Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
suuperbabo-to nie jest takie proste bo to jest moj lekarz i oni sie juz o mnie pytali czy cos mi sie stanie on powiedzial ze nie widzi preciwskazan a ja sobie nie wyobrazam siedzenia z nim przy jednym stole...chyba bym sie ze wstydu spalila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa...4nula - to zmienia postac rzeczy 😉 Bo jesli to Twoj lekarz ciazowy i twoerdzi, ze nie ma przeciwwskazan..to znaczy, ze musisz isc 🙂 No chyba, zeby Ci sie tfu tfu pogorszylo z lozyskiem - to sie wtedy nie daj namowic, bo Ty masz juz przeciez tragiczne przejscia i nikt Ci Waszego zdrowia nie zwroci!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na ból głowy ani na zatoki nie znam sposobu 😞
wracając jeszcze do cc to pamiętam że najgorsze było dla mnie robienie siku 😉 nie wiem może nie wszystkie tak mają ale to był koszmar chyba wolałam ten cewnik...
Swoją droga to ja porodu naturalnego się boje tzn tego nacinania bo to chyba musi boleć...
A zmieniając temat aby całkiem nie zdziadzieć w domu postanowiłam bardziej o siebie zadbać i pofarbować włosy 🙂 bo aż wstyd wychodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mialam problem z sikaniem do kaczki, ale
Cewnik to chyba jezzcze gorzej dla mnie:,(

4nula - to do dziela!Ja sama nie zafrbuje swoich klakow, wiec zyje sobie taka z odrostami:/Na szczescie naturalny kolor nie rozni sie jakos bardzo od spranwj farby, wiec chyba nie strasze 🙂 Maz co chwila gada mi, ze tak pieknie w ciazy wygladam..ze sie napatrzec nie moze..dziwny jakis, no ale nie ma wyjscia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To miło że tak mówi 🙂 cewnik o tyle dobry że jak już go masz to nic nie czujesz z tym że zakładanie i zdejmowanie jest mało przyjemne...

Ogólnie to zaczyna mnie denerwować te cale leżenie...też bym chciała aby te łożysko się podniosło bo mam dość tego nic nie robienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wnoszę o ustanowienie nowej ustawy 🙂 Panowie których ich partnerki rodzą będą musieli poddać się następującym zabiegom aby wyrównać komfort życia obu płci:
- depilacja włosów z tyłka przez jakiegoś duuuużego pana
- badanie prostaty
- założenie cewnika
- można także dodać oddanie krwi na cele charytatywne ( my co miesiąc musimy się teraz kuć)
CO WY O TYM MYŚLICIE? MOŻE MACIE JESZCZE INNE POMYSŁY NA WYRÓWNANIE KOMFORTU ŻYCIA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak juz Ci Bisiu wspominalam: JESTEM ZA!!! 🙂

