Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):


A no to fajnie masz, szkoda, ze tylko tydzien... A jak zacznie sie porod ( bo nie wiesz jeszcze czy CI w koncu zrobia cc, prawda?) to bedzie mpogl rzucic wszystko i przyjechac? NAwet jak daleko?
Luke w sumie powinien na druga zmiane, bo nie bylo nikogo do kontroli, wiec teraz on jest...ale mowi, ze bez sensu ta druga zmiana i wiecej by sie przydal na pierwszej. A, ze z szefem jest w eleganckich stosunkach, to mysla. ALe poki co- zobaczymy. Sa plusy i minusy obu zmian. Trzeba sie przystosowac i tyle...


Z tego co ostatnio gin mówił to jednak będę rodzić sn a dopiero jak nie będę w stanie sama urodzić (co jest bardzo prawdopodobne) to zrobią cc, więc wskazania do cc nie dostanę. Irek już powiedział Dyrektorowi w pracy że jak urodzę to go nie będzie bo musi być przy mnie i to jest dla niego najważniejsze, wiec nawet jak będzie daleko a ja zacznę rodzić to on przyjedzie a do szpitala myślę że jak męża nie będzie to zawiezie mnie ciocia-moja chrzestna (mieszka niedaleko), ona już mi mówiła że w sierpniu będzie w domu i gdyby się coś działo to mam do niej dzwonić.
No tak każda zmiana ma swoje dobre i złe strony, najważniejsze że codziennie jest w domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gaja ja ci naprawde podziwiam,ale pewnie sie juz przyzwyczailas i w sumie innego wyjscia nie masz 😞 Dobrze ze ciocia pod reka, bedzie mogla cie zawiesc. A co z reszta rodzinki? mieszkacie daleko od nich?
Magdaluke to odpoczywaj teraz po tych strsujacych dniach u tesciow nalezy ci sie troche odetchnac 🙂
A u nas w szkocji z pogoda to jest tak raz pada raz slonce swieci 😉 w zeszlym roku np lato bylo cudowne caly lipiec ok 24st i sloneczko siedzielismy caly miesiac na plazy super bylo 😁
W tym roku do tej pory moze takich cieplych dni bylo z tydzien a od 2 tyg leje i ok 18 st wiec dup.....

Pisalam do Agadki,ale nie odpisala jeszcze-ona miala wczoraj miec te korzenie usuwane, co tam sie z nimi meczyla. Mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdecydowala sie jednak na usuwanie?Hmm...myslalam, ze za rada 3 lekarzy z Pl olala:/ No to oby zdrowo!
Najwazniejsze Gaju, ze maz bedzie z Toba po!!! A szkoda mi podejscia Twojego gina, ze wpierw sie umecz a potem ew.cc:/ Jak widzi z gory, ze bedzie Ci mega ciezko to bez sensu!
Widze jednak po szpitalach i lekarzach, ze matka malo wazna jest..ona ma sie umeczyc i od tego jest.Koszmar!!!
Czytam Was dokladnie, ale nie ogarniam kompletnie co komu odpisywac.. 😞 Ogolnie jestem u kresu sil psychicznych...z dnia na dzien coraz gorzej! Dzis juz skokiem z okna straszylam..czlowiek tak latwo tutaj moze stracic sily i ochote na wszystko:,(Cieszcie sie Kochane, ze nie macie tego lozyska, ze nie lezycie w szpitalu i spokojnie trwacie...nie da soe opisac nerwow! Buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki jakie to slodkie ze sie tak troszczycie ☺️ dziekuje aga za smsa wlasnie odczytalam wiec sie melduje

u mnie dzis 35 tydzien 🤪

tak bylam wczoraj w szpitalu ale czulam sie paskudnie ogolnie chyba z niewyspania i powiedzialam ze nie robie tych korzeni i maja czekac az urodze 🙂 mam termin na 10tego wrzesnia o! 😜

