Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agadka dzieki za oklaska 🙂
Tak tu piszcie o tym jedzeniu, ze zglodnialam, a w domu nic prawie nie na obiadowego 😞 Troche brzuszek mnie boli, ale nie wytrzymam zanim maz z zakupami po pracy wroci. Wzielam nospe i idziemy cos zakupic. Najgorsze jest to, ze nie wiem co bym zjadla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz masz rację, trzeba się zmotywować 🙂

Pisałam , że mąż kupił nianię elektr. - opowiadał, że zadzwonił do firmy i zapytał, czy już wysłali supernianię 😁 🙃 😁 A oni nie wiedzieli, o co mu chodzi 😜 Haha ten mój Pawcio to zawsze coś takiego wymyśli, dzwoniąc do gina pytał o badanie 3G 🙃 No ale superniania dotarła, formy Philips Avent, bardzo ładna, zobaczymy, czy się sprawdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anyaz napisał(a):
Agadka dzieki za oklaska 🙂
Tak tu piszcie o tym jedzeniu, ze zglodnialam, a w domu nic prawie nie na obiadowego 😞 Troche brzuszek mnie boli, ale nie wytrzymam zanim maz z zakupami po pracy wroci. Wzielam nospe i idziemy cos zakupic. Najgorsze jest to, ze nie wiem co bym zjadla.


Ja też ciągle nie wiem co bym zjadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka mój mały w 31+6 miał 1850g, kość udowa 6cm, obwód brzuszka 27,6cm, główka (wymiar dwuciemieniowy) 8,1cm

dodi haha, dobrze, ze nie zamówił superniani z tv, tylko faktycznie elektroniczną 😜

to w porównianiu do Was to ja mam strasznie mało tych ciuszków 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
A, Agadka, jak opislaas klotnie z mezem, to wybacz, ale sie usmialam . Mam nadzieje, ze sie jiz nie klocicie


nie....bo jest w pracy 😠 potem wroci....:P pewnie cichy dzien bedzie bo ja sie pierwsza nie odezwe 😎


strzauka no to obwod brzuszka masz nie duzo wiekszy wiec pewnie waga mojej malej tez bedzie z jakies 1700-1800 🙂 to teraz oewnie juz z 1900 😁 jupi to gdziejs za 1-2 tygodnie bedzie juz miala ponad 2 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja trochę popakowałam a teraz odpoczywam 🙂 jestem dzisiaj sama cały dzień więc wolę nie ryzykować za bardzo rodzice przyjadą w weekend i pomogą troszkę 🙂

Pogoda teraz się psuję całe szczęście czekam na deszcz! 😠
A co do ubranek to mam podobnie co Agadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha cos mi sie wydaje ze sie do dwoch tyg rozpakujesz 😜 zawsze tak zaczyna sie wicie gniazda, ja tydz przed porodem wszystkie meble chcialam przestawiac eheh i sprzatalam jak oszalala 🙂 zobaczymy 😉
Dziewczyny ale macie tych ciuszkow nakupionych,ja w sumie z kazdego rodzaju po ok 10 sztuk mam nadzieje ze wystarczy 🙂
Po Amelce ubranka juz dawno porozdawane,wiec wszystko tzrebabylo kupowac,ale u nas tak jak agadka pisala oplaca sie kupowac uzywane sa sliczne i za grosze 🙂

