Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
babeczko: ale bez wiatraka ani rusz 😞 kurcze tak zle i tak niedobrze 😞 Nio mi powiedzieli ze ciazy rozne cuda sie dzieja 😞 Kurcze jedyna pociecha to to ze juz niedlugo i bedziesz miec Helenke przy sobie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny poczatkowo myslam ze od klimy w aucie. Bo pogarszalo mi sie od niedzieli i chodzilam z wacikami jak babcie 🤢 ale w nocy w pon to tragedia, wpadlam w czarna rozpacz, czulam sie jak w klatce 🥴:Laryngolog powiedziala ze niektrym ciezarówkom wytwarza sie nadmierna ilosc woskowiny i zadne patyczki do uszu nie pomoga 😮 Nio chyba ze stosowalabym jeszcze jakies specjalne plyny. A ja zawsze patyczki. Nio i robily mi to plukanie. Nio i pomoglo tylko fatalnie sie jednak czuje 😞 a taka mialam nadzieje ze zadne komplikacje nie wyjda. Nio jutro maz bierze urlop zeby byc blisko. Moze do piatku przejdzie to juz nie bede sie przejmowac ze tak sama a tu caly czas sie kreeeeci i to tetno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad no naszczescie już w domu wczoraj wypuścili byłam tydzień. Okazało się że mam kamień na woreczku.

Z tym jedzeniem to masakra wszystko takie niedobre i żołądek nie chce jeść i cały czas glodna a apetytu nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babeczko nie placz bo Ci Helenka da popalic po urodzeiu. Bida bo nic nie zrobisz 😞 Oby szybciutko przeszlo!! I trzymam za to kciuki!! Kurcze musze isc pod prysznic bo pozniej nie bede mogla odlaczyc pompy a moj poszedl na mieszkanie gruntowac bo byla rodzinka u nas wiec nie sama nie bylam. A teraz lipa ale pozniej juz nie wezme prysznica a tak to sie niepoloze wrrr Probuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
[quoteAgadka ty tam pomalutku z tym sprzataniem 😉 rozloz sobie to na pare dni 🙂


za pare dni to znow bedzie brudno i trzeba zaczac od nowa haha le spoko teraz odpoczelam poodkurzam reszte jutro a musze jeszcze do pracy jutro jechac z maternity certificatem dostalas tez?
u nas dzis mniej padalo tylko ta mgla....

superbaba tak to wygladalo na opryszczke ale to dosc czeste w ciazy wlasnie :/ wiec idziesz do szpitala w srode...ale zlecialo napewno beda miejsca nic sie nie martw
magdad ma racje jak teraz bedziesz panikowac to helenka sobie to zapamieta i bedzie cala mauska a przeciez chcesz spokojne dziecko... spokojnie kochana....wszystko sie ulozy..musi...
wyc to bedziemy jak sie dzieciaki porodza spac nie beda tylko krzyczec wtedy to sie ma dopiero dosc i czuje sie bezradnym mowie ci zbieraj sily

magdad jesiu ale teraz juz wszystko ok z sluchem to tyle dobrze...

megi masz dietke jak dla karmiacych :P wiem ze niedobre ...jak szpitalne...trzeba przezyc :/

dobrze ze u loczka wszystko ok a czemu malutki dalej w inkubatorku bo loczek jeszcze nie moze sie nim zajac po cesarce? ja nie wiem jak to jest nie mialam cesarki ale chyba sie dluzej dochodzi do siebie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko tylko spokojnie kochana, chyba za duzo tego wszystkiego ostatnimi czasy u ciebie i nerwica znowu o sobie daje znac 🤨, ale nie martw sie jutro bedzie dobrze, badz dobrej mysli.
A opryszczka sie nie martw duzo kobiet w ciazy lapie rozne infekcje i nic sie nie dzieje-bedzie dobrze 🙂 glowa do gory
Jestesmy z toba i pisz jak ci jest-dziewczyny tutaj to jak psycholodzy 🙂 zawsze lepiej sie wygadac 😉
Agadka ja juz mam przyznane maternity allowance ale dostalam tylko takie pismo ze mi przyznali i do kiedy beda placicli. ja nie musze tego nigdzie zanosic bo pracuje sama dla siebie 🙂