wpadalam was czytac ale tak sie wciagnelam znow w moje hobby ze nie mialam czasu wam odpisac 😘 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" pseplasam jush nie bendem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" pisalam wam ze zrobilam siostrom karteczki urodzinowe....i utknelam w tonie papieru na jakis czas i uzupelnilam moj bolg wiec czuje sie spelniona na jakis czas

a jeszcze wczoraj przyszlo krzeselko do auta maxi cosi pebble maz kupil ale musze go pochwalic bardzo fajne takie czerwonawe no i zrobil bramke i sciany pomalowal w zasadzie wszystko co mial to zrobil teraz psa mi szkoda 🤔 bo siedzi caly dzien pod bramka i czeka na otwarcie 😮 a tu nic 🙃 🙃

dobrze ze u was wszystko ok i wszystkie w dwupaczkach widze ze przygotowywania i pakowania pelna para!

dodi....stegna....oj jak ja bym chciala pojechac mam tam takie wspomnienia z dziecinstwa coroku do stegny z huty kosciuszko jechalismy na campingi juz chyba zreszta ci o tym mowilam wczesniej 🙃ps. sliczny brzuszek

agusia mala juz lepiej? taka pogoda ze niewiadomo co ubierac to wszyscy psikaja dookola

superbaba staraj sie myslec pozytywnie....a masz o czym...to juz koncowka daleko zaszlas mala jest duza dziewczynka jestes pod okiem specjalistow dasz rade! nie ma innego wyjscia najwazniejsze jest nastawenie

magdaluke najwazniejsze ze wiezysz ze wam sie uda do porodu! napewno dacie rade 🙂 a powiedz mi co to z tym waszym psem ze tak musialiscie jezdzic bo nie zajarzylam a chcialam sie dowiedziec :P

maiha napewno bedzie trudniej z dwojeczka ale dacie rade! napewno latwiej z mezem niz bez 🙂

strzauka ty juz 38tc zaczelas :P super ale ci zazdroszcze 🙂 teraz juz bez stresow tylko czekac...

akinimod koncert 🤪 🤪 ale super baw sie dobrze nawet i obok :P

gaja najwazniejsze ze po porodzie bedzie juz z wami 🙂

rzeczywisicie czarnegoloczka cos nie ma czyzby ich wypuscili do domku??

o i co wam jesscze chcialam napisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka no wkoncu sie odezwalas, bo juz myslalam ze serio te korzenie poszlas wyrwac i teraz cierpisz,ale na szczescie spokoj u ciebie 🙂
Amelka w zeszlym tyg byla chora i dzisiaj znowu goraczka,ale w sumie nic jej nie jest tylko ta goraczka wiec zobaczymy czy cos sie wykluje.
A magdaluke byla u tesciow i pilnowala tam suczki, ktora jeszcze w dodatku dostala cieczki 🤢 wiec mozesz sobie wyobrazic 🤨
Superbabeczko co ty piszesz skakac z okna, wez ty nawet takich glupich rzeczy nie mow. ciezko ci napewno pisz jak najwiecej na forum jak masz sile, my tu jestesmy od sluchania.
Kurcze trzymam za ciebie kciuki zeby choc troszke ci sie polepszylo samopoczucie, musialabys znalesc jakies zajecie zeby chociaz czas szybciej lecial-moze jakas dobra ksiazka cie wciagnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj bylam w dwoch sklepach po pieluszki tetrowe i smiac mi sie chce bo tutaj takich nie da sie za bardzo kupic a jak juz sa to cieniutkie jak holera i drogie 😲
Wiec sie wkurzylam i zamowilam na ebay-u angielskim 5-cio pack kolorowych i zgadnijcie skad 😁 from Poland oczywiscie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Gaja ja ci naprawde podziwiam,ale pewnie sie juz przyzwyczailas i w sumie innego wyjscia nie masz 😞 Dobrze ze ciocia pod reka, bedzie mogla cie zawiesc. A co z reszta rodzinki? mieszkacie daleko od nich?