Moja Amelka juz na szczescie zdrowa 🙂 chyba jakis wirus zoladkowy miala bo ja bardzo brzuszek bolal i goraczke silna miala i nic poza tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska dobrze ze jej juz lepiej idzicie na spacer poki nie pada u nas dalej mgla?! to juz chyba 2gi tydzien mgly ale dzis jest bardziej duszno i mniej pada

ja ten syndrom wicia gniazdka mam chyba non stop bo ciagle cos przestawiam ukladam przesuwam :P

superbaba dalej zadnych wiesci od loczka?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak chlodniej u Was to spacer wskazany! Wiec Aguska z Amelka i Agadka sio na dorek 🙂 U nas deszxz padal 10minut..haha..ale powietrze minimalnie lepsze 🙂 Zjadlam i zbieram sily na golenie i kapiel...maz chrapal obok 1,5 h i mi sie udalo przedrzemac 30minut! A w ogole to po tym antybiotyku swedzi mnie w cipce, ale nie w srodku tylko na zewnatrz..moze jakas masc mi da:/ A do tego te wargi sa takie napichniete i chyba jeszcze od tego upalu jakies ble..ze booola 😞 Ech....

Loczek milczy..pewnie nadal cieszy sie synkiem 🙂
A babeczki mamusie - te polspiochy jak spodenki i te pajace na ramiaczkach to sie przydaja?! Bo jak tak to chyba musze kupic, bo mam moze 2 pary:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja wlasnie sie podnioslam. Znowu jakas oslabiona i musialam norlamalnie polezec...czuje sie kompletnie nie w swojej skorze. ...Az mi zle z sama soba....W ogole dzisiaj mama dzien, ze mnie nic nie cieszy....
Agadka, mialam pytac, a czym sie zajmuje Twoj Adi , ze go chcieli na Grenlandie wysylac??? 😮 Jesli mozna spytac oczywiscie.
A syndrom wicia gniazda tez bym chciala. Mam zapedy, ale potem sobie przypominam, ze zaraz ten cholerny remont i mi si eodechciewa...bo po co przed.....A to prawda kurcze, jest cos takiego, ze przed porodem sie zaczyna wszystko sprzatac 😉
Jedziemy polazic po sklepech bo nic innego- chlodnego, nam nie przychodzi do glowy. Bo gorac niemilosoerny, anwet jakbysmy na basen pojechali, to ja bym nie wytrzymala....
A dziadki zaraz na plazy beda popijac tequile czy co tam sobie zazycza, hehe. Smieszni oni. W sumie zazdroszcze im ale i nie,bo ja bym nie miala sily nawet na takie wakacje.
Aguska, dobrze, ze Amelce przeszlo, nie ma nic gorszego, niz chore dziecko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Agadka, mialam pytac, a czym sie zajmuje Twoj Adi , ze go chcieli na Grenlandie wysylac??? 😮 Jesli mozna spytac oczywiscie.


madziu jest inspektorem rur do gazu i oleju ktore ida potem na platformy wiertnicze to jest jakas duza filma na calym swiecie na swoje oddzialy ale adi nigdy nie jezdzil na dlugo ani tak daleko tylko na miejscu inspektorowal wiec jest zly ze akurat teraz mial szanse jak nie moze :P

superbaba jakby mi sie tak chcialo spacerowac 🤔 pies by sie ucieszyl a ja musze zbierac sily zeby zaraz poodkurzac to na spacer juz mi sie starczy haha

ja mialam dokladnie to samo po antybiotyku te swedzenie az mnie to denerwowalo!!!!!!!!! ale teraz przeszlo samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mysle, ze i antybiotyk i upal na to swedzenie wplywaja:/ I dodatkowo to napuchniecie..coraz gorzej jest z tym:/ Czekam co podpowiecie z tymi polspiochami itp, bo allegro odpalone w razie co :P

