Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aguska - watpliwe..zapowiadaja mega upaly non stop! 😞
No ja wlasnie caly czas przymierzam sie do obejrzenia filmikow Zawitkowskiego..ale chce z mezem 🙂 I jakos nam nie idzie:/ A zadnej ksiazki nawet nie przeczytalam..i w ogole poweru na to nie mam!:/
W tym upale mozna pasc!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
superbaba odpoczywaj nie rob za duzo jak sie nie czujesz na silach

zobaczcie jaki on jest sympatyczny normalnie niesamowity facet ☺️

http://www.youtube.com/watch?v=blTbNPn0pV0&feature=BFa&list=SPDFB553EA5E22C67A

albo taka nianie miec.... 😎nie dosc ze facet zazdrosny dziecko zadowolone normalnie tylko do pracy isc hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,
Jeju, aż mi się w głowie nie mieści, że Loczek juz poszła rodzić...miejmy nadzieje, że będzie dobrze i lepiej że dzidziuś urósł większy wcześniej..
Ja nadal w szpitalu 😞 no już nie wiem kiedy oni mnie stąd wypuszczą... 😞 dziś mnie ordynator załamał, bo powiedział mi że narazie nie ma mowy o wypisie;/ ;((( także łącze się w bólu z przebywającymi w szpitalu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow agusia tez mam juz duzy brzuszus 😁

co do ikei....no to bylo jak ja przylecialam i odrazu z drogi mnie adrian wziol....mowie niedawno ale juz z 2 miesiace temu hahahah

biedne jestescie w tych szpiatalach trzymajcie sie przynajmniej maja oko nawas

ja bylam z psem na dworze i zaczelo tak lac ze mam nawet koszulke mokra!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!

Trzymam kciuki żeby u Loczka i Miłoszka było wszystko ok. Dobrze że mały duży urósł, ale mógłby jeszcze trochę poczekać.

Aguśka ślicznie wyglądasz.

Faktycznie te upały są zabójcze dla nas ciążówek, dobrze że w domu jeszcze nie jest tak gorąco, bo na dworze to ciężko dłużej wytrzymać.
Uważajcie na siebie Brzuszki.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska super fota i brzusio jaki pokazny 🙂 Ja tez chce do Ikei, bo w koncu musimy malemu komode kupic, bo jak na razie wszystko w pudlach I juz sama nie wiem czego ile mam, a dzisiaj jeszcze na zakupach bylam i zaopatrzylam malego na kolejne miesiace 😉 Z tymi ciuchami to ciezko sie powstrzymac 😜
Wspolczuje wam tych upalow, bo u nas tak ok 18 stopni i jeszcze wiaterek wije, wiec da sie zyc 🙂 Przy takiej temperaturze to nic tylko w domu kolo wiatraka siedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, pewnie tak jak Wy ja jestem po kiepskiej nocy, tragedia z tymi upałami 😞
ciarki mnie przeleciały jak mi superbabeczka napisała że loczek rodzi, to już nasz sezon się zaczyna? I jak tu wyczuć że zbliża się poród, przecież loczek pisał, że co trzy dni twrdnieje jej brzuch ( mi to kilka razy dziennie, a w zasadzie wciąz mam twardy brzuch) jak wstaje to mnie zawsze boli dół brzucha , a u niej wszystko ok i nagle bum!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OMG jaki upał! Spacer do teściów na obiad i z powrotem i padam. Ale najgorsze, że dzisiaj mnie tak strasznie boli głowa, że już wariuję 😞 😞

Cały czas przeżywam Loczka, jestem w szoku, przecież ona tak się dobrze czuła 🥴 Ja też miałam non stop twardy brzuch, ale odkąd biorę luteinę czuję poprawę, więc na razie staram się nie martwić na zapas.

Chyba się położę spać, bo mi łeb rozsadzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi odpoczywaj i oby ból głowy szybko minął.
Z Loczkiem to było zaskoczenie chyba dla wszystkich, bo przecież ona się dobrze czuła, to znak dla nas że nawet jak się dobrze czujemy to musimy uważać i się nie przemęczać.
Suuperbabo a wiesz może coś więcej o Loczku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Omg Laski - ale duchota!!! Ledwo zyje..okna otwarte, wiatrak mieli powietrze, a i tak mozna zdechnac 😞 Krazyla burza, myslalam ze deszczu troche spadnie, ale przeszlo bokiem...cholera:/ Az przysnelam na pol godziny nad ksiazka...tylko dusznosc obudzila!
Co do tych porodow wczesniejszych...jak to moja ginka mowi: na tym etapie to nigdy nic nie wiadomo i nawet zdrowiutka ciaza moze "sie zepsuc" nagle;/ Mnie najbardziej przerazilo, ze wlasnie nasz Loczek, ktory cala ciaze czul sie super, nie oszczedzala sie, nic nie bolalo...a tu bach! Narazie nic sie nie odzywa...miala napisac po poludniu po badaniu, ale milczy...martwie sie, czy juz nie zaczela rodzic. Zaciskam mocno kciukole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie ordynator powiedział, że mnie nie wypuści;/ bo biorę antybiotyk na zatoki;/ i muszę być pod obserwacją.. ;( szlag mnie już tu trafia, jeszcze jest takie gorąco, że ledwo da się wytrzymać..

dajcie szybko znać, jak już będzie wiadomo czy Loczek urodziła..
jejuuu ale się porobiło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia ją też mam dość tego szpitala ale powiedzieli że jeszcze mnie parę dni potrzymaja a mam już dość taka duchota skwar mimo że wiatrak chodzi. Do tego jeszcze martwię się o loczka mam nadzieje że wszystko z nią i Miloszkiem ok czekamy na wiadomość Dorotko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to chyba jednak rodzi skoro sie nie odzywa ?! ale wiecie co ten maluszek jesli bedzie miec dobra wage to nawet nie bedzie wczesniakiem...bo u niej juz 36tc!

szkoda mi was w tym szpitalu trzymajcie sie

u nas lejeeeee nie przestaje a tak mi sie niedobrze zrobilo myslalam ze zwymiotuje ale zjadlam ryz z kurczakiem i juz jest ok na cale szczescie 😉 nie wiem po czym to ale teraz mam ochote na czekoladke 😎 tylko zgaga daje popalic chyba po wodzie z cytryna tez macie po cytrynowej wodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...