Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
oj dziewczyny i po co ten ryk?! Suuperbaba tak poszlabys do sklepu tak jak my kupic sukienke i w kazdej bys sie sobie nie podobala, bo za grubo to tez bys miala zjeba...ny humor jak i my! wiec glowa do gory!

Potwierdzam. Pisalam ostatnio, że mama mi sukienkę kupiła. No i wszystko pięknie ślicznie dopóki nie ubrałam... Wyglądam jak wańka wstańka 🤢 😁

d-brycz napisał(a):
a z moich dzisiejszych zdarzen: sasiadka w moim wieku mieszka 2 klatki dalej i dzis mnie w sklepie spotyka i wypalila a co ty w ciazy?! no a ja jej no tak przypadkiem 7 miesiac zaczynam 🙃 i wielce zdziwiona! o kurde myslalam ze padne bo czesto sie dosyc widujemy tak przelotem no raz w tygodniu minimum...

To u nas tak właścicielka mieszkania. Przychodzi co miesiąc po kasę. Brzuszek u mnie od jakiegoś czasu wystaje, na ławie stoją witaminy z brzuchata kobitą na zdjęciu - oczy by jej wybiły, a ona w zeszłym miesiącu zdziwiona, że się wyprowadzamy bo ja w ciąży... a ona nic nie zauważyła... :P Ale ogólnie coś słabo kobita kojarzy bo stwierdziła, że szkoda, że tylko rok mieszkaliśmy a my 3 lata :P A jak ślubowaliśmy to w maju jej mówiliśmy, że chcemy zaplacić wcześniej bo pożniej nas nie będzie bo ślubujemy, a ona w sierpniu się zdziwiła przy przedłużaniu umowy, że mam inne nazwisko i że po ślubie jesteśmy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeeej Mamuśki dosyć płaczów i lamentów, bo to źle na dzieciaczki działa - uśmiech przyklejamy raz dwa 🙂
Na tokso chyba nie zlecają lekarze, ja sama sobie zrobiłam na tokso, różyczkę i cytomegalię, lekarz tylko przejrzał wyniki.
Odebrałam dziś wyniki glukozy mam 107, ale nie wiem, czy to dobrze. I chyba początki anemii, bo hemoglobina mi spadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Swoja droga to ciekawe czym ja sie zarazilam...jakies dziwne choroby sie musza przyplatac.
d-bycz - widocznie sasiadka malo spostrzegawcza za to do mnie kobiety dzisiaj ze to juz chyba termin bardzo blisko...zdziwione jak powiedzialam ze koniec sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja podsluchalam rozmowe meza z tesciowa, i mowi, ze Magda wyglada jakby ju zmiala rodzic a przeciez jeszcze 3 mce. A facet wie co gada, bo przeciez juz mnie raz w ciazy widzial. Ale przesadzil, bo wieksza bylam duzo jak juz czas na rozwiazanie nadszedl z Ella...no ale, sam fakt, ze tak o mnie gada za moimi plecami mnie wkurzyl, wiadomo.
Nirmala, ale kumata ta wasza wlascicielka....dajs pokoj. Moze znajoma kolezanki D-Brycz, hihi.
Nirmala, chyba zrobie nalesniki, ale chce mi sie Nutelli a nie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam mamzonie:P
Dodi - mi tez lekarz gin sam zleca juz 2 raz! Zalezy od lekarza widac..
A gorszy dzien jest zdecydowanie i nie moge sie z tej rozpaczy wyczolgac:,( I dziecko mi tez w tym nie pomaga..ech...

A baby przyslepe widac:P Mi dzis agntka nieruchomosci z taka niepewnoscia "Pani to chyba w ciazy,prawda?", a ja jej ze smiechem, ze taka gruba naturalnie nie jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez lekarz zlecił badanie na toxo zaraz na początku ciąży, o różyczkę też pytał ale badań nie kazał robić bo powiedział że ja jestem jeszcze z rocznika dla którego szczepienia na nią były obowiązkowe (byłam szczepiona w podstawówce), ale o cytomegalii nic nie wspominał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
A baby przyslepe widac:P Mi dzis agntka nieruchomosci z taka niepewnoscia "Pani to chyba w ciazy,prawda?", a ja jej ze smiechem, ze taka gruba naturalnie nie jestem 🙂

bo sie najadlas czegos i Cie wzdelo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
no moja znajoma zarazila sie toxo przez niedopieczone miesa z grilla wiec mozliwosci jest naprawde sporo! trzeba uwazac!
wiecie przeczytalam, ze uzaleznienie od forum tego typu mozna nazwac mamazonia 🙂


