Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dodi jakby ten specyfik zadzialal to ja prosze o nazwe.
Amelia- chyba u wiekszosci z nas hormony buzuja
ciekawe jak tam dzisiaj suuperbaba sie czuje bo wczoraj biedna tez nie miala nastroju i jeszcze zle sie czula biedna;*,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kleszcze to coś okropnego, mojej córci wlazł w zeszłym roku w głowę i nigdzie w przychodni nie chcieli jej wyjąć i teściowa poszła z nią prywatnie i zapłaciła 80 zł 😲 szok normalnie a potem musiałam obserwować czy nic w tym miejscu się nie dzieje bo kleszcze przenoszą boreliozę. Całe szczęście nic się nie działo ale jak byłam w poradni chorób zakaźnych na dodatkowych badaniach na toxo to masę ludzi leczyło boreliozę także Dodi uważaj na spacerku z pieskiem, żeby jakiś Ci się nie przyczepił!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki! Ja tylko na chwilke..chyba dam Wam dzis wolne od siebie, bo ile mozecie slichac narzekania i biadolenia 😞Dzis tez kiepsko fizycznie i psychicznie..jeszcze mam jakis dziwny bol w plecach na dole, nie wiem czy to nie skurcz macicy, jak leze miekki brzuc, jak stoje-twardy..a nie chce juz marudzic lekarce:,( Tak wiec ja dalej kiepsko i smutna..

Co do kleszczy - Kochane: kupcie Waszym zwierzakom takie krople, ktore daje aie na kark raz na 2-3tygodnie..moze byc Frontline. One sa dosc drogie, ale naprawde pomagaja! Moje 3 koty buszuja czasem po dzialce u rodzicow, a od x lat zaden nie zlapal kleszcza...a inne zwierzaki a i owszem! U psow to niebezpieczne, bo moze powodowac babeszioze, a ona bywa smiertelna..koty sa tym niezagrozone! Ale to sprawdzone, bo ja o te swoje pupile dbam od lat! Buziaki i milego dnia Kochane! Bede sobie Was czytac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suuperbabo dzieki napewno zastosuje bo wole zaplacic niz siedziec w strachu ze zaraz do mnie sie przyczepi...Oj nie dobrze ze sie zle czujesz 😞 ja jak leze to jest wszystko ok ale jak chodze to cos czuje nie tak moze przez te lozysko nie wiem 😞 ale jak narazie nigdzie nie wstaje oby Tobie sie polepszylo:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suuperbabo - dzieki zaraz przyjme tak jak pisalam cos nie moge wysylac zaproszen. Mi nie zepsujesz bo od rana mam nienajlepszy...co do lekarza to nie wiem wlasnie narazie leze plackiem i nic nie robie do lazienki sie boje wstawac:/ jeszcze zobacze bo jak pisalam do lekarza mam kawalek bo to w innym miescie...
Ehh...jeszcze dzisiaj przyjezdzaja 2 bratanice mojego meza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo, kochana;** nie zamartwiaj się.. bóle pleców jeszcze w odcinku lędźwiowym są normalne w ciąży.. bo obciąża..ja też czasem mam. Ale jak masz ochotę się wypłakac to lepiej dać upust emocjom.. a nie dusić w sobie.. niestety teraz będziemy łapać doły takie;/ od czasu do czasu.
Wypoczywaj !;* i żal się ! bedzie Ci lżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny...
Nic mi się nie chce, czekam na kuriera z rzeczami od Justinex, nie wiem o której będzie a muszę wziąć prysznic, umyć głowę i (help me God) ogolić się tu i ówdzie... Dziś o 17:30 wizyta u ginki - chociaż jedna pozytywna rzecz, bo lubię wizyty, pooglądamy sobie Damianka.

Od 6 rano nie spałam... Obudziłam się i sobie płakałam... Mąż się obudził po 7, trochę poprzytulał i musiał iść do pracy... Może koło 9 udało mi się jeszcze przysnąć ale nie na długo bo budzik zadzwonił po 10...

Pampinka mój mąż też gadał, że "Filip z konopii" a mi się tak podoba to imię...
Ze mną zawsze chodzi na wizyty - specjalnie je na taką godzinę ustalamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak wysłać faceta po zakupy... Ogórki mi przytargał do włożenia na małosolne :P

Superbabo nie duś w sobie, pisz nam tutaj co Ci leży na wątrobie, może trochę lżej Ci się zrobi 😘 I nie przejmuj sie lekarką czy Cię lubi czy nie, najważniejsza jesteś Ty i Helenka i tylko Wasze zdrowie się liczy więc lepiej jej potruj niż miałabyś się dodatkowo zadręczać bo dodatkowy stres na pewno Wam nie służy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia ja zamierzam już niedługo się spakować na wszelki wypadek (no ale ja mam termin na koniec lipca, dlatego tak szybko), bo dziś już większość rzeczy dla malucha mi przyjdzie, jeszcze tylko dokupię te podpaski poporodowe skoro po cesarce też cieknie...

