Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agadka faceci to potrafią z równowagi wyprowadzić - a przecież dobrze wiedzą, że w ciąży jesteśmy jeszcze bardziej nerwowe!

suuperbaba mi ostatnio mały w 2,5 tygodnia urósł pół kilo 😁 a ginka powiedziała, że przy porodzie będzie miał koło 3400 🙂

Suuperbaba i agadka Ja na 56 mam dokładnie 5 bodów i 7 śpiochów. No i ten jeden komplecik ostatnio kupiliśmy na wyjscie ze szpitala. myślicie, że to mało?
Potem mam na 62 to już 14 bodziaków, 4 bluzy i 4 spodenki (i jedne śpiochy ale musimy dokupić śpiochów więcej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agadka to dobrze że mąż ma wyrozumiałego szefa, bo u mojego to nie zwracają w ogóle uwagi że będziemy mieć dziecko i w najbliższym czasie wysyłają go na drugi koniec Polski (chyba że jeszcze coś się skomplikuje i kontrakt nie dojdzie do skutku) więc będzie przyjeżdżał do domu jak dobrze pójdzie co dwa tygodnie, a o wyjeździe zagranicę tez jakiś czas temu była mowa ale na razie ucichło i mam nadzieję że szybko temat wyjazdu do innego kraju nie wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja - to malo fajnie 😞
Strzauko - wydaje mi sie, ze powinno starczyc...a jak nie to moze maz na szybko cos dokupi 🙂 Zobacz jak Loczka sobie poradzil szybciorem, jak musial na 50cm zakupic ciuszki:P

A co do Helenki..to tak sobie mysle, ze moze juz wazyc z 1900-2000 🙂 Gdzie ona sie w tym brzuchu miesci?! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba jak bylam w polsce bylam gdziejs w 26 yg i on mowil ze nie powinno byc wiecej niz 6 i trawac ok 30sek teraz chyba moga byc czestsze bo polozna powiedziala ze jak bede mec 4 w jednej minucie to mam przyjezdac?! wiec nie wiem
a dzidzi ponoc 150g na tydzien moga

gaja to beznadziejnie
macie racje dobrze ze szef za mojego chlopa mysli :P

nie no to ja mam duzo wiecej ☺️na new born i early baby to bedzie chyba rozm 50-54 jednak mam jakies 40 sztuk pajacow bodow koszulek jakies rajstopki spodenki i czapeczki

a na 0-3 chyba rozm 56 w polsce mam po 10-15 sztuk bodow tyle samo pajacow tyle samo koszulek i spodenek w zasadzie chyba nie bede musiala prac przez pierwsze pol roku hahahahah

ale tak jak mowilam wczesniej bardzo sie denerwowalam ostatnim razem jak wszystko bylo na oscarka za duze fajdki sie robily podwijanie mnie denerwowalo zanim sie nazbierala pralka malych ubranek to wieki a w rekach prac nie bylo czasu wiec teraz nakupowalam duzo za duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na tych early baby pisze w kilogramach (2,5kg do 3,5kg) tak jest najlepiej mimo ze wiadomo ze dzieci sa roznej dlugosci np. w spiochach oscarkowi nozki wychodzily z nozek jak kopal i sie biedny metlal w tych wiec nie lubilam najbardziej body nosil plus skarpetki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Agadka - OMG!!!! Ile Ty tego masz!!! 🙂 A ja sie martwilam, ze przeginam:P


☺️ wiem ale kupowalam 80% uzywanych w wielkich pakach na ebayu i na serio duzo nie wydalam wszystko ladnie popralam poprasowalam a wiekszosc z nich byla ubrana raz czy dwa i sa w super kondycji w polsce macie duzo drozsze ciuszki malenkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - jak dla mnie bomba, bo zero stresu, mozesz uzbierac cala pralke zanim upierzesz..i mazz do wyboru, do koloru! Tez bym tak mogla miec...ale maz by mnie wyswiecil:P Ide az sprawdzic jak jest z tymi spiochami co wlasnie kupilam na early baby..moze jest napisane cos o kg!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam 3 sliczne czapeczki takie robione na drutach i reszta neutralne biale etc.