Ja tam nie wiem o czym wy piszecie, ja sie od was wcale nie uzaleznilam 😜 🤪 i nie jestem mamazonka 🙃 czy jak to tam.
A to, ze was lubie i codziennie odwiedzam i nie ma praktycznie dnia, zebym sie tu nie wygadala i, ze mam pokazna liste wpisow i znam was, jakbysmy sie razem wychowywaly- to co, o czyms to niby swiadczy???? 😁
A teraz powaznie, na odwyk bedziemy musialy kiedys isc po tym forum....
A teraz powazniej- ja w 99 % przypadkow sprawdzam temperature miesa termometrem do miesiwa.Bo mam na tym punkcie ( jak i wielu innych) paranoje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke no wredny jaki! a kopnij go! syneczek mamusi 😠 to mu powiedz, ze skora taka gruba niby jestes to sie teraz glodzic bedziesz (oczywiscie tylko w jego obecnosci) i moze to go w poczucie winy wpedzi i na kolanach bedzie przepraszal!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
Magdaluke no wredny jaki! a kopnij go! syneczek mamusi 😠 to mu powiedz, ze skora taka gruba niby jestes to sie teraz glodzic bedziesz (oczywiscie tylko w jego obecnosci) i moze to go w poczucie winy wpedzi i na kolanach bedzie przepraszal!

Syneczek malutki mamusi, a jak.
Ale niech sobie gada, wcale duzo nie przytylam tylko brzuch duzy, bo fakt, szybciej rosnie za drugim razem. A on dobrze wie, ze ja mu moge pojechac, sama Ella mu mowi, ze on tez ma baby w brzusiu...no o czyms to swiadczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
d-brycz napisał(a):
no moja znajoma zarazila sie toxo przez niedopieczone miesa z grilla wiec mozliwosci jest naprawde sporo! trzeba uwazac!
wiecie przeczytalam, ze uzaleznienie od forum tego typu mozna nazwac mamazonia 🙂


Ja tam nie wiem o czym wy piszecie, ja sie od was wcale nie uzaleznilam 😜 🤪 i nie jestem mamazonka 🙃 czy jak to tam.
A to, ze was lubie i codziennie odwiedzam i nie ma praktycznie dnia, zebym sie tu nie wygadala i, ze mam pokazna liste wpisow i znam was, jakbysmy sie razem wychowywaly- to co, o czyms to niby swiadczy???? 😁

i bedzie:
-"witam, jestem d-brycz na forum jestem od 19 grudnia 2011 roku i od tamtej pory poczynilam X wpisow. forum odwiedzalam nawet kilka razy dziennie, na poczatku nie wydawalo mi sie to niczym zlym ale teraz" /tutaj glos mi sie zalamuje..../
-wiataj d-brycz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja napisał(a):
Mi tez lekarz zlecił badanie na toxo zaraz na początku ciąży, o różyczkę też pytał ale badań nie kazał robić bo powiedział że ja jestem jeszcze z rocznika dla którego szczepienia na nią były obowiązkowe (byłam szczepiona w podstawówce), ale o cytomegalii nic nie wspominał.

O cytomegalii też nic nie wspominał, różyczki nie miałam więc cały czas trzęsę portkami żeby mi się nie przyplątała. Za to zlecił mi badanie na kiłę... A co... :P

Magdaluke naleśniki pychotka, męża wygon po nutelle :P Ja chyba kolacje jakąś idę sobie zrobić bo mój mężu przed komputerem zaległ to się nie doproszę 😠 Chyba jednak jeszcze dzisiaj mu się oberwie za to siedzenie przed grą... przy moim dzisiejszym humorku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez lekarka zleciła toxo (ale tylko raz robiłam) a różyczki nie miałam, nie wiem czemu...

Dziś chyba taki dzień, też dziś mężowi ryczałam... Eh, chyba przechodzimy wszystkie jakiś kryzys ciążowy :P

Głodna jestem (też mi nowość...) ale nie wiem co chce jeśc, jakoś na nic nie mam ochoty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...