Dziewczyny po cesarce - a mocno cieknie, jak po normalnym porodzie, czy jak na okresie? Zwykłe podpaski kupić czy te wkłady poporodowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze tez sie nie orientuje z tymi wkladkami 😞 majtki te takie siateczkowe juz mam smieszne sa 🙃 ale chyba lepiej kupic te wklady bardziej chlonne
torbe juz mam pizamki tez w sumie moge juz sie spakowac i dokladac jak cos jeszcze dokupie ale znajac mnie to bede ja codziennie przepakowywac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam pewnie na sam koniec sie spakuje zreszta w tamtej ciazy wogle nie mialam torby przygotowanej i dalam rade 🙂
strzauka- pewnie roznie bywa tak jak z okresem ze jedne maja bardziej obfity a drugie mniej. Mi przez pierwsze dni sporo leciało a później to tylko takie plamienia. Najlepiej zrobisz jak weźmiesz takie i takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka- Ty pod koniec lipca.. ale już przynajmniej coś masz;D a mnie kazał się lekarz nastawiać, że mogę urodzić wcześniej, bo dzidek większy ale nie mam ani jednej rzeczy !! prócz dwóch koszul ! dla małego mam tylko rożek i kocyk.. i nic .. czekam na paczke od siostry..zobacze co ona mi tam powkładała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po prostu nie ogarniam mojej ciazy..zle sie czuje pod kazdym wzgledem 😞 Niedobrze mi, znow mialam biegunke, slabawo, Helena okropnie nawala, boli na dole, boli w kregoslupie jakby skutcz a moze ucisk dziecka?Nie wiem..nie orientuje sie juz w tym, co jest ok a co nie:,(Serce tez nawala..psychika siadla i jedna wielka panika w glowie:/ Leze cos ogladam i mysle, czy zadzwonic...

Torbe do szpitala to chyba spakuje dopiero w czerwcu..pizamy, szlafroki itp mam, musze tylko te majtki i podpachy pokupowac..bo maz nie ogarnie! Ta justinex ma takie rzeczy?

Maz zly, ze mam dola i leze i nic nie wiem..w dupie to mam - niech nie rozumie! Nawet nie jestem glodna..na sile 2 kanapki zjadlam, a brzuch skacze do gory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia ja to już mam większość (a raczej będę mieć gdy kurier zapuka :P ) bo jednak na raz wszystko kupić to drożyzna :P A za czerwcową wypłatę musimy wyremontować pokoje, więc zostawiliśmy tylko przewijak, karuzelę i bujaczek na czerwiec (choć to tez drogie rzeczy...)
I tak mąż ciągle martwi się o kasę bo wymyślił sobie, ze musi mieć co najmniej 1500zł oszczędności na mój poród... Ciekawe jakim cudem je wyczaruje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo- spróbuj się zrelaksować, bo jak ja zaczęłam lekarzowi mówić, że nie ogarniam swojego brzucha czy on jest twardy czy nie.. to kazał mi tego tak nie kontrolować, bo mówi, że zwariować można..albo wmówić sobie coś niepotrzebnie. A nie możesz się tak zamartwiać kochana.. musisz troche wyluzowac.. wiem, że to cholernie trudne, ale musimy być teraz silne za nas, nasze dzieci i jeszcze mężów.. którzy nie rozumieją.. Może trzeba sprawić sobie jakąś przyjemność na poprawę humorku? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka no z tą kasą to ciężko jest;/ ale przynajmniej wiecie, że jesteście na swoim..my niby coś tam próbujemy odłożyć..ale ciężko;/ile się wydaje na samo jedzenie !
Pisałam Wam, jaka sytuacja u nas.. z mieszkaniem..;/ kurde, już mam taki mętlik w głowie że zupełnie nie wiem co mam robić;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez dla dziecka juz wiekszosc mam wiec sie tak nie martwie. Gorzej ze mna ale to odkladam na pozniej.
Suuperbabo- naszczescie juz coraz mniej nam zostalo do konca...ja juz tez nie wiem dokladnie co mnie boli...jak to Cie uspokoi to zadzwon do swojej lekarki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia my nie jesteśmy na swoim 🙂 też mieszkamy z babcią! tyle, ze na babcię złego słowa nie powiem bo jest bardzo fajna i większość dnia to jej nie ma, bo lata po mieście, na działkę chodzi albo z koleżankami w karty gra, nie wtrąca się w nic... Ale chcielibyśmy choćby coś wynająć, zeby mieć choć te 2 pokoje a nie na jednym z dzieckiem... No ale to jakoś może za 6-8 miesięcy, bo na razie takie maleństwo i tak musi być z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...