wiem ze trzeba zwrocic uwage zeby te na zime sie wiazaly na dole i przykrywaly uszy

na ubrankach z nexta napewno jest waga podana ale zaraz pojde zoabczyc

a ja sie znow zastanawiam czy mam brac recznik dla mnie do szpitala bo ostatnio nie uzylam w ogole bo mnie ta babka przemyla odrazu po porodzie a potem nie wstawalam chyba z 2 dni przed epidural a potem juz szlam do domu i w domu sie okapalam
i dla dziecka tez polozna przyniosla recznik
a w polsce jak jest?
kule miejsca coraz mniej w tej torbie aparat sie juz nie miesci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Wiecie co ogarnął mnie taki szał sprzatania że tylko wpadłam do was na sekunde i zmykam dalej sprzatac, mama mi umyła okna ja wyprałąm firanki i poprasowałam nowe już wisza w oknach, umyłam tez szafki w kuchni i teraz myślę zeby zbarac sie za zabawki Nadii, tylko jakoś słabo mi sie zrobiło t przez ten zaduch chyba 🥴 na chwilke odpoczne zorbioe obiad i cos jescze posprzatam 🙂

Agadko masz niezły zestaw ciuszków wow ja mam chyba tak akurat przy nadii starczyło wiec teraz tez powinno 🙂 czapeczke kupiłam w crocodrillo bawełnaina w paseczki jest śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z nexta i georga mam tylko sukienki i spodnie! Body i pajacyki mam z Babaluno i Eealy Days...a tu miesiace pisza:/ Czapeczki mam take zwykle...a chcialabym jakas baerlniana ale ladna 🙂 Te szydelkowe to kupie chyba dopuero na wrzesien...a na jaki obwod je brac, bo nie wiem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle tu się dzieje pod moją nieobecność - bo nadal walczę z remontem i nie wiem kiedy to szaleństwo się skończy. Ale wiele z Was zna ten ból :P więc nie będę marudzić hehehe

Agadka - za tyle ubranek chyba by mnie mąż zamordował :P ostatnio stanął przy szafie, gdzie trzymam rzeczy dla Martusi i aż zaklął z wrażenia 🙂 a jeszcze wszystkiego nie mam. Teraz pojechał do znajomych odebrać łóżeczko i takie inne różne akcesoria, a ja oczekuję jaki będzie ich stan. Więc siedzę całą w niepewności.
O i obiecał mi zdjęcia z brzuszkiem i wymyślił kilka całkiem fajnych - a zdjęcia robi dobre więc już się nie mogę doczekać.

Maiha widzę, że praca wre. Też bym chciała, ale przy remoncie to raczej większego sensu nie ma. Pocieszam się tym, że jakby coś, to domownicy ogarną wszystko jak będę w szpitalu, a ja tylko pokupuję na razie.

Gaja - współczuję wyjazdów męża. Mi wystarczyło, że mój był na euro. Mam nadzieję, że będziesz mogła liczyć na wsparcie rodziny.

A co do skurczy, to wczoraj też miałam - i to pól wieczora. Stwierdziłam, że z przemęczenia i przeszło do rana. Muszę chyba zacząć liczyć między nimi czas, żeby mnie nic nie zaskoczyło. Bo torba niespakowana ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaczynam się zastanawiać, kiedy kupię wszystko do tej torby... 🤔 Aż mi głupio, że mam taką małą motywację do zakupów ☺️

Amelia biedna w szpitalu 😞

Megi moja suczka też się dziwacznie zachowuje - ma taką zabawkę marchewkę piszczącą i ją gwałci 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej, ale sie rozpisalyscie od wczoraj tyle, ze zapomnialam co mam napisac 😮
Z tym ubrankami to mnie zawstydzilyscie ☺️ Sama nie ogarniam jeszcze czego ile mam, ale na pewno nie tyle co Agadka. Jak juz wszystko poskladam do moze dojde do ladu. Na 56 cm mam tylko 4 body i chyba 2 pary spodenek, bo nawet polozna mi mowila, ze maly jest duzy. Na 62cm tez nie mam bardzo duzo ciuchow, ale jak tak was poczytalam to chyba sobie jeszcze troche dokupie. Maz mnie zamorduje, bo ostatnio zrobilam mega zakupy na pozniejszej miesiace, ale nie mogla sie powstrzymac, bo ceny byly smiesznie niskie ☺️
Im pozniejszy tydzien ciazy tym mi jakos gorzej funkcjonowac. Dopiero nie dawno wrocilam do zywych, bo od rana mega migrena i spalam sama nie wiem ile 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ze spaniem to w te duchoty jedna wielka masakra 😞
a ja juz mam chyba za duzo ubranek 😞 tzn nie liczylam dokladnie ale komoda pelna a jeszcze mam karton nowych rzeczy do uprania, tesciowa juz paczke wyslala a mama mi niedawno powiedziala, ze jeszcze na strychu znalazla i takie ladniuskie niby no gdzie ja to upchne...
tylko z tych uzywanych to juz bardziej krytycznym wzrokiem popatrzylam i troche wyrzuce bo jakas plamke znalazlam albo troche wyciagniete a mama mowila ze takie ciuszki to dobre na szmatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...