No milo, ze tak mowi maz, bo ja sama czuje sie brzydka i zaniedbana;/ Ale odkrylam plus lezenia ciaglego..hahaha...stopy to mam tak gladkie i milutkie jak pupa niemowlaka! Zero zgrubien, skorek czy pecherzy!!! Az sie obsmialam...aczkolwiek i tak wolalabym biegac itp i miec pecherze na girach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez niby odrostow nie widze za bardzo ale kolor taki matowy jakis :p
bisiu - uśmiałam się 🙂 wydaje mi się że bycie przy porodzie to dla nich trauma 🙂 zreszta ciekawa jestem jak mój sobie poradzi gdy będzie musiał sam zostać z dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moj przy cc nie bedzie, bo nie pozwalaja 😞
Wlasnie zapisalam sie do tego specjalisty od usg i oceny lozysk przodujacych na 24.05 na 16.00. Juz mam nerwa...:/ Dobrze, bo w razie co to on wlasnie na Karowej pracuje, aczkolwiek mowia ze niemily...ale w tym momencie mam to w dupie:P Oby dobry byl w tym co robi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny normalnei sen mnie zmorzyl 🥴
I wstalam super wypoczeta 🙂 wreszcie 🙂
monia: sliczna córa
gaja: super ze juz wszystko ok 🙂
d-brycz: ciezko z tymi kieckami bo kurcze w kazdej grubo 😮
bisia: jestem jak najbardziej za 🙂
amelia: ja smarowalam czolo amolem i pomagalo 🙂 jak masz to sprobuj moze i Tobie co zalagodzi 🙂
superbabeczko: do 24 jeszcze troszku czasu wiec jeszcze sie nei stresuj 🙂 nio a idziesz prywatnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurwa za przeproszeniem..nic jak wejsc sobie w odbyte wizyte w Meficoverze i trafic niechcacy na opis konsultacji z info lozysko przodujace, zagrozenie poronieniem..to sie zdenerwowalam 😞 Ja wiem ze oni musza sobie wybierac te numerki, ale po cholere sa one w systemie do wgladu dla pacjenta?! Dobrze ze mam taka fajna swoja lekarke, ktora potrafi mnie uspokoic i dac sily i wiare, ze bedzie ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze jak trza to trza:0 to raczej bedzie mily 🙂 za kase to w ogole jakos bardziej spokojnie 🙂 jak chodze na klinike i trafiam na tego u którego bylam na prenetalnym prywatnie to normalnie niebo i ziemia 🙂 Nio a Twoja gin pracuje tam gdzie bedziesz rodzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad- zazdroszcze tez bym chciala sie wyspac...ale jak tak dalej bedzie to nie predko to nastapi....
Suuperbabo- najwazniejsze ze jest dobry i nie przejmuj sie musi byc dobrze, pamietaj ze stres tez nam nie sluzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Dzisiaj chyba lepiej ale pobolewa. No nic, obserwuje dalej.
Az sie zaczeriwnilam czytajc was dzisiaj, hehe. Znowu sexiste tematy.
No SUperbaba, po cc tak samo, wiem, bo kolezanke o wszystko wypytalam. A po normalnym , z dosiwdczenia, to mozna sie spodziewac krwawien ( oczywiscie pod koniec to malutkich) az do okolo 6 tyg...Wtedy w ogole na wizycie kontrolnej dostaje sie zielone swiatlo od lekarza i mozna np. cieszyc sie intymnoscia 😉
A Bisia, ja po dwoch poronieniach i nikt mi nigdy nic nie mowil o przeciazonej macicy? 🤢 Ja to nie wiem...czasami to sie zastanawiam nad tutejszymi lekarzami , slowo daje... Ogolnie to mam ciaze bezproblemowa i mam wrazenie, ze mnie troche zbywaja....nie zycze sobie oczywiscie najmniejszych problemow, tylko moze wiekszej uwagi 😞
A co do terminow porodu, to nic nie jest do przewidzenia, ale chyba czesciej sie zdarza po niz przed terminem, szczegolnie w pierwszej ciazy. Ja mialam termin na 21.08 a Ella sie urodzila 26.08
Nie bardzo pamietam co pisalyscie dziewuszki. Monia- super, ze synus duzy i zdrowy i cora, wiadomo, piekna!

Zmykam pokopac w ogrodzie. Humor do d...., glowa cmi, bok cmi....problemow od groma....nie chce wam smucic, wiec lepiej jak sobie pojde...buuuuuuuuuuuuu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbabo masz racje nie wystarczy chodzic prywatnie aby lekarz byl mily i w porzadku moj z poprzedniej ciazy sie mnie wyparl mimo tego ze chodzilam do niego prywatnie od poczatku to w szpitalu udal ze mnie nie zna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - alez marudz Kochana jak potrzebujesz..a troski sio!!! Dobrze ze mniej boli!
4nula - co za syfiarz a nie lekarz!!! Az sie noz w kieszenie otwiera..pewnie nie chcial, bys w razie co osadzala o zaniedbanie i wczesniejszy porod:/ Koszmar..ale fakt, ze dobrych lekarzy jest malo:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety ale czasu nie cofne wiem że mogłam go do sądu podać bo jak się okazało to za dużo zaniedbań było z jego strony ale skąd ja mogłam wiedzieć myślałam że skoro jest lekarzem to on wie lepiej ale wtedy zbyt wiele się działo złego . Ale za to teraz jestem bardzo zadowolona choć na początku miałam pewne obawy ale wiem że jesteśmy w bardzo dobrych rękach a zdrowie dziecka najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula - teraz w ogole jestes madrzejsza..tylko szkoda, ze musialas tyle zlego doswiadczyc 😞 Trzymam kciuki, zeby Ci sie to lozysko podnioslo..moze Ty bedziesz miala to szczescie 🙂

Jeja..dopiero co bylam sikac, a znow na maxa mi cisnie na pecherz!!! I jak tu niby plackiem lezec?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...