Aguśka tak resztę rodzinki mamy daleko - do rodziców jednych i drugich mamy po około 80km, a dziadek i ciocia z którą mam bardzo dobry kontakt mieszkają w mieście oddalonym około 40 km ode mnie (dawniej przez jakiś czas też tam mieszkałam ale od ponad pół roku mieszkamy w innym mieście i nawet znajomych tu nie mam, ale już kiedyś o tym pisałam). Mam nadzieje że po porodzie przyjedzie mi pomóc moja mama ale to nie jest pewne bo ostatnio choruje i wszystko zależny jak się będzie czuła.

Agadka to dobrze że z usunięciem tych korzeni możesz poczekać i zrobią Ci zabieg po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska ma racje superbabeczko zajmij sie czyms wysle ci mojego bloga to bedziesz miec lekture hahaha

aguska no wiem te pieluchy 🤢 ja kupilam w babyrus ale sa srednie co jeszcze fajnego kupilas? macie juz wszystko? przemeblowanie zrobione? czekamy na zdjecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka cieszę się, że wszystko dobrze 🙂

My złożyliśmy łóżeczko a w piątek przyjdą pościele. Jeszcze dokładnie nie wiemy gdzie postawić 🤨 A łózeczko takie:
[IMG]http://i50.tinypic.com/9ruo0m.jpg[/IMG]
Aguśka mam nadzieję, ze małej nie rozwinie się jakieś choróbsko!!! dużo zdrówka a pogodę faktycznie macie nieciekawą, moja siostra mówiła mi, ze mozna zwariować bo codzienne pada.
Dzwoniła do mnie Magdad i mówiła, ze wyjeżdża do rodziców bo juz nie daje rady z tym robotnikiem i raczej nie zajrzy na forum. Była dziś w klinice na usg bo tak jak pisałam dziś jej diabetolog podejrzewała starzejące się łożysko i faktycznie tak jest, ale lekarz zrobił jej przepływy i łożysko jest wydolne także jest dobrze. Magdad mówiła, że ten lekarz mówił, że łożysko szybko starzeje się nawet od stresu i nerwów więc wiem dlaczego moje też juz tak dojrzałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Przepraszam ,ale tylko zajrzałam aby zobaczyć czy u Was wszystko ok ale widzę że wszystkie 2 w 1 więc się ciesze.
U mnie troszkę się pokomplikowało i jak to mówią ,że problemy lubią chodzić parami ale chyba to prawda 😞 jak lawina się posypały...eh...w sumie nie mam siły na nic nie wiem co mam robić w tym wszystkim...być może mój mąż zostanie bezrobotny bo firma zaczyna upadać ,co prawda istnieje niewielka szansa ,że się uda przetrwać ale to oznacza że teraz częściej musi siedzieć w pracy a co się z tym wiąże ,że ja praktycznie siedzę sama...i tak to już będzie przez najbliższe tygodnie...a dodatkowo na parę dni go wcale nie będzie w domu a ja strasznie się boje zostać sama jak już kiedyś pisałam to nie mam tu nikogo znajomego jedyną osoba jaka by mogła że mną siedzieć bo ma urlop do końca lipca jest moja mama ,ale gdy ją prosiłam odmówiła a dziś się dowiedziałam że opiekuje się wnuczką swojego faceta 😞 strasznie przykro mi się zrobiło...
Ogólnie już mam dość tej pogody i się coraz gorzej czuje 😞 a jeszcze muszę jechać do Elbląga pozałatwiać sprawy urzędowe a nie mam z kim jechać a w tą pogodę strasznie się boje sama podróżować autobusami 😞
A jeszcze aby tego wszystkiego było mało jakaś strona internetowa pobieraczek..pl straszy mnie sądem bo niby podpisałam z nimi umowę i się nie wywiązałam z opłat...a z tego co pamiętam to bratanica męża kiedyś się tam rejestrowała i używała mojego e-maila...
Sorki dziewczyny ale musiałam się komuś wyżalić. Ja już nie daje rady ze wszystkim. Oby u Was było lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia super łóżeczko 🙂 A materac będziecie mieć tak nisko? Bo my ustawialiśmy na tą najwyższą półeczkę i teraz nie wiem czy dobrze... A tym łożyskiem już się nie przejmuj. Gin na pewno by Ci powiedziała gdyby coś było nie tak czyli znaczy, że wszystko normalnie się toczy 🙂
Superbabeczko Ty tam z okna nie skacz! Bez sensu by to było 8 miesięcy się męczyć a tuż przed rozwiązaniem i ulgą samobójstwo popełniać. Trzymaj się tam. My wszystkie jesteśmy z Tobą myślami :*
Gaju ja też Cię podziwiam - ja panikuję jak męża tydzień nie będzie w lipcu mimo, że dużo rodziny wokół. Same dzielne babki tutaj.
A mi dzisiaj w suwaczku pełen miesiąc do porodu wyświetla 😁 Boję suę, ale nie mogę się już doczekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już zainstalowana w Stegnie u babci. Agadka nie pamiętam, że pisałaś o wakacjach tutaj, ale ja całą podstawówkę tu mieszkałam 🙂

