-lux-p-1031.html
Spodobał mi się ale jak poczytałam opinie na Ceneo to już sama nie wiem.

Mam jeszcze taki typ: firma Jedo - Bartatina Alu Plus (ma same dobre opinie na Ceneo)
A tu mam linka tego wózka:
http://www.jedo.pl/pl/#/bartatina/alu%20plus/classic/

Zastanawiam się czy lepsze są wózki ze skrętnymi kołami, na sprężynach (pierwszy typ) czy z takimi stałymi, na paskach (jak ten drugi). Mam dylemat - może mi coś doradzicie - z góry dziękuję za opinie o wózkach 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba a Ci Twoi znajomi mają właśnie ze skrętnymi kołami? bo ja właśnie z tym mam największy dylemat czy lepsze stałe czy jednak skrętne, bo znajoma mi mówiła że ponoć najlepsze są wózki na paskach a z tego co widziałam to one maja stałe koła. No ale może te na sprężynach nie są takie złe jak ona mówiła (bo niby szybciej się psują niż wózki na paskach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się zastanawiałam czy się zmieści do naszego golfa (bo bagażnik nie jest zbyt duży) ale Pan w sklepie mówił że nie powinno być problemu, a nie mieliśmy jak przymierzyć wczoraj bo w bagażniku było pełno gratów męża z pracy (gdyż auto służbowe mu się rozleciało na autostradzie i musiałam po niego jechać no i wszystkie rzeczy trzeba było przełożyć do naszego - w ogóle zakręcony dzień wczoraj miałam przez tą awarię jego samochodu.
Oglądałam też Jedo ze skrętnymi kołami - coś takiego: http://www.jedo.pl/pl/#/fyn/classic/
Tylko najbardziej myślę nad tymi paskami, no i nie wiem. Kurcze czy ja zawsze muszę być taka niezdecydowana 🥴
Wiem wiem marudzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Gaju?Wg mnie to kwestia wygody..ja od poczatku chcialam ze skretnymi kolami, bo wygodniej..a zawsze moge zablokowac i miec stale! Nasi znajomi mieli ze skretnymi..w sumie to maja, bo teraz synek w spacerowce smiga 🙂 Jedo ma b.dobre opinie uzytkownikow i w testach tez..ja bym brala 🙂
Co do zmeszczenia w aucie, to do Fiata Bravo wchodzil, a Golf podobnej postury wiec tez raczej na luzie...Fiesta jednak wezsza jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba dzięki za rady. Mi też się wydaje że jednak wygodniejsze będą te skrętne i chyba oleję te paski i kupie na wahaczach. Poszukam jeszcze używanych może znajdzie się coś w dobrym stanie w przystępnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...