Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia - to Ty taki kurdupel jak ja!:P A ja w szpitalu jak nic schudne:/ Malo jem, na nic nie mam ochoty...:,( Deprecha no!
4nula - ja to Ci powiem, ze jak Agadka..w nosie mialabym co mowia i pojechala wczesniej..najwyzej bym czekala pod szpitalem:P Za bardzo balabym sie urodzic w drodze lub w domu! Ale Ty nie masz problemu przeciez, jak znasz irdynatora i szpital 🙂
Agadka - wiekszosc facetow boi sie placzacych dzieci...moj w ogole boi sie dzieci i nadal nie ogarnia tematu, ze bedzie mial corcie 🙂

Co do lozek to ja tez jestem za drewnianym, bo mi nazwa turystyczne mowi za siebie:/ Tzn.ja bym sie bala niestabilnosci, no i jak Magda pisala - jak upadnie to podciagnie za szczebelki a potem sie je wyjmie...Ja kupie turystyk jako takie na wyjazdy lub dodatkowe na taras czy do salonu 😉 A jesli juz sie zdecydujecie to poczytaj opinie i wybierz takie polecane przez IMiD!
Amelka - jaka infekcja?:/ Czop juz nie splywa? A moze to jakis uplaw byl?!
Strzaueczko - mocno zaciskam kciuki za Twojego dziadka:*** Ma dla kogo walczyc!!! 🙂

Maz sie ze mna wykapal i podgolil i znow leze:/ Czekam na mame...wenflon boli, ale dotrwam do jutra, bo nie dam sobie zmieniac codziennie skoro 7 dni mam dostawac antybiotyk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka super zdjecie łóżeczka bardzo ładne-gaju jak chcesz to moge ci wkleic zdjecie mojego łózeczka tlyko bym musiała zrobić -moje w sklepie kaja to koszt około 270zł bez szuflady tylko że napewno ejst jasniejsze niz te co wkleiła strzauka

sztrauka trzymamy kciuki za dzaidka ale musi być dobrze 🙂 przeciez nie ma innej opcji jak tylko udana operacja

dobrze że juz masz termin ccc wyznaczony ja mam nadzieje dowiem sie w przyszły wtorek kiedy mam sie do szpitala zglosic, bo teraz we wtorek moj lekarz był dziwny mowie mu zbey mi dął skierownaie do szpitala albo jakies zaswiadczneie ze mam wskazania do cc ale on powiedział ze nic takiego nie potrzebuje, wiec gdyby cos sie zaczleo dziac to bede musiala tlumaczyc ze mam miec cc a jelsi mnie oleją to bede rodzic sn chyba sama nie wiem ale sn nie mam szans urodzic a i niepotzrebne powikłaia moga sie pojawić

strzauko chyba juz ciut lepiej u Ciebie co?? piszesz ze rozmawialaas z panią z sali o tym karmieniu to moze sie juz troche rozgadaja te panie z sali, wypoczywaj i spróbuj sie nie zamartwiac bo tylko szkodzisz sobie i Helence-spróbuj jakoś zająć sobie czas dobrą książką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha nie rób sobie problemu już ze zdjęciem, mniej więcej widziałam na allegro jak to wygląda a w sobotę pojadę do sklepu to obczaję co i jak i mam nadzieję że się na coś zdecyduję.
Maiha jakiś dziwny ten lekarz że w Twojej sytuacji nie dał Ci zaświadczenia że masz wskazanie do cc.
Mauapaulinka ślicznie wygląda łóżeczko i pościel Lilki.
Suuperbabo dobrze że mąż się Tobą tak opiekuje. Miłego popołudnia spędzonego z mamą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina, no loze jak dla ksieznej panienki, Lilkaaaaaa . Tak mi sie to imie podoba ( juz pewno ze 100 razy pisalam, ze gdybym miala druga core, to by byla Lila). A moja ELla dostala na pierwsze urodzinki od sisi taki wyszywany kocyk i poduszke z imieniem 😉 Urocze to bardzo. Zostanie na pamiatke na lata!
Dorotka, jakos widze chyba lepiej, co? NO mam nadzieje. A kurdupel jestem ,ale taka chuda jak Ty to nie. Malo kto taki chudy hehe, chyba, ze Dodi hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi sie zaproszen pospalo a ja nie moge albo nie dam rady...a tak mi szkoda. A to bridal shower ( jeden juz przegapilam w sobote.....) a to odnowienie przyzeczen malzenskich...tak slodko...a to impreza adopcyjna....i wszystko w pare nastepnych weekendow. A do tego Luke z pracy ma darmowe bilety na mecz naszej druzyny Columbus Crew!!! Dla calej rodzinki . I wiecie, bedzie rozdawal gratisy - ich pianke do golenie ( bo tym sie zajmuja), bo sa glownym sponsorem. On mowi, ze glupio a ja, ze super! Kto nie lubi gratisow. Ja moge rozdawac, fajnie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeju Maiha jaki śliczny pokoik, kurczę wy już macie te pokoje odpicowane, jestem trochę już zmartwiona, bo ja daleko w polu 😮 Jak wrócę od babci, to już będzie 36 tc - wtedy dopiero kupię co potrzeba do szpitala i się spakuję, a pokoik dopiero jak mąż wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina i Maiha super łóżeczka 🙂 a niebiesiutki pokoik super!

Maiha a to łóżeczko to mojej siostry - kupiłyśmy te same tylko ja jasne a ona własnie ciemne 🙂 Teraz już wygląda ślicznie jak cała pościel i dodatki są pozakładane 🙂

z tym cc to Cię faktycznie lekarz wkopał, zupełnie bez sensu... Mi teraz ginka dała skierowanie do szpitala na którym jest napisane, że mam mieć cc... a może dowiedz się w szpitalu czy nie robią tak jak u mnie, że zapisują na cc i dzień wcześniej jeszcze Cię zbadają to będą wiedzieli, że musisz mieć cc?

magdaluke szkoda, że tyle fajnych imprezek Cię ominie... no ale trudno - nic nie poradzisz...

dodi ryzykownie w 36tc dopiero kupować niezbędne rzeczy do szpitala 😉 widzę, że się nastawiasz, ze Ada ma wcześniej nie wychodzić i koniec, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no spoko Dodi, ja tez sie nastawiam, ze do sierpnia spokojnie dotrwamy. Bo tak ma byc i juz! A wczoraj mi druga lekarka, z tej samej praktyki powiedziala, ze wcale nie beda mnie zmuszac do wywoalywania w 40 tyg, zwykle juz naciskaja kolo 41, ale z tym to spoko, rozumiem. Wiec nie wiem o co chodzi, jeden lekarz w ogole nie dawal mi zludzen a druga mowi, ze bedzie ok, tak jak chce. No w sumie dobrze. Zreszta, mysle, ze maly sie urodzi przed 40 tyg, tak w 39 😜 Zobaczymy.
Zasiadlam, zwlec sie nie moge. Ella juz i tak za duzo tv sie naogladala...Ale kawka mnie troche obudzila wiec git!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...