Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pampinka..mam nadz.ze nie lazilas za duzo 🙂 A Ty jakos w tym tygodniu masz to usg z ocena szyjki?
Anyaz - super! Ja tez korzystam z takich charytatywnych, jak sa...a przy okazji masz trpszke do wyprawki 🙂

Ja umylam wlosy i wstawilam pieluchy do prania. I leze...a to lezenie nie sluzy mi wcale, bo wtedy brzuch jakos sie sciaga i cisnie i puchnie..i ledwo potem sie prostuje i oddycham:/ No ale musze byc w poziomie cholera..A maz mi kupil konwalie na Dzien Mamy 🙂 I zrobil przed chwila pyszny koktajl mleczny ze zmiksowanym bananem i kiwi - mniam! Mam nadzieje, ze dzis przecipie jakos bez dola i ryku..buzi Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak w następnym tygodniu 🙂
Kurcze ja też teraz cały czas śpie przy otwartym balkonie .. lepiej mi się śpi 🙂

Ja też nie dostałam ani kwiatka ani buzi 🤨 na nic nie wpadnie ten osioł 😠 ale Filipek kopy wali i to mi wystarczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka moj maz tez nie czuly na cos takego jak Dzien Matki I inne swieta. Juz przestalam sie bawic w podchody I mowie mu np., ze za pare dni mam imieniny, ale on i tak zapomina. Nawet nie jetem pewna czy pamietal, zeby zlozyc swojej mamie zyczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny ratujcie - remont mnie dobija, a to robotnicy, a to kurz, stłuczona szklana ściana kabiny prysznicowej - i ja biedna dzwoniąca za reklamacjami, wykończony mąż kujący jakieś dziury w betonie...i te odgłosy wszechobecne....i wylewka, którą trzeba zrobić na czas żeby wyschła...
Ja wykończona na śmierć i zestresowana tym wszystkim...nerwówka w domu...a brzuch boli 😞
Mama zrobiła mi zakupy na targu i mam wreszcie świeże warzywa, ale nawet to mnie jakoś nie pociesza...

Wrzuciłam na brzuszki zdjęcie jedynej pocieszającej perspektywy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akinimod - wspolczuje! Remont to koszmar...a ze nerwowka to niestetynorma! Ja tak mialam podczas budowy domu..pomoglo tylko to, ze wyluzowalam i staralam sie olewac. Niepotrzebne Ci nerwy..brzuch pewnie boli ze zmeczenia i spiecie od stresow! Przez nov wypocznie i z rana bedzie lepiej:*

ja wlasnie poslalam meza po ogorki kwaszone, bo taka mnie ochota naszla ze nie da sir opisac 🙂
A poza tym rycze dla odmiany, bo boje sie cesarki i porodu..i tego ze moge krwawic wczesniej a mieszkam daleko od szpitala i maz w robocie..i jeszcze z tego ze bede musiala miesiac spac bez meza. Ogolnie jakas panika mnie zlapala:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod: doskonale Cie rozumiem 😞 juz sama nie wiem jak to wszytsko zrobic:/juz tez dzis padlam na twarz i spalam w czasie dnia 🤢 normalnie to ciezki czas w ogole a do tego remonty wprowadzki to w efekcie trudne do zniesienia 😞
Superbabeczko: poradzisz sobie!!! nei bez powodu masz takiego nicka 🙂 NIo a krwawien nie bedzie i juz!!
bisia: ale masz fajnie, moj to o mnie zapomnial 😞
gaja: super ze juz lepiej sie czujesz!! Tak trzymac!!
magdaluke: to macie kurcze upaly teraz... Nio i jestem w szoku ze u Was tak powiadamiaja o pedofilach, kurcze pierwszy raz sie z tym spotkalam, nio ale nie dziewie sie ze sie boisz 🥴
dodi: bidulko, oby te dwa miechy zlecialo jak najszybciej!!! masz nas wiec pisz jak najczesciej!!

