Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amelia - mam podobnie 🙂Jak ukucne to ciezko samej wstac..a nieraz i z lozka za reke podnosi:P
Pampinka - no ja ide w sobote i juz mam nerwa z glukoza!

U mnie mama urzeduje..spagetti mi zrobila..mniam! Lezymy i gadamy...czas leci szybciej 🙂 Jeszcze ja wykorzystam i umyje wloski jak bedzie, bo maz zawsze marudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
A ja nawet nie wiem co pisać, bo nic się u mnie nie dzieje za bardzo...
Remont, mąż w pracy, a ja mam kłopoty jelitowe w kółko i czuję się średnio zarówno psychicznie jak i fizycznie.
Mam nadzieję, że jakoś dostanę trochę pozytywnej energii, chociaż średnio się na to zanosi, bo jestem coraz bardziej zmęczona.
Czytam sobie Germinal Emila Zoli i myślę, że przynajmniej mam lepiej od górników w 19wiecznej Francji :P hehehe

30h to strasznie długo...moim największym koszmarem jest to, że nie będę miała skurczy i mnie długo przetrzymają, aż dziecku się coś stanie, albo właśnie taki długi poród i niedotlenienie malej....
jakoś nie ufam lekarzom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
pampinka i suuperbaba powodzenia na glukozie! badzcie dzielne 😉
30h to mega przegiecie 😮
i co jeszcze?!.... nie pamietam 😞
a bylam dzis na szmatach i kuplam Izce sukienusie za 2,5zl! 🤪 i fajna bo teraz jako sukienka bedzie a potem na tunike sie nadaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akinimod - chyba nie mamy wyjscia, jak im ufac i w razie co meczyc i walczyc o nasze dobro!
Wspolczuje klopotow jelitowych, bo wiesz ze mialam tp samo co chwila;/ Tetaz pdpukac ciut lepiej,ale dlugi czas jadlam tylko lekkostrawne posilki i zero surowego czy lodow czy slodyczy! Teraz sobie tylko czasem gaviscon wypije albo rennie wysse 🙂

U mnie byl ok dzien, bo mama byla..ale po 19 pojechali a ja sama:/ I jeszcze maz mnie znerwil, ze dzis pozno z pracy bedzie 😞 Wiec najwczesniej po 22..grrr...a mi znow napuchl tak brzuch i ciagnie, ze ledwo oddycham nawet jak leze:/ Koszmar! Musze sie czyms zajac, ale juz mi nosem wychodzi ogladanie seriali 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał(a):
Bisia sama bym nie poszła do takiego spzitala ;/ dobrze ze wiesz ze masz go unikać a sowja drogą skoro ma takie złe opinie to ordynator chyba powinien zastanowić sie nad doborem lekarzy i ewentualnie wymienic kogos

a ja USG mam już jutro rano bo o 7:20 wyjeżdżam z domu juz się doczekac nie moge

to u nas taki ordynator "mądry" że przetrzymuje pacjentki i innym też to każe robić. Cholernik ma 3 sprawy w sądzie własnie za to, że za długo czekał i dzieci umarły i cholera dalej jest ordynatorem. PATOLOGIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe ale usmialam sie z tej miseczki, bo tez mialam takie skojarzenie jak Amelia, ze mi sie cos takiego na bank by sie przydalo 😁
Tak ogolnie to nie fajnie u was z tym wirusem, wiec uwazajcie na siebie.
Troche przerazila mnie wizja takiego 30godzinnego porodu 🥴 Moja mama mnie jako swoje pierwsze dziecko rodzila ok. 48h. Chyba dla tego, ze glowke mialam duza, a zreszta to byly inne czasy. W XXI wieku to chyba takiego zacofania nie powinno byc.
Dzisiaj na wizycie u poloznej z jej pomiarow wyniklo, ze nasz maluch jest jakis duzy jak na ten okres ciazy, wiec powiedziala mi, ze lepiej dla mnie by bylo zebym rodzila troche wczesniej. Juz mam stracha, a jesli odziedziczy glowke po mamusi to bedzie masakra 🥴
Zdrowka tym co choruja zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magi i Ciebie też dopadło? Jak chorowałam to mówili , że panuje 3 dniowy wirus podobny do anginy -gardło, katar, gorączka. I faktycznie 3 dni chorowałam ( nie wiem czy ten wirus taki silny czy w ciązy inaczej odczuwa się chorobę) i przeszło. Została tylko chrypka. Jeśli jesteście w stanie nie brać antybiotyku to nie bierzcie.
Myślałąm, że tylko ja taka księżniczka na ziarku grochu nie mogę się wyspać i wciąż się kręcę. Często się budzę, a zasnąć jak synek zaczyna swoje balety nie potrafię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
ta miseczka to taka fajna dla dzieci pewnie kolo roku jak jeszcze te ruchy nie za bardzo skoordynowane 😉
kurcze wlasnie z tym spaniem to tragedia 😞 krece sie krece a jak usne to potem bol biodra mnie budzi, chyba nie moge ze dlugo w jednej pozycji bo potem taki jakis zastoj mam i ruszyc sie nie moge, tzn moge ale z wielkim bolem i jak tu zyc?! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Humor mi poprawiają te małe ciuszki co dostalam od brata tyle ich jest że wystarczy kupić tylko kilka rzeczy do szpitala nowych i wystarczy. My lozeczko mamy na strychu stare ale jest w idealnym stanie mąż powiedzial że wystarczy jak zniesie je wtedy kiedy będę w szpitalu. Wózek kupimy pi porodzie a dokładnie prawdopodobnie kupi nam go moja mama. Nie miałam czasu narazie wyprac ciuszkow małego ale jak wyzdrowieje to się tym zajmę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi23 napisał(a):
U mnie bez antybiotyku się nie dało bo doktorka powiedziała że zaczyna się robić ropa na migdalkach. Ogólnie czuje się źle boli mnie gardło brzuch zimne poty mnie oblewają.

megi miałam identycznie, nawet pojawiła się ropa na migdałkach i cały czas ssałam ISLA- tabletki, pomogło. Lekarz na izbię przyjęć ( bo byłam w sobotę) też mi antybiotyk przepisał ale potem zadzwoniłam do mojego lekarza rodzinnego który mnie leczy od małego gnojka i powiedziała bym się wstrzymała z antybiotykiem, bo teraz panuj taki cholerny wirus 3 dniowy. Całe 3 dni przeleżałam pod kołdrą śpiąc fatalnie się czując a 4 dnia gdzieś to poszło. Ja mam jeszcze taka teorię , że gdy człowiek choruje i się poci to powinien brać prysznic przed wieczorem by zmywać te wirusy z ciała. Mi prysznic na chorobę zawsze pomaga a jak się człowiek świerzo czuje. Ale w sumie mi to pomogło, Tobie nie musi, każdy zna swój organizm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...