4nula to, co piszesz, to strasznie przykre i z mężem i z mamą 😞 Widzę, że nie tylko u mnie rodzinne zawirowania... A z tym pobieraczkiem to ja słyszałam, że to wielkie afery!! Musisz to koniecznie sprawdzić, robili jakąś Uwagę czy coś o tym, że normalnie oszukują ludzi i okradają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula smutne to że nawet mama odmówiła Ci pomocy i że u męża z pracą nie wiesz co będzie, wiem co czujesz bo u mojego M niedawno w firmie też było nieciekawie i nadal są komplikacje ale powoli wychodzą na prostą a ja mam nadzieję że firma się utrzyma na rynku. Trzymam kciuki żeby u Twojego męża w pracy wszystko wróciło do normy.

Dodi miłego wypoczynku.

Monia fajne łóżeczko, też się nad takim zastanawiałam ale chyba jednak kupimy turystyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie dziwię się magdad że puściły jej nerwy, mnie by szlag trafił z takim robotnikiem... swoją drogą ciekawe co tym razem odwalił, że aż się wyniosła bo do tej pory była wyjątkowo cierpliwa...

4nula współczuję 😞 zawsze tak jest, że problemy walą się lawinami... też by mi było przykro jakby mama mnie olała a zajmowała się obcym dzieckiem 😞

Monia łóżeczko bardzo ładne 🙂 Nirmala ja też mam ustawiony materac najwyżej jak się da i tak puki co zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!
Wpadlam jednak ale tylko na chwile.. Nie pojechalam, bo zadzwonili tesciowie ze jutro sie szykuja odwiedziny, a tesciu chce na budowe. no i pozalilam sie na robotnika i ma sie w czasie dnia nim zajac zeby mnie nie meczyl dupek. Ehhh a tak mi sie marzyl ten wyjazd i sie cieszylam....
Nio nicz 😞 nie czytalam Was jutro nadrobie obiecuje!!
Rano bylam u diabetologa a ona juz po wynikach stwierdzila ze lozysko sie juz starzeje i ze trzeba skonstrolowac bo to trochu szybko 😞 Wystraszylam sie 😞 Bo kurcze mialam taki dziwny sen: snil mi sie tata, byl ubrany tak elegancko i pytalam sie czy gdzies wychodzi a on ze dzis caly dzien chodzil w mojej sprawie. I pokazal mi (nie smiejcie sie ) buta który mial odklejajaca podeszwe i powiedzial i ze trzeba sie tym zajac. I w samochodzie juz mialam pelne gacie, i mowilam ze sie martwie o lozysko. A tu bach od rana takie wiesci. Nio i po poludniu, bylam na ginekologicznym i sie potwierdzilo. Ze lozysko sie zestarzalo, od razu robil przeplywy, ale uffff jak narazie jest wszystko ok, bo niema jakis przerw ale nastepna kontrola w srode i wtedy ktg a pozniej w 23 w poniedzialek (5 dni pozniej) i znow przeplywy. Nio i normalnie ide sie polozyc.
Przepraszam ze Was nie doczytalam, jutro nadrobie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...