Nio i dziewczyny wszystkiego naj!!!!
Ajjj robilam dzis badania i normalnie zelazo wreszcie zaczelo sie wchlaniac!! Jupiii i normalnie wyniki praktycznie wszystkie w normie wiec jest elegancko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampkina, hehe, dobrze, ze kwiatek jest. Ja swojego prosze od rana, zeby sie laskawie zgodzil, zebym mu wlosy obciela, bo jak rumcajs wyglada....i takl sobie mysle, ze ja jakas rabnieta jestem, prosic sie mam? No nic, faceci z innej planety.
Kupilam dzis pare fajnych gadzetow na wyprzedazach garazowych, m.in. dla Elki taki fajny oprawiony plakat Myszki Miki, hehe i nianie elektroniczna do babci , bo u niej nie ma, i taka zabawke stojak niemowlecy- do babci 😉. Uwielbiam takie wyprzedaze, ale czasami trzeba sie najezdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
wpadlam sie pozalic 😞 michal sie wczoraj z moim tata tak uchlal ze pol nocy nad nim siedzialam bo sie balam ze sie wymiocinami zadlawi 😞 bezmozg jeden! i dzis caly dzien niewyspana marudna do dupy! nogi puchna i w nosie mam takie skrzepy krwi fuj!
a jak swojemu powiedzialam ze dzis dzien mamy i mi nawet kwiatka nie przyniosl to powiedzial ze to od nastepnego sie liczy nie teraz... 😮
i ogolnie taka wkur... jestem, ze nawte skupic sie nie moge nad tym co mam pisac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
i po dniu mamy 🙂 bylismy na spacerze i dostalam kwiatka od Damianka 😉
A ogolnie to jestesmy u moich rodzicow wiec dzien z nimi a jutro do tesciow 😉
Damianek kopie rowno, cale noce nie spi, chyba ciezko bede z nim miala po porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - wez mu nakop!!! No kiepskiego Ci stresa zafundowal 😞 Wiesz..czasami facet musi, ale moze niekoniecznie az tak i przy Tobie...dzis bidulko odpocznij spbie i zrelaksuj sie, a on niech obsluguje!
Strzauka - rozumiem Cie dsokonale, bo Helka ciagle sie wypina, pokopuje i plywa...a wczoraj sie poryczalam tak mnie bolesnie walila w bok i jajnik:/

Nie spalam prawie nic w nocy, bo od wieczoram stresa:/ To co Wam pisalam, ze jak wstaje yo ten brzuch jakby puchl i napiety na maxa...to wczoraj doszlam do wniosku, ze jak stoje go on caly jest mega twardy!!! Pisalam do ginki, ale tylk oodpisala by brac leki i lezec...ew.na Karowa. Ale ja nie chce tam jechac, bo sie tylko nadenerwuje, bo nikt nie ogarnie tego o bede opisywac z samopoczuciem itp. Lezalam od wieczora bez ruchu, az cala noc balam sie spac:/ Niv nie boki, nie czuje tego jak skurcz..bardziej jakby roslo i nie mialo miejsca, ale nie jestem lekarzem i nie ogarniam:/Mam powoli dosc...:,(
Maz dzis do pracy, ja sama...zwariuje zapewne:/
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry mamusie 🙂

Co do mężów to mój tez nie pomyślała żeby kwiatka Naduni podłożyc więc nic dostałąm od małej 😞 ja juz tez nie bede sie wysilac na dzien ojca, mój mąż też mnie wcozraj wkurzył tak ze dzis nie mam zamaiaru nawet na niego patrzeć 😠

Superbabo takie wypychanie brzucha to normalne ja tez czesto to mam, pod koniec ciazy jeszcze bardziej odczujesz to takie rozpychanie sie pupci czy głowki 🙂 mój Adaś mnie ostatnio kopie jak szalony 🙂 co mnie cieszy

Dodi bidulko znów odliczasz czas do powrotu męża, szybko zleci zobaczysz, ale napewno jest Ci cieżko samej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Widze ze wszystkie wczoraj swietowaly ja nie mialam nastroju caly dzien ryczalam a to bo kot mi zagina, ze jest dzien matki a ja ani nie moge pojechac do swojej mamy ani odwiedzic na cmentarzu synka :/ ogolnie wspomnienia wrocily 😞 maz zlozyl mi zyczenia ale tak na niego nawrzeszczalam ze az mi teraz glupio...
Mam nadzieje ze u Was lepiej pozdrawiaam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny od wczoraj mnie jakieś cholerne choróbstwo wzięło 😞 byłam nawet u lekarza bo cały czas 35 stopni równo, czyli jestem osłabiona i organizm nie chce walczyć z chorobą. Czuje sie jakbym miała okropną gorączkę ( a przecież mam odwrotną temperaturę) samo mycie rąk przyprawia mnie o dreszcze. Uważajcie na siebie kobitki bo podobno panuje jakiś wirus anginowo-przeziębieniowy. Przespałam wczoraj cały dzień i dziś.
Mam też tak jak i Wy, że jak wstaje to czuje takie napięcie jakby wypychanie dziecka i nie wiem czy to twardnienie brzucha czy tak się ustawił synek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,