Agadka - a taka fucha to fajna 🙂 Ja pracowalam w firmie, ktora budowala dla odmiany tlocznie gazu itp itd..dobrze wspominam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka, to fucha fajna w sumie i ma sens, ze go chcieli wysylac, ale wiadomo, musi byc z wami!!!
Dorotka, no po antybiotyku to pewno jakies drozdzaki sie przyplataly. Szczegolnie w ciazy...i w upaly...Dlatego ja staram sie bawelniana bielizne i w ogole nie moge uzywac wkladek.Ja na takie przypadlosci moge kupic krem bez recepty, u was tez mozna, czy musisz do gina leciec? A ogolnie jesli chodzi o obrzmienia itp , wiecie, to powiedzmy tak, ja sie sama nie poznaje i az sie martwic zaczelam. ALe chyba to dosc normalne w naszym stanie 🤢?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szukam motywacji, zeby sie podniesc....
Ja kochana juz sama nie wiem z tymi bodziakami. Pomysl tak, bedzie upal. Jak dlugo Helenka bedzie w upale? Ja to pamietam mala po domu w body z krotkim rekawkiem zapinane w kroku i tyle.
A co rozumiesz przez polbodziaki? Pokaz jakies, zebym wiedziala o co cho?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak seperbaba kup sobie w aptece krem jest bez recepty

no chyba fajna robota dobrze tam ma dobrze mu placa awansuje i ma podwyzki i bonus co 3 miesiace ale i tak marudzi ze za duzo i za ciezko pracuje i ciagle zmeczony lazi :P nie dogodzisz...

magdaluke dobrze cie rozumie ja wkoncu sie zebralam wiec ide obiad robic i wkoncu poodkurzam bo jak mowie temu mojemu paskudzie to mi mowi \"w weekend poodkurzam bo jestem zmeczony\" a jest doiero wtorek!!!!! to sobie wole sama pomalu porobic
a superbabie chyba chodzi o takie z troszke dluzszymi nogawkami ale nie zamknietymi :Ptakie rompersy 🙂

http://www.google.co.uk/imgres?hl=en&biw=1366&bih=587&tbm=isch&tbnid=wxAgA4Vw-rid2M:&imgrefurl=http://www.aliexpress.com/product-fm/502248716-First-moments-baby-rompers-bodysuits-pajamas-girls-shirts-underwear-baby-jumpsuits-christmas-sleepwear-tshirts-garments-ZW578-wholesalers.html&docid=4doW0R6mtc9dYM&imgurl=http://img.alibaba.com/wsphoto/375954250/First-moments-baby-rompers-pajamas-bodysuits-tops-romper-jumpers-tee-shirts-garments-jumpsuits-ZW296.jpg&w=800&h=933&ei=U2H0T6n2KNK18QO5i8mYBw&zoom=1&iact=hc&vpx=738&vpy=117&dur=156&hovh=242&hovw=208&tx=85&ty=143&sig=115084798749803263759&page=1&tbnh=121&tbnw=95&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:5,s:0,i:85

takich chyba nie potrzebujesz za bardzo ale takie bez ramionek i raczek tylko na szelkach to sa chyba jak spodenki to chyba fajnie na lato
a polspiochy sa fajne na zimniejsze chwile plus body z dlugim rekawem i gotowy ubior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki!!!
Przede wszystkim : CZarnyloczku gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![color=blue][/color]
Normalnie tylko kilka dni mnie nie bylo a tu takie wiesci!!!!!!
I sie normalnie poplakalam........ ze wzruszenia..
Nic wiecej juz nie pamietam co poczytalam bo sie pogubiilam po takiej wiadomosci 🥴
Nio a co do tych wod to ja zakupilam papierki lakmusowe i czasem sprawdzam 🥴
Nio wrocilam i upaly mnei dobily 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zalamalam sie! Musialam dol podziebic, bo mnie w pachwinie wezel boli i lewa warga mi spuchla...a w srodku jest jakas gulka jak syfek czy cos..boli! Juz nerwa zlapalam, co mi kurna znow sie dzieje:,( Czy ciagle cos sie musi przyplatac?!?! No nic...dobrze, ze akurat do ginki jade!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myslalam o tym: http://allegro.pl/sofija-polspioch-kroliczek-rozmiar-56-i2412528987.html i o tym: http://allegro.pl/sofija-spioch-spiochy-spioszki-kroliczek-rozm-56-i2412529182.html - czy takie sie przydadza? Bo tych 1 mam 2 pary na 62 tylko, a tych 2 to moze 3 pary chyba na 62:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...