A mi mala sie ulozyla jakos dziwnie i zas kopie po pipce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No... poprasowałam 🙂 I mam spakowaną torbę 🙂 hurra!!! Zostały tylko do kupienia laczki do szpitala...i tu problem 😲 Chyba muszę kupić dwa rozmiary większe bo tak mam nogi opuchnięte 🤢. Odkurzyć juz nie dałam rady 😠 jutro nadrobię ...chyba.. 😉
Dorotka tyle już przeszłaś, że myślę, ze z ta opryszczką też dasz radę!!! trzymaj się Kochana i bądź dobrej myśli!!! A jak będziesz w szpitalu to juz będziesz pod dobrą opieką i tylko już będziesz czekać na Helenkę 🙂 I oczywiście pisz jak tylko będziesz miała ochotę na gg lub skypa!!!
Magdad współczuję Ci tych problemów z uchem, zawsze coś..
Jeszcze trochę i nasze maluszki nam wszystkie te nasze bóle i dolegliwości wynagrodzą 🙂
Megi współczuję ale dasz radę z tą dietą!!! Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!!!
Aguska mnie też tak kopie po pipce 😜 Tylko, że mi moja gin powiedziała, że ma bardzo nisko juz główkę i może dlatego.
Ja jutro idę bo wynik GBS..mam nadzieje, że nic tam nie wyhodowali.
Dobrej nocy i mam nadzieję, ze jutro wszystkie spotkamy się w dobrych albo chociaż w lepszych niż dziś humorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka 😘 😘 😘 😘 juz spokojnie, jutro nowy dzien, zobaczysz co sie da zrobic. Trzymaj sie XOXO
Magdad, ale jazda z uchem, dobrze,ze juz slyszysz!
Megi ,no to miejmy nadzieje, ze sie rozpusci. A wiem, ze jakby co , to wlasnie 2 tyg mniej wiecej po robia laparoskopie. Ja wyszlam tego samego dnia,ale w POlsce chyba na noc trzymaja.
A Madzia, jak ja bylam na diecie na woreczek to i do tego przez jakis czaswbylam na bezglutenowej...bo ELla na pszenice byla uczulona a ja karmilam...i na jajka i na soje i na orzechy. Ja nie wiem juz sama co ja jadlam. ALe wydalam fortune na bezglutenowe pieczywo itp..........i racja, gorzej na takiej diecie . Ale ogolnie tgo sie zajadalam salatmi i owocami, hehe.
U nas 37 stopni...a odczuwalna...kto to wie...wrocilismy i padlismy wszyscy. Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉Monia...Agadka....Maiha...ktos wam musi motorki wylaczyc.... 😉 Ja swoj wylaczylam jakis czas temu, bo nie daje rady.
A ja mam liste- jaki postep. Przestudiowalismy liste i w sumie az tak duzo nie potrzebne, tylk oraczej pozwozic i poprac i poukladac.
Moje dziecko wstalo, pogadalo do mnie i do kota i sie dalej polozyla..hehe. SMieszna ona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke u Was tez takie upały...uff. jak Ty sobie z nimi radzisz? I jeszcze musisz biegać za Ellą 😲 ja mam tak opuchnięte nogi, że szok 😮 jak żelazka i do tego jeszcze pieką. Mogłoby się chociaż parę dni ochłodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
Magdaluke u Was tez takie upały...uff. jak Ty sobie z nimi radzisz? I jeszcze musisz biegać za Ellą 😲 ja mam tak opuchnięte nogi, że szok 😮 jak żelazka i do tego jeszcze pieką. Mogłoby się chociaż parę dni ochłodzić.


No Monia, wlasnie sek w tym, ze sobie nie radze. W domu jeszcze w miare, bo klima chodzi, ale nie chlodzi tak jakbym chciala, bo jest po prostu za goraco.....a niedawno uszczelniali nam dom i mialo byc chlodniej w lecie-cieplej w zimie. No ja sama nie wiem....
Na cale szczescie, mi nie puchna nogi ani rece, ne jakos nadzwyczajnie przynajmniej. No a co Twoja ginka radzila na opuchlizne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówiła, ze to wyłącznie przez upały bo wyniki mam dobre, mam więcej odpoczywać i moczyć nogi..ale to za wiele nie daje niestety 😞 Tak juz pewnie będzie do końca 😮 chyba, ze pogoda się trochę zmieni. Dobrze, ze już nie zostało dużo do końca. Za dużo nie wychodzę z domu jak nie muszę. rano tylko mlodą zaprowadzam na tańce i odbieram o 13:30 i wtedy juz do wieczora siedzę w domu. Dzis dopiero po 20:00 wyszliśmy aby Olka mogła sobie trochę rowerem pojeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia ja tez siedzę tylko w staniku i spodenkach 😜 A naczynka to pewnie masz rację, ze popekane od kopniaczków, mi tylko widać żyłki ale pewnie dlatego, ze skóra naciągnięta. Naczynka to mam popękane na prawej łydce, mam nadzieję, że jak odejdzie trochę kilogramów to zejdą bo nie wygląda to zbyt ładnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke Monia ja was podziwiam kurcze takie upaly 😮 i wspolczuje.
U nas tylko 20 st a jak slonce zaswieci to sie wydaje ze bardzo cieplo, a co dopiero 37 st 😲
Pamietam jak moja siostra chodzila 8 lat temu z synkiem w ciazy wlasnie koncowke miala w sierpniu a lato bylo wtedy masakra cieplo. Byla tak spuchnieta ze szok i jeszcze w dodatku malemu sie nie spieszylo na swiat za bardzo i urodzil sie prawie 2 tyg po terminie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
O...wskoczył mi 35 tydzień 😁


OOO, to masz oklaska 😉
No u mnie to nawet nie koniecznie naczynka, o tak widac, ze cos jest, moze to siniak....ach ten maluch, jeszcze sie nie urodzil a juz rozrabia 😉
No ja tez staram sie nie wychodzic, jesli nie ma potrzeby ale tak mi szkoda malej....ale u nas ostrzezenia sa, zeby siedziec w domu w klimatyzacji. Szczegolnie dzieci, starsi i w ciazy....
No wspolczuje opuchlizny.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...