Wczoraj mąż pojechał rano, a ja miałam cały dzień z dupy. Poszłam sama na wesele znajomych, ale było beznadziejnie i szybko się zmyłam. No a dziś siedzę u mamy i o 14 są poprawiny, ale nie chce mi się jechać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjjj
Smutno tu
Dodi, no pewno i najlepsze weselicho by Ci wczoraj nie poprawilo humoru 😞. ALe- juz jeden dzien blizej do powrotu meza. A pod jaka bandera plywa, jesli mozna spytac? Bo to takie , ze tak powiem, egzotyczne.
4nula, jak bym Cie mogla przytulic, to bym przytulila....
Moj kot tez probowal dzisiaj uciec, maz wstawil duzy wiatrak w okno i zostawil tak 5 cm luki i lapalismy Nore za ogon jak juz byla na daszku nad weranda. Niby nic wielkiego, ale one domowe koty i pewno od razu by po niej bylo. No ale... A Twoje kocie mordki sie odnalazlo?
Dziewczyny, nie wiem czemu Ci nasi mezowie ( niektorzy), nie maja jakos wyczucia i poczucia, ze dzien matki to takie wazne swieto, szczegolnie teraz. Przykre to. Moj sie niestety dopisuje do listy. Zaloze sie, ze o moich imieninach nie bedzie pamietal, a co roku o tym mowa. Ja w sumie nie obchodze, ale juz mi chodzi o zasade.
D-brycz, a Twoj to juz samego siebie przeszedl, mam nadzieje, ze Ci dzisiaj to wynagrodzi.
Bisia, dziwne to Twoje chorobsko, ale uwazaj na siebie, 35 temp? rany...
Superbaba, nie poddawaj sie! Dzielna badz.
A ja czasami jak czuje jak sie maly rusza i poloze reke, to tak sie "przelewa" w brzusiu i mi sie obcy przypomina. Glupia jestem , ale smiac mi sie z tego chce 🙃
A my dzisiaj wielki camping i rodzinno-przyjacielski zlot. Musze sie zabrac za robote a poki co, mam kawke i relaks, hehe.
Buzi i glowki do gory!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke to jak ja czuje też te "przelewanie" to nie mogę się powstrzynac aby nie powiedzieć na synka OBCY, albo UFO. Mam nadzieję, że synek nie strzela focha 😉 temperatura 35,5 to dziwna temperatura. Czujesz się jakbyś miała gorączkę, bo wszystkie zgięcia ciała Cię bolą a ciało jest zimne. Taka temperatura się bierze kiedy organizm nie walczy.
Mój mąż tez by się nie domyślił, aby mnie jako matkę "uczcić" wczoraj gdyby nie to, że co jakiś czas mu mówiłam jak fajnie by było czuć się matką w dniu matki. Mówiłam mu, że za nim dziecko nie pójdzie do przedszkola i tam będą robic lauryki dla mam i uczyć się wierszyków na ten dzień to rolą ojca dziecka jest zadbanie aby maluch mógł choćby symbolicznie podziękować swojej mamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moj wzial przyklad z Bisiowego malzonka i konwalie pieknie mi pachna 🙂 Ale chlopom to trzeba mowic w kolko, bo nie ogarniaja!
Ja dzis od rana jakis gosci mam..wpierw tesc wpadl do nas na herbatke, potem maz do pracy, a mnie odwiedzila siostra meza z corka i tesciowa..chwile pogadalysmy i o 17 pojechaly..zawsze to jakies towarzystwo 😉 Tylko troche to meczy, bo siedze/poleguje wtedy w salonie wygieta w chinskie S i bardziej ten brzuch twardnieje i sie meczy;/ Pojechaly a ja zaleglam do lozka..masakra jak wstaje, tak puchnie i taki napiety, ciagnacy, twardy..moze przez to ze malo wod albo rosnie albo juz nie wiem co 😞 No leze ile sie da teraz...ale nerw sie ciagle gdzies czai!Jutro mama przyjedzie na caly dzien, wiec nie bede sama..hurra 🙂
Magdaluke - rob fotki na zjezdzie i szalj za nas Mamuska!!!
Bisiaku - strasznie mi Ciebie szkoda z tym chorobskiem:/ Taka temp to okropna jest..mialam kiedys z raz czy dwa taka i dziwne to bylo, tak slabo jakos..ale nie wiedzialam, ze to oznacza ze organizm nie walczy:/ Kuruj sie Slonce:*
Dodi - nie dziwie sie, ze nie chcialo Ci sie nawet na weselichu siedziec..samemu to tak smutno i jeszcze swiadomosc, ze to na 2 mies:/ Ja wczoraj ryczalam ze ponad miesiac nie bede spala z mezem, jak bede w szpitalu..a co mowic jak Ty masz...podziwiam Cie Kochana, bo dzielna z Ciebie kobietka!

Dzis dziwny dzien...troche sie ochlodzilo, chwilke popadalo, ale cisniene chyba wariuje przez comoj organizm troszke tez:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj smutno tu smutno to fakt 😞
i tak co weekend...
no nic ja zaraz pochlone chyba cala pizze bo wlasnie zamowilam 🤪 i czekam czekam ale pewnie maja dzis duzo zamowien to jeszcze poczekam 🤨
tez mam dzis megaaktywnego obcego w brzuchu 😉

chcialabym Was jakos pocieszyc, humor choc troche poprawic ale jak?! 😠 sama dzis do najszczesliwszych nie naleze... 😞
mimo wszystko jednak milego wieczorku mamuski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pojechałam na te poprawiny sobie chociaż pojeść i wziąć wódkę dla męża 😉 Najadłam się jak dzik.
Madzia, mąż pływa pod banderą Portugalii, ale firma jest niemiecka. Pływa blisko - Skandynawia, ewentualnie Anglia, a tak to Europa północna, dzięki temu mamy stały kontakt, bo jest zasięg i internet no i z powrotem do domu nie ma problemów. Ale trochę świata już zwiedził, u was w